Mes sugrįžtame! Mes sugrįžtame!

Mes sugrįžtame!

Birštonas Druskininkai
Su džiaugsmu pranešame, kad nuo gegužės 19 d. (antradienio) „Eglės sanatorija“ Druskininkuose ir Birštone atnaujina savo veiklą – pradeda teikti reabilitacijos paslaugas (apmokamas VLK), o nuo birželio 1 d. – sanatorinio gydymo ir nakvynės paslaugas.

Sveikata išlieka didžiausias ir svarbiausias mūsų įmonės prioritetas, todėl patikiname, kad dėsime visas pastangas tam, kad sukurtume saugią, jaukią ir malonią aplinką tiek mūsų klientams, tiek darbuotojams.

Šiuo laikotarpiu tikimės klientų supratingumo ir sąmoningumo: dėl jūsų saugumo dar kurį laiką sanatorijoje neveiks baseinų ir pirčių kompleksai, nevyks ir procedūros grupėse, vyraus tam tikri pakeitimai, tačiau užtikriname, kad bus teikiamos kokybiškos sveikatinimo paslaugos, o profesionali Egliečių komanda bus pasiruošusi apdovanoti jus savo dėmesiu ir rūpesčiu.

Mes sugrįžtame – ir sugrįžtame stiprūs, pailsėję, pozityviai nusiteikę ir pasiruošę priimti jus, mieli mūsų klientai. Dėkojame jums už kantrybę, linkime sveikatos ir šįkart jau drąsiau tariame – IKI PASIMATYMO!

Registracija ir informacija šiuo metu teikiama telefonu: +370 313 60220.

 

Kitos naujienos

Dovana lojaliems klientams!
Sveikata – vertingiausias mūsų turtas! Iki pat liepos 30 d. turite galimybę pasinaudoti specialiu, tik lojaliems klientams skirtu, pasiūlymu – didesnėmis nuolaidomis ir dovanomis.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Vasarą pasitinkame su gausiomis dovanomis savo klientams!
Puiki jūsų sveikata – mūsų siekiamybė. Su nekantrumu laukiame akimirkos, kai galėsime jus pradžiuginti pamėgtomis procedūromis: mineralinio vandens voniomis, purvo aplikacijomis, gydomaisiais masažais... Ar pasiilgote „Eglės sanatorijos“ sveikatinimo malonumų?
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Pratęsiamas „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponų galiojimo laikas
Karantino laikotarpiu Lietuvoje, „Eglės sanatorija“ paslaugų neteikia, todėl pratęsiamas „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponų galiojimo laikas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau