Laikas atsipūsti – rudens atostogos visai šeimai! Laikas atsipūsti – rudens atostogos visai šeimai!

Laikas atsipūsti – rudens atostogos visai šeimai!

Birštonas Druskininkai
Atostogos – vienas saldžiausių žodžių, tiesa? O kai mokykloje rudens atostogos prasideda vaikams, tai reiškia, kad metas atsipūsti visai šeimai!

Tėvams atvykstant su viena iš sanatorinio gydymo programų, jų 5–15 metų vaikams dovanojama gydytojo konsultacija ir skiriamos net 2 gydomosios procedūros kasdien: kineziterapija grupėje vaikams „Stipruolių mankšta“ ir aparatinė fizioterapijos arba relaksacijos procedūra.

Vaikų rudens atostogų metu – spalio 25 d.–lapkričio 3 d. – mažiesiems sanatorijos svečiams dovanojamas neribotas apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse kasdien*, sanatorijoje jų taip pat lauks įvairios, išskirtinės pramogos, žaidimai ir, žinoma, specialiai jų skoniams pritaikytas vaikų meniu!

Ramus ir sveikatinantis poilsis, be abejonės, laukia ir tėvelių: kol jie mėgausis sanatorijoje teikiamomis procedūromis, jų atžalos linksmai pramogaus vaikų žaidimų kambaryje, kur juos nuolat prižiūrės profesionalios auklės, o nuobodžiauti neleis smagūs žaidimai ir gera nuotaika!

„Eglės sanatorija“ orientuota į kokybišką visos šeimos poilsį: atostogos, poilsis ir sveikata – suderinama!

REZERVUOTI DRUSKININKUOSE

REZERVUOTI BIRŠTONE 

 

*Pasiūlymas galioja vaikams iki 16 m., gyvenantiems kartu su suaugusiu asmeniu, atvykstančiu su viena iš sanatorinio gydymo programų. Vaikai į baseinų ir pirčių kompleksą įleidžiami tik su suaugusiu. Vienas suaugęs asmuo gali lydėti iki dviejų vaikų.

Kitos naujienos

Stiklinę galeriją papuošė nauja paveikslų paroda!
Su vis dažniau į Lietuvą užplūstančiu šalto oro srautu, į stiklinę galeriją „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose atkeliavo nauja paveikslų paroda – šįkart svečių akis ir širdis džiuginsime tapytojo Jono Daniliausko darbais.
Druskininkai
Skaityti daugiau
Artėja kalėdinių dovanų karštinė: rinkitės vertingiausią dovaną – sveikatą!
Sukate galvą ką šiemet padovanoti savo artimiesiems? Norisi būti originaliems, kad dovana būtų ir naudinga, ir džiuginanti? Dovanokite jiems sveikatą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nepramiegokite – skelbiamas mažiausių kainų sezonas!
Progų pasirūpinti savo sveikata ieškoti tikrai nereikia, tačiau dabar yra palankiausias metas tai padaryti.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau