Birštone užfiksuotas masiškiausio masažo rekordas Birštone užfiksuotas masiškiausio masažo rekordas

Birštone užfiksuotas masiškiausio masažo rekordas

Birštonas Druskininkai
Praėjusį savaitgalį, liepos 13 dieną, 13:15, Birštone, greta „Eglės sanatorijos” užfiksuotas masiškiausio masažo rekordas Lietuvoje. Net 176 masiškiausio rekordo dalyviai, kuriuos sudarė 88 masažuotojai ir lygiai tiek pat – 88 TrenkTuro žygeiviai.

Viena iš „TrenkTuro“ pėsčiųjų žygio Nemuno kilpomis stotelių buvo „Eglės sanatorija“. Čia stabtelėję žygio dalyviai galėjo atsigaivinti šalta arbata, sudalyvauti mankštoje arba net tapti istorinio, Lietuvoje dar niekada nefiksuoto rekordo dalimi. Sertifikuoti masažuotojai arba besimokantys šios profesijos, atvykę iš įvairiausių Lietuvos vietų turėjo visi vienu metu atlikti nenutraukiamą masažą lygiai 15 minučių.

Paklausti rekordo dalyviai, kurią kūno dalį masažuos atsitiktinai parinktam žygeiviui, buvo nuoširdūs ir vieningai atsakė – tą, kurios paprašys žygio dalyviai. Specialistai improvizuotose darbo vietose atliko nugaros, pečių, kaklo, galvos, kojų ir net manualinius masažus.

„Aš visiškai neseniai baigiau masažo kursus“, – džiaugėsi jauna specialistė iš Kauno, galėdama įtvirtinti savo neseniai įgytas žinias rekordo dieną.

Rekordo fiksavimą stebėjo dvi nepriklausomos ekspertės-stebėtojos: mokslų daktarė, Vilniaus kolegijos reabilitacijos katedros vedėja, docentė, Lietuvos kineziterapeutų draugijos valdybos narė doc. Milda Žukauskienė ir Kauno kolegijos reabilitacijos katedros vedėja Milda Gintilienė, organizavusi 8 jau įvykusius tarptautinius studentų masažų čempionatus. Stebėtojos rekordo fiksavimo metu vaikščiojo po teritoriją, stebėjo, kad viskas vyktų sklandžiai, masažuotojai nedarytų pertraukų ir masažo procesas tikrai vyktų.

„Niekada nebuvau masažuojama, man tai buvo – pirmas kartas. Netikėjau, kad gali būti taip gerai. Nuo šiol leisiu save nudžiuginti tokiomis procedūromis“, – atviravo žygio dalyvė iš Šiaulių.

„Patiko labai! Specialistas masažavo įvairias kūno sritis: pečius, nugarą ir kojas. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę sudalyvauti rekorde“, – džiaugsmo neslėpė Vaida, atvykusi iš Kauno.

Sėkmingai praėjus rekordo fiksavimo laikui, stebėtojos susirinkusius žiūrovus patikino, kad rekordas yra užfiksuotas ir visi duomenys bus perduoti rekordus registruojančiai agentūrai „Factum“.

 

Kitos naujienos

Laikas atsipūsti – rudens atostogos visai šeimai!
Atostogos – vienas saldžiausių žodžių, tiesa? O kai mokykloje rudens atostogos prasideda vaikams, tai reiškia, kad metas atsipūsti visai šeimai!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Mokytojams – nuoširdus AČIŪ, specialus pasiūlymas ir dovana!
Žinome, kad mokslo šaknys karčios, bet vaisiai – saldūs. Mokytojai kantriai, dėmesingai ir atsakingai padeda vaikams kasdien nuskinti saldų mokslo vaisių, tad tariame jiems didelį ir nuoširdų ačiū bei kviečiame į „Eglės sanatoriją“ – čia jūsų laukia specialus pasiūlymas ir dovana!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Spalvingi Naujieji metai 2020 „Eglės sanatorijoje“
Palydėti 2019 ir pasitikti Naujuosius 2020 metus kviečiame drauge su „Eglės sanatorija“, gražiausia muzika, nuotaikingais vakaro vedėjais, gardžiais patiekalais ir naujametiniais fejerverkais!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau