Laikas atsipūsti – rudens atostogos visai šeimai! Laikas atsipūsti – rudens atostogos visai šeimai!

Laikas atsipūsti – rudens atostogos visai šeimai!

Birštonas Druskininkai
Atostogos – vienas saldžiausių žodžių, tiesa? O kai mokykloje rudens atostogos prasideda vaikams, tai reiškia, kad metas atsipūsti visai šeimai!

Tėvams atvykstant su viena iš sanatorinio gydymo programų, jų 5–15 metų vaikams dovanojama gydytojo konsultacija ir skiriamos net 2 gydomosios procedūros kasdien: kineziterapija grupėje vaikams „Stipruolių mankšta“ ir aparatinė fizioterapijos arba relaksacijos procedūra.

Vaikų rudens atostogų metu – spalio 25 d.–lapkričio 3 d. – mažiesiems sanatorijos svečiams dovanojamas neribotas apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse kasdien*, sanatorijoje jų taip pat lauks įvairios, išskirtinės pramogos, žaidimai ir, žinoma, specialiai jų skoniams pritaikytas vaikų meniu!

Ramus ir sveikatinantis poilsis, be abejonės, laukia ir tėvelių: kol jie mėgausis sanatorijoje teikiamomis procedūromis, jų atžalos linksmai pramogaus vaikų žaidimų kambaryje, kur juos nuolat prižiūrės profesionalios auklės, o nuobodžiauti neleis smagūs žaidimai ir gera nuotaika!

„Eglės sanatorija“ orientuota į kokybišką visos šeimos poilsį: atostogos, poilsis ir sveikata – suderinama!

REZERVUOTI DRUSKININKUOSE

REZERVUOTI BIRŠTONE 

 

*Pasiūlymas galioja vaikams iki 16 m., gyvenantiems kartu su suaugusiu asmeniu, atvykstančiu su viena iš sanatorinio gydymo programų. Vaikai į baseinų ir pirčių kompleksą įleidžiami tik su suaugusiu. Vienas suaugęs asmuo gali lydėti iki dviejų vaikų.

Kitos naujienos

Mokytojams – nuoširdus AČIŪ, specialus pasiūlymas ir dovana!
Žinome, kad mokslo šaknys karčios, bet vaisiai – saldūs. Mokytojai kantriai, dėmesingai ir atsakingai padeda vaikams kasdien nuskinti saldų mokslo vaisių, tad tariame jiems didelį ir nuoširdų ačiū bei kviečiame į „Eglės sanatoriją“ – čia jūsų laukia specialus pasiūlymas ir dovana!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Spalvingi Naujieji metai 2020 „Eglės sanatorijoje“
Palydėti 2019 ir pasitikti Naujuosius 2020 metus kviečiame drauge su „Eglės sanatorija“, gražiausia muzika, nuotaikingais vakaro vedėjais, gardžiais patiekalais ir naujametiniais fejerverkais!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Lapkritis – senjorų mėnuo: laukia specialus pasiūlymas!
Žiema jau ne už kalnų, tad sustiprinti savo sveikatą ir pasiruošti šalčiausiam metų sezonui kviečiame visus senjorus – jiems turime specialų pasiūlymą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau