Lojaliems klientams dovanojame aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas nei turite dabar! Lojaliems klientams dovanojame aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas nei turite dabar!

Lojaliems klientams dovanojame aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas nei turite dabar!

Birštonas Druskininkai
Vėl ir vėl į sanatoriją sugrįžtantis klientas – geriausia paskata judėti į priekį, išlaikyti aukštą paslaugų ir aptarnavimo kokybę bei ieškoti naujų būdų tobulėjimui. Visą gegužės ir birželio mėnesį lojaliems mūsų klientams, įgijusiems sidabrinio, auksinio ar platininio lojalumo statusą, dovanojame aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas! O aukščiausią – deimantinį – lojalumo statusą įgijusiems klientams dovanojame liukso klasės kambarį už dviviečio kambario kainą!

Lojaliems klientams pristatinėti „Eglės sanatorijos“ nereikia. Jūs puikiai pažįstate kone kiekvieną sanatorijos kampelį, turite išsirinkę savo mėgstamiausias procedūras ir, tikime, kaskart atrandate ką nors naujo! O atvykę – džiaugsmingai sveikinatės su jums jau pažįstamais mūsų darbuotojais. Ačiū, kad esate kartu!

Atsidėkodami už jūsų draugystę, dovanojame aukštesnio lojalumo naudas ir nuolaidas. Šiuo specialiu pasiūlymu galite pasinaudoti nuo gegužės 17 d. iki birželio 30 d. Atvykimas iki birželio 30 d.

  • Sidabriniam klientui dovanojame AUKSINIO kliento naudas ir nuolaidas.
  • Auksiniam klientui dovanojame PLATININIO kliento naudas ir nuolaidas.
  • Platininiam klientui dovanojame DEIMANTINIO kliento nuolaidą.
  • Deimantiniam klientui dovanojame galimybę užsisakyti liukso klasės kambarį už dviviečio kambario kainą.

 

LOJALUMO STATUSO NAUDOS IR NUOLAIDOS

 

Lojalumo statuso nuolaidos sumuojasi su kitomis tuo metu sanatorijoje galiojančiomis nuolaidomis, jei nenurodyta kitaip. Šis pasiūlymas negalioja atvykstant su Teritorinių ligonių kasų (TLK) kelialapiu.

 

Lauksime jūsų svečiuose!

Užsakyti galite telefonu: +370 313 60 220, el. paštu: rezervacija@sanatorija.lt arba internetu

Kitos naujienos

Rezervuojate anksčiau – mokate mažiau!
Savo sveikata rūpintis turime visus metus. Sveikatos specialistai rekomenduoja sanatorinį gydymą 2 kartus per metus. Mat laukti, kol sveikata ims šlubuoti ir tik tada imti ją gelbėti – visai netikslinga. Puoselėkite ją nuolat, jei norite be didelio vargo, laiko ir pastangų puikia sveikata džiaugtis ir ateityje. Užsitikrinkite geriausią kainą planuodami savo sveikatingumo atostogas iš anksto. Rezervuodami atvykimą į „Eglės sanatoriją“ prieš 3 mėnesius ar daugiau, garantuojame jums mažiausią kainą. Geriausia investicija – į savo sveikatą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuolaida sanatorinio gydymo programoms 60+ kortelės turėtojams
Kai aplanko noras ir poreikis sustiprinti savo sveikatą, jus džiaugsmingai pasitinka „Eglės sanatorija“, siūlydama visą puokštę gydomųjų procedūrų! Nuo šiol 60+ kortelės turėtojams visus metus sanatorinio gydymo programos kainuoja 10 % mažiau. Tad kviečiame pasinerti į gydomuosius šaltinius! Sanatorijoje susipina natūralūs gamtiniai veiksniai su moderniomis šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia įranga, masažu, kineziterapija, psichoterapija, ergoterapija ir fizioterapija. Visa tai kartu leidžia „Eglės sanatorija“ vykdyti pagrindinę savo misiją: padėti žmonėms susigrąžinti, palaikyti ir sustiprinti sveikatą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIEJI METAI šokio žingsneliu!
Jau visai netrukus peržengsime naujos pradžios slenkstį – šoksime į 2024 metus! „Eglės sanatorija“ kviečia atsisveikinti su praėjusiais ir pasitikti naujuosius metus diskotekoje – šokio žingsneliu. Sanatorijoje skambės geriausi visų laikų hitai – nuo 70-ųjų iki šių dienų! Diskoteką papildys ir muzikiniai pasirodymai – gerą nuotaiką jums dovanos dainininkė ANŽELA ir grupė LA FORZA su Renata Norvile, Neringa Nekrašiūte ir Gabriele Banevičiene-Gabi. Paskutinį metų vakarą sanatorijoje jūsų lauks neužmirštama šventė, šokti užvedanti muzika ir pakili nuotaika!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau