Laikas šeimos atostogoms! Laikas šeimos atostogoms!

Laikas šeimos atostogoms!

Birštonas Druskininkai
Daug dėmesio skiriame šeimoms, atvykstančioms su vaikais, tad, kai vaikai džiaugiasi vasario 14–23 d. atostogomis mokykloje – poilsis laukia visos šeimos!

Nuo vasario 14 d. iki vasario 23 d. mažųjų mūsų svečių laukia specialios, tik jiems skirtos pramogos, edukacijos ir vaikiškas maisto meniu. Be kita ko, kiekvieną vakarą vaikams dovanosime apsilankymus baseinų ir pirčių komplekse!

Tėvams atvykstant su 0–4 metų vaikais – jiems apgyvendinimas nieko nekainuoja, o atvykus su viena iš gydymo programų, 5–15 metų vaikams dovanojama gydytojo konsultacija ir skiriamos net 2 gydomosios procedūros kasdien: kineziterapija grupėje vaikams „Stipruolių mankšta“ ir aparatinė fizioterapijos arba relaksacijos procedūra. „Eglės sanatorijoje“ orientuojamasi į kokybišką visos šeimos poilsį, tad procedūros skiriamos ne tik atvykstantiems tėvams, bet ir jų mažiesiems!

Tėveliai, keliaudami į procedūras, galės būti ramūs, nes tuo metu jų vaikus prižiūrės profesionalios auklės vaikų žaidimų kambaryje!

 

„Eglės sanatorija“ – visos šeimos kokybiškam poilsiui!

REZERVACIJA DRUSKININKUOSE

REZERVACIJA BIRŠTONE

Kitos naujienos

Pristatyta LTeam olimpinės rinktinės sportininkų nuotraukų galerija
Ant „Eglės sanatorijos“ sienų Druskininkuose nugulė nauja puošmena – LTeam olimpinės rinktinės sportininkų nuotraukų galerija.
Druskininkai
Skaityti daugiau
Garbingas apdovanojimas „Eglės sanatorijai“
Vasario 7-ąją Druskininkuose vyko jau du dešimtmečius organizuojama, tradicija tapusi „Padėkos šventė Druskininkai 2019“.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Procedūros naujiena – gilus atsipalaidavimas su „Alpha-stim“
Miego sutrikimai, įtampa, padidėjęs nervingumas ir nuolat lydintis nuovargis... Pažįstama?
Druskininkai
Skaityti daugiau