Kviečiame pramogauti, linksmintis ir šėlti, nes gegužės 18 dieną – „Druskininkai ošia“! Kviečiame pramogauti, linksmintis ir šėlti, nes gegužės 18 dieną – „Druskininkai ošia“!

Kviečiame pramogauti, linksmintis ir šėlti, nes gegužės 18 dieną – „Druskininkai ošia“!

Druskininkai
„Eglės sanatorija“ druskininkiečius ir miesto svečius džiugiai kviečia į šį savaitgalį – gegužės 18 dieną – „Eglės sanatorijoje“ vyksiantį renginį visai šeimai – „Druskininkai ošia“.

Šeštadienį čia nuo 12 val. šurmuliuos amatų dirbtuvės, kurių metu jūsų laukia aktyvios pramogos: linksmosios mankštos vaikams su katinu Silvestru, nuotaikingasis klounas, aitvarų gaminimas, šoklieji batutai, magiški burbulai, stebuklingieji dailininko teptukai ir susitikimas su Plepia ponia.

Renginio metu taip pat vyks loterija, kurios pagrindinis prizas – savaitgalis dviem „Eglės sanatorijoje“.

Čia galėsite vaišintis kava, arbata, cukraus vata ir ledais.

 

Kviečiame pramogauti, linksmintis ir šėlti, nes gegužės 18 dieną – Druskininkai ošia!

 

Renginio pradžia – 12 val.

Vieta – „Eglės sanatorijoje“ lauke šalia žaidimų aikštelės (Eglės g. 1, Druskininkai)

Kitos naujienos

Pristatoma Vilmos Vasiliauskaitės meno darbų paroda „Ant pirštų galiukų…“
Su gegužės spinduliais ir vis labiau šylančiu pavasario oru, į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose atkeliavo žymios lietuvių dailininkės, druskininkietės – Vilmos Vasiliauskaitės darbų paroda.
Druskininkai
Skaityti daugiau
Birželis – geriausias laikas visos šeimos atostogoms!
Pirmąjį vasaros mėnesį, kai atostogos jau ranka pasiekiamos, o vaikams vis sunkiau išsėdėti mokyklos suole, „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose ir Birštone startuoja ŠEIMOS ATOSTOGŲ LAIKAS, kurio metu jūsų vaikų laukia dovanos ir pramogos!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Birželio 4 d. nedirbs „Eglės sanatorijos“ baseinų ir pirčių kompleksas Druskininkuose
Mieli „Eglės sanatorijos“ svečiai, pranešame, kad birželio 4 dieną visame Druskininkų mieste vyks šilumos tinklų profilaktiniai darbai, todėl nebus teikiamas karštas vanduo. „Eglės sanatorijos“ baseinų ir pirčių kompleksas birželio 4 nedirbs. Atsiprašome už nepatogumus.
Druskininkai
Skaityti daugiau