MEDICINOS DARBUOTOJAMS – 50 Eur dovana! MEDICINOS DARBUOTOJAMS – 50 Eur dovana!

MEDICINOS DARBUOTOJAMS – 50 Eur dovana!

Birštonas Druskininkai
Rūpindamiesi kitų sveikata, neužmirškite reguliariai puoselėti ir savosios! Kviečiame iki kovo 1 d. pasinaudoti medicinos darbuotojams skirta 50 Eur nuolaida. Atvykite sustiprinti savo fizinės ir psichologinės sveikatos jau dabar!

Į gydomąsias „Eglės sanatorijos“ programas įtraukta viskas, ko gali trokšti jūsų širdis. Čia viskas įskaičiuota jūsų sveikatai, tad pasidovanokite ją sau. Atvykus su pasirinkta gydomąja programa jūsų laukia 3–6 sveikatinančios procedūros kiekvieną dieną, neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse, pietūs, pusryčiai, vakarienės ir užkandžių barai. Taip pat nemokamos kineziterapeutų vedamos sportinės treniruotės, gėlas bei mineralinis vanduo biuvetėje, kiekvieną vakarą vykstantys laisvalaikio renginiai… Ir dar daugiau!

 

Iki kovo 1 d. medicinos darbuotojams, atvykstant į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone su viena iš gydomųjų programų, taikoma 50 Eur nuolaida.

 

Programos, kurioms galioja 50 Eur nuolaida:

  • Gydomoji programa PLIUS
  • Sanatorinis gydymas
  • Sanatorinis gydymas MINI
  • Sanatorinis gydymas MAXI
  • Sanatorinis gydymas ŠEIMA
  • Sanatorinis gydymas po peršalimo ligų (tik Druskininkuose)

 

PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

PROGRAMOS BIRŠTONE

 

Svarbu! Pasiūlymas negalioja vasario 10–18 d. imtinai. Pasiūlymas galioja naujai sukurtoms rezervacijoms nuo sausio 11 d. Nuolaida taikoma visam užsakymo krepšeliui. Nuolaida taikoma atvykus į sanatoriją ir registracijos metu pateikus darbo pažymėjimą arba kitą jūsų profesiją patvirtinantį dokumentą. Nuolaida nesumuojama su kitomis nuolaidomis ar nuolaidos kodais bei dovanų kuponais. Nuolaida sumuojama tik su Lojalumo programos nuolaida. Daugiau apie Lojalumo programą, skaitykite čia.

Kitos naujienos

Tik šią savaitę užsakant gydomąją programą, DOVANOJAME +1 nakvynę nemokamai!
Dovanojame jums atotrūkį nuo kasdienybės. Ir ne šiaip atotrūkį, o puikia sveikata, pakilia nuotaika ir pozityvia energija pulsuojantį pabėgimą į vieną gražiausių Lietuvos kurortų – Druskininkus arba Birštoną. „Eglės sanatorijoje“ jūsų laukia išskirtinis pasiūlymas: tik sausio 24–29 d. užsakius vieną iš sanatorinio gydymo programų 4 nakvynėms ar daugiau, dovanojame +1 papildomą nakvynę! Atvykimas iki birželio 1 d.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Apdovanojome geriausius 2022 metų darbuotojus
Visus 2022 metus 50 metų jubiliejų minėjusi „Eglės sanatorija“ kasmet puoselėja tradiciją metus pabaigti išrenkant ir pasveikinant geriausius ir labiausiai nusipelniusius sanatorijos darbuotojus. 2022 metų pabaigoje visi Egliečiai vertino ir išrinko 3 geriausius įmonės Metų darbuotojus, 18 padalinių / skyrių Metų darbuotojus, Metų vadovą bei 40 klientų mylimiausių darbuotojų, kurie buvo paskelbti, pasveikinti ir apdovanoti piniginėmis premijomis 2023 metų Žiemos šventėje.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
ŪKININKAMS – 50 Eur dovana!
Mes žinome kaip jūs vertinate gamtą. Ją ypatingai vertiname ir mes! Iki kovo 1 d. kviečiame ūkininkus pasinaudoti jiems skirta 50 Eur nuolaida. Pasinerkite į natūralius gydomuosius šaltinius ir sustiprinkite savo sveikatą jau dabar. Neatidėliokite – juk sveikata yra vertingiausias mūsų turtas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau