Lojaliems klientams dovanojame aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas nei turite dabar! Lojaliems klientams dovanojame aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas nei turite dabar!

Lojaliems klientams dovanojame aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas nei turite dabar!

Birštonas Druskininkai
Vėl ir vėl į sanatoriją sugrįžtantis klientas – geriausia paskata judėti į priekį, išlaikyti aukštą paslaugų ir aptarnavimo kokybę bei ieškoti naujų būdų tobulėjimui. Visą gegužės ir birželio mėnesį lojaliems mūsų klientams, įgijusiems sidabrinio, auksinio ar platininio lojalumo statusą, dovanojame aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas! O aukščiausią – deimantinį – lojalumo statusą įgijusiems klientams dovanojame liukso klasės kambarį už dviviečio kambario kainą!

Lojaliems klientams pristatinėti „Eglės sanatorijos“ nereikia. Jūs puikiai pažįstate kone kiekvieną sanatorijos kampelį, turite išsirinkę savo mėgstamiausias procedūras ir, tikime, kaskart atrandate ką nors naujo! O atvykę – džiaugsmingai sveikinatės su jums jau pažįstamais mūsų darbuotojais. Ačiū, kad esate kartu!

Atsidėkodami už jūsų draugystę, dovanojame aukštesnio lojalumo naudas ir nuolaidas. Šiuo specialiu pasiūlymu galite pasinaudoti nuo gegužės 17 d. iki birželio 30 d. Atvykimas iki birželio 30 d.

  • Sidabriniam klientui dovanojame AUKSINIO kliento naudas ir nuolaidas.
  • Auksiniam klientui dovanojame PLATININIO kliento naudas ir nuolaidas.
  • Platininiam klientui dovanojame DEIMANTINIO kliento nuolaidą.
  • Deimantiniam klientui dovanojame galimybę užsisakyti liukso klasės kambarį už dviviečio kambario kainą.

 

LOJALUMO STATUSO NAUDOS IR NUOLAIDOS

 

Lojalumo statuso nuolaidos sumuojasi su kitomis tuo metu sanatorijoje galiojančiomis nuolaidomis, jei nenurodyta kitaip. Šis pasiūlymas negalioja atvykstant su Teritorinių ligonių kasų (TLK) kelialapiu.

 

Lauksime jūsų svečiuose!

Užsakyti galite telefonu: +370 313 60 220, el. paštu: rezervacija@sanatorija.lt arba internetu

Kitos naujienos

Birželis – šeimos atostogų mėnuo! Visą mėnesį VAIKAMS – nemokamos procedūros, maitinimas ir apgyvendinimas Birštone
Kokybiškas laikas su vaikais jums atsitraukus nuo buities ir sutelkus dėmesį į buvimą kartu, stiprinant visų šeimos narių fizinę, emocinę ir psichologinę sveikatą, mėgaujantis gydomosiomis procedūromis, su meile ruoštu maistu – pusryčiais, pietumis, vakarienėmis ir užkandžių barais, buvimu baseinų ir pirčių komplekse tiek, kiek geidžia širdis. Ir žvelgiant į tas šelmiškas ugneles vaikų akyse, jiems dūkstant žaidimų kambaryje. „Eglės sanatorijoje“ Birštone birželio mėnesį gyvenantiems vaikams – gydomosios procedūros, maitinimas, apgyvendinimas, laisvalaikio pramogos – nieko nekainuoja!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
DOVANA! Atvykstate 4 naktims ir +1 gaunate dovanų
Birželio mėnesį „Eglės sanatorija“ Birštone švenčia 10 metų jubiliejų ir šia proga paruošė jums stulbinančią dovaną – pasirinkus vieną iš sanatorinio gydymo programų ir užsakius 4 nakvynes – penktąją padovanosime! O nakvynė tai ne tik apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje. Tai diena, kupina sveikatinimosi procedūrų, neribotas apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse, gardus maistas ir laisvalaikio pramogos. Nepramiegokite, rezervaciją galite atlikti tik birželio 1–7 dienomis, o atvykti iki birželio 30 dienos.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Visą gegužės ir birželio mėnesį senjorams taikoma 50 Eur nuolaida!
Sveikatos puoselėjimas buvo ir tebėra viena aktualiausių temų, apie kurią verta kalbėti vėl ir vėl. Deja, mūsų visuomenėje dėmesio sveikatai dar vis skiriama per mažai, o labiausiai ja rūpinamasi tik tada, kai susergama, arba ima ką nors skaudėti. Tačiau pagrindinis ir svarbiausias būdas, kurio imantis galime užkirsti kelią įvairių ligų ir negalavimų vystymuisi, tai dėmesys ir laikas, skirtas savo sveikatos gerinimui. Sanatorinis gydymas reikalingas ne tik tuomet, kai susergame, o būtent tam, kad nesusirgtume. Visą gegužės ir birželio mėnesį senjorams nuo 60 metų taikoma 50 Eur nuolaida. Atraskite sanatorinio gydymo naudą jau dabar!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau