Laikas atsipūsti – rudens atostogos visai šeimai! Laikas atsipūsti – rudens atostogos visai šeimai!

Laikas atsipūsti – rudens atostogos visai šeimai!

Birštonas Druskininkai
Atostogos – vienas saldžiausių žodžių, tiesa? O kai mokykloje rudens atostogos prasideda vaikams, tai reiškia, kad metas atsipūsti visai šeimai!

Tėvams atvykstant su viena iš sanatorinio gydymo programų, jų 5–15 metų vaikams dovanojama gydytojo konsultacija ir skiriamos net 2 gydomosios procedūros kasdien: kineziterapija grupėje vaikams „Stipruolių mankšta“ ir aparatinė fizioterapijos arba relaksacijos procedūra.

Vaikų rudens atostogų metu – spalio 25 d.–lapkričio 3 d. – mažiesiems sanatorijos svečiams dovanojamas neribotas apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse kasdien*, sanatorijoje jų taip pat lauks įvairios, išskirtinės pramogos, žaidimai ir, žinoma, specialiai jų skoniams pritaikytas vaikų meniu!

Ramus ir sveikatinantis poilsis, be abejonės, laukia ir tėvelių: kol jie mėgausis sanatorijoje teikiamomis procedūromis, jų atžalos linksmai pramogaus vaikų žaidimų kambaryje, kur juos nuolat prižiūrės profesionalios auklės, o nuobodžiauti neleis smagūs žaidimai ir gera nuotaika!

„Eglės sanatorija“ orientuota į kokybišką visos šeimos poilsį: atostogos, poilsis ir sveikata – suderinama!

REZERVUOTI DRUSKININKUOSE

REZERVUOTI BIRŠTONE 

 

*Pasiūlymas galioja vaikams iki 16 m., gyvenantiems kartu su suaugusiu asmeniu, atvykstančiu su viena iš sanatorinio gydymo programų. Vaikai į baseinų ir pirčių kompleksą įleidžiami tik su suaugusiu. Vienas suaugęs asmuo gali lydėti iki dviejų vaikų.

Kitos naujienos

Kaip atsisveikinti su nugaros skausmu ir susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą?
Negydomas nugaros skausmas virsta gyvenimą apkartinančia kasdienybe, kuri diena iš dienos ima varginti organizmą ir siųsti pavojaus signalus...
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Pristatyta LTeam olimpinės rinktinės sportininkų nuotraukų galerija
Ant „Eglės sanatorijos“ sienų Druskininkuose nugulė nauja puošmena – LTeam olimpinės rinktinės sportininkų nuotraukų galerija.
Druskininkai
Skaityti daugiau
Garbingas apdovanojimas „Eglės sanatorijai“
Vasario 7-ąją Druskininkuose vyko jau du dešimtmečius organizuojama, tradicija tapusi „Padėkos šventė Druskininkai 2019“.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau