Laikas šeimos atostogoms! Laikas šeimos atostogoms!

Laikas šeimos atostogoms!

Birštonas Druskininkai
Daug dėmesio skiriame šeimoms, atvykstančioms su vaikais, tad, kai vaikai džiaugiasi vasario 14–23 d. atostogomis mokykloje – poilsis laukia visos šeimos!

Nuo vasario 14 d. iki vasario 23 d. mažųjų mūsų svečių laukia specialios, tik jiems skirtos pramogos, edukacijos ir vaikiškas maisto meniu. Be kita ko, kiekvieną vakarą vaikams dovanosime apsilankymus baseinų ir pirčių komplekse!

Tėvams atvykstant su 0–4 metų vaikais – jiems apgyvendinimas nieko nekainuoja, o atvykus su viena iš gydymo programų, 5–15 metų vaikams dovanojama gydytojo konsultacija ir skiriamos net 2 gydomosios procedūros kasdien: kineziterapija grupėje vaikams „Stipruolių mankšta“ ir aparatinė fizioterapijos arba relaksacijos procedūra. „Eglės sanatorijoje“ orientuojamasi į kokybišką visos šeimos poilsį, tad procedūros skiriamos ne tik atvykstantiems tėvams, bet ir jų mažiesiems!

Tėveliai, keliaudami į procedūras, galės būti ramūs, nes tuo metu jų vaikus prižiūrės profesionalios auklės vaikų žaidimų kambaryje!

 

„Eglės sanatorija“ – visos šeimos kokybiškam poilsiui!

REZERVACIJA DRUSKININKUOSE

REZERVACIJA BIRŠTONE

Kitos naujienos

Kodėl verta atvykti į „Eglės sanatoriją“ su vaikais?
Mes orientuojamės į kokybišką visos šeimos poilsį, todėl kviečiame jus pasisemti sveikatos iš gamtos, pasimėgauti sveikatinančiomis procedūromis ir turiningu vaikų laisvalaikiu. Iki pat rugsėjo 30 d. turime jums ir jūsų šeimai specialų pasiūlymą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Sveikatos kupinos atostogos Jums, Medikai!
Metas planuoti atostogas – atsipalaiduoti, pasimėgauti gamtos teikiama ramybe bei sveikata alsuojančiomis procedūromis! „Eglės sanatorija“ laukia jūsų – paruošėme net tris specialius pasiūlymus. Kviečiame pasinaudokite jums priklausančia valstybės kompensacija nuo rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 d. Rezervuokite jau dabar!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Tarptautinis teatro festivalis – „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“
Į Druskininkų kurortą rugpjūčio 5 d. sugrįžta jau VI-tasis Tarptautinis teatro festivalis. Pristatome spektaklius, vyksiančius „Eglės sanatorijoje“ rugpjūčio 6–14 dienomis. Pasinerkite į meno ir kultūros pasaulį!
Druskininkai
Skaityti daugiau