Lapkritis – senjorų mėnuo: laukia specialus pasiūlymas!

Birštonas Druskininkai
Žiema jau ne už kalnų, tad sustiprinti savo sveikatą ir pasiruošti šalčiausiam metų sezonui kviečiame visus senjorus – jiems turime specialų pasiūlymą!

Visų senjorų nuo 60 metų, atvykstančių visą lapkričio mėnesį į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone su sanatorinio gydymo programomis, laukia ypatingas pasiūlymas: jeigu jums 60 ir daugiau metų – taikome 6 % nuolaidą sanatorinio gydymo programoms, jei jums 70 ir daugiau – 7 % nuolaidą ir t. t.

Lapkričio mėnuo tinkamiausias laikas prieš pat žvarbųjį žiemos sezoną sustiprėti, atsipalaiduoti ir pasimėgauti tyru kurortų oru, puikiu maistu ir, žinoma, sveikatinančiomis procedūromis, kurios atgaivina, suteikia energijos ir pozityvaus džiugesio!

Gydomosios programos Druskininkuose

Gydomosios programos Birštone

Kitos naujienos

Dovana lojaliems klientams!
Sveikata – vertingiausias mūsų turtas! Iki pat liepos 30 d. turite galimybę pasinaudoti specialiu, tik lojaliems klientams skirtu, pasiūlymu – didesnėmis nuolaidomis ir dovanomis.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Vasarą pasitinkame su gausiomis dovanomis savo klientams!
Puiki jūsų sveikata – mūsų siekiamybė. Su nekantrumu laukiame akimirkos, kai galėsime jus pradžiuginti pamėgtomis procedūromis: mineralinio vandens voniomis, purvo aplikacijomis, gydomaisiais masažais... Ar pasiilgote „Eglės sanatorijos“ sveikatinimo malonumų?
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Pratęsiamas „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponų galiojimo laikas
Karantino laikotarpiu Lietuvoje, „Eglės sanatorija“ paslaugų neteikia, todėl pratęsiamas „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponų galiojimo laikas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau