50 Eur dovana medicinos darbuotojams! 50 Eur dovana medicinos darbuotojams!

50 Eur dovana medicinos darbuotojams!

Birštonas Druskininkai
Rūpindamiesi kitų sveikata, neužmirškite reguliariai puoselėti ir savosios! Atvykite sustiprinti sveikatos į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone. Čia nuo lapkričio 7 d. iki gruodžio 23 d. dirbantiems medicinos sektoriuje padovanosime 50 Eur sveikatinimo programoms!

Mėgautis gerėjančia sveikata – geriausias pasirinkimas, kai už lango atvėsta orai ir vis dažniau prisiminimus apie šiltus saulės spindulius nuplauna lietaus lašai. Tiesiai iš žemės gelmių trykštantis natūralus mineralinis vanduo, gydomasis durpinis purvas bei unikalus Lietuvos kurortų klimatas leidžia sveikatinimosi procesą sanatorijoje paversti maloniu, reikalingu ir neatsiejamu gyvenimo ritualu.

Pasidovanokite sau puikią sveikatą – atvykite į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone ir pasimėgaukite sveikatingumo atostogomis gamtos apsuptyje. Nuo lapkričio 7 d. iki gruodžio 23 d. „Eglės sanatorija“ Druskininkuose ir Birštone dovanoja medicinos darbuotojams 50 Eur nuolaidą gydomosioms programoms.

 

Programos, kurioms galioja 50 Eur nuolaida:

  • Gydomoji programa PLIUS
  • Sanatorinis gydymas
  • Sanatorinis gydymas MINI
  • Sanatorinis gydymas MAXI
  • Sanatorinis gydymas ŠEIMA
  • Sanatorinis gydymas po peršalimo ligų

 

PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

PROGRAMOS BIRŠTONE

Svarbu! Nuolaida taikoma visam užsakymo krepšeliui. Nuolaida taikoma atvykus į sanatoriją ir registracijos metu pateikus darbo pažymėjimą arba kitą jūsų profesiją patvirtinantį dokumentą. Nuolaida nesumuojama su kitomis nuolaidomis ar nuolaidos kodais bei dovanų kuponais. Nuolaida sumuojama tik su Lojalumo programos nuolaida. Daugiau apie Lojalumo programą, skaitykite čia.

 

Kitos naujienos

Procedūrų kortelė – jūsų telefone!
Sanatorija – nuolatiniame tobulėjimo procese: čia investuojama į naujausią medicininę įrangą, darbuotojų mokymus, inovatyvius sprendimus, padėsiančius kurti sklandesnį darbą. Mes pirmieji Lietuvoje iš sveikatinimo organizacijų pristatėme mobiliąją programėlę, skirtą į sanatoriją atvykusiems klientams. Išbandykite ir jūs!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIEJI METAI Druskininkuose ir Birštone!
2023 po truputėlį beldžiasi į duris. Ar girdi?! „Eglės sanatorija“ pristato Naujųjų metų programą Druskininkuose ir Birštone.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
5 siaubą keliančios, bet baisiai naudingos procedūros jūsų sveikatai
„Eglės sanatorijos“ procedūrų sąraše yra tokių procedūrų, kurios sanatorijos svečiams kelia abejones, neryžtingus atodūsius ir net tam tikras baimes, bet visos šios procedūros nėra tokios jau baisios, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jos greičiau yra baisiai naudingos jūsų sveikatai!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau