Laikas atsipūsti – rudens atostogos visai šeimai!

Birštonas Druskininkai
Atostogos – vienas saldžiausių žodžių, tiesa? O kai mokykloje rudens atostogos prasideda vaikams, tai reiškia, kad metas atsipūsti visai šeimai!

Tėvams atvykstant su viena iš sanatorinio gydymo programų, jų 5–15 metų vaikams dovanojama gydytojo konsultacija ir skiriamos net 2 gydomosios procedūros kasdien: kineziterapija grupėje vaikams „Stipruolių mankšta“ ir aparatinė fizioterapijos arba relaksacijos procedūra.

Vaikų rudens atostogų metu – spalio 25 d.–lapkričio 3 d. – mažiesiems sanatorijos svečiams dovanojamas neribotas apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse kasdien*, sanatorijoje jų taip pat lauks įvairios, išskirtinės pramogos, žaidimai ir, žinoma, specialiai jų skoniams pritaikytas vaikų meniu!

Ramus ir sveikatinantis poilsis, be abejonės, laukia ir tėvelių: kol jie mėgausis sanatorijoje teikiamomis procedūromis, jų atžalos linksmai pramogaus vaikų žaidimų kambaryje, kur juos nuolat prižiūrės profesionalios auklės, o nuobodžiauti neleis smagūs žaidimai ir gera nuotaika!

„Eglės sanatorija“ orientuota į kokybišką visos šeimos poilsį: atostogos, poilsis ir sveikata – suderinama!

REZERVUOTI DRUSKININKUOSE

REZERVUOTI BIRŠTONE 

 

*Pasiūlymas galioja vaikams iki 16 m., gyvenantiems kartu su suaugusiu asmeniu, atvykstančiu su viena iš sanatorinio gydymo programų. Vaikai į baseinų ir pirčių kompleksą įleidžiami tik su suaugusiu. Vienas suaugęs asmuo gali lydėti iki dviejų vaikų.

Kitos naujienos

Dėmesio! Rugsėjo 18–19 d. baseinų ir pirčių kompleksai Druskininkuose atviri tik sanatorijos gyventojams
Informuojame, kad dėl didelio klientų srauto ir dėl jūsų pačių saugumo šį penktadienį ir šeštadienį į baseinų ir pirčių kompleksus Druskininkuose (Gydykloje ir Comfort) galėsime priimti tik svečius, apsistojusius sanatorijoje. Atsiprašome už galimus nepatogumus. Lauksime jūsų sugrįžtant!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Vienijamos pastangos sveikatos stiprinimo srityje
Lietuvos kurortai yra mūsų šalies nacionalinis turtas. Visuomenės sveikatos stiprinimas, ligų prevencija, gydymas ir reabilitacija, taikant natūralius gamtinius veiksnius, šimtmečiais siejami su mūsų kurortų vietovardžiais: Druskininkai, Birštonas, Palanga ir t.t. Siekdami mokslo ir studijų bei praktikos pažangos, Vilniaus universitetas (VU) ir Nacionalinė sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacija (Asociacija) pasirašė 5-ių metų bendradarbiavimo sutartį.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svečiuose – televizijos laidų vedėjas ir režisierius Vytenis Pauliukaitis
Šiltas ir atviras pokalbis su „Eglės sanatorijoje“ Birštone besisvečiuojančiu puikiai visiems pažįstamu televizijos laidų vedėju ir režisieriumi Vyteniu Pauliukaičiu. Sužinokite, kas ir kodėl Vytenį sanatorijoje žavi labiausiai!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau