Rugpjūčio kultūrinių renginių maratonas! Rugpjūčio kultūrinių renginių maratonas!

Rugpjūčio kultūrinių renginių maratonas!

Birštonas Druskininkai
„Eglės sanatorija“ Druskininkuose rugpjūčio mėnesį taps tarptautinio teatro festivalio „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“, tarptautinio muzikos konkurso-festivalio „Muzika be sienų“ ir kasmetinio tarptautinio tapybos plenero vieta! Pristatome rugpjūčio mėnesį vyksiančių kultūrinių renginių programą.

VIII-asis tarptautinis teatro festivalis – „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“ vyks rugpjūčio 4–15 dienomis. Šiemet tarp dalyvių – talentingi menininkai iš Lietuvos, Ukrainos, Lenkijos, Armėnijos, Izraelio, Latvijos ir Prancūzijos. „Eglės sanatorijos“ kino-koncertų salėje bus galima pamatyti apie 15 monospektaklių, avangardinių festivalių kūrinių, daugybę tarptautinių apdovanojimų pelniusių pastatymų. Sanatorija jau keletą metų tampa „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“ pasirodymų scena. Mūsų svečiai ir miesto gyventojai gali ne tik pagerinti savo sveikatą, atsigaivinti mineraliniu vandeniu ir pakvėpuoti šimtamečių pušų kvapu, bet ir nepalikdami sanatorijos sienų pažvelgti į Prancūzijos ar Ukrainos teatro užkulisius. Koncertų salės scenoje šiemet bus galima išvysti puikų garsaus lietuvių režisieriaus Eimunto Nekrošiaus spektaklį, vieno geriausių Ukrainos kamerinių teatrų „Aukso vartai“ pastatytą vokiečių autoriaus spektaklį „Luošiai“, lietuvišką muzikinę komediją „Amerika pirtyje“ pagal to paties pavadinimo Keturakio pjesę. Visą festivalio programą rasite čia, bilietus galite įsigyti kakava.lt, „Eglės sanatorijoje“, „Grand SPA Lietuva“, „Belorus“. 

XXII-asis tarptautinis muzikos konkursas-festivalis „Muzika be sienų“, įtrauktas į geriausių pasaulio konkursų ir festivalių sąrašą, rugpjūčio 14–23 dienomis vyks įvairiose Druskininkų miesto koncertų vietose, tarp jų − ir „Eglės sanatorijoje“. Konkurso dalyviai (tarp kurių yra ir solo atlikėjai, ir ansambliai) ne tik koncertuos festivalio svečiams, bet ir svečius pakvies dalyvauti meistriškumo kursuose bei seminaruose. O už ukrainiečių kompozitorių kūrinių atlikimą svečių lauks specialūs prizai. Rugpjūčio mėnesį „Eglės sanatorijoje“ numatyti legendinio vokiečių pianisto Fabio Romano koncertas ir „Festivalio Virtuozai“ koncertas, kuriame dalyvaus tarptautinio konkurso-festivalio dalyviai. Renginiai nemokami, renginių repertuarą rasite čia.

Ir žinoma, „Eglės sanatorija“ ir toliau tęsia gražią tradiciją, vėl pakviesdama menininkus iš Lietuvos ir Latvijos į dviejų savaičių tapybos plenerą. Tarp XII kasmetinio plenero, kuris vyks rugpjūčio 15–27 dienomis, dalyvių – Dalia Kasčiūnaitė, Valentinas Antanavičius, Rimas Bičiūnas, Bronius Gražys, Arvydas Kašauskas, Mindaugas Skudutis, Romualdas Balinskas, Agnija Germane (Latvija), Ramūnas Grikevičius, Jonas Daniliauskas, Maris Čačka (Latvija), Vaidotas Janulis, Mykolė Ganusauskaitė. Per jau daugybę metų vykstantį plenerą sanatorijoje susiformavo tradicija, atverianti duris į kūrybos užkulisius ir leidžianti sanatorijos svečiams bei plačiajai visuomenei susipažinti, pabendrauti su dailininkais ir pasižvalgyti į paveikslų kūrybos procesą – tai atvirų durų diena. Ji šiais metais numatyta rugpjūčio 22 dieną 15:00–18:00 administraciniame „Eglės sanatorijos“ pastate (įėjimas nemokamas). Pleneras bus vainikuojamas parodos atidarymu, kuriame bus eksponuojami viso plenero metu gimę menininkų darbai, vėliau liekantys puošti sanatoriją ir džiuginti lankytojų širdis. Rugpjūčio 26 d. 11:00 Druskininkų miesto gyventojai ir svečiai bei sanatorijos klientai vieni pirmųjų pamatys per dvi įtemptas savaites tapybos meistrų sukurtus darbus (įėjimas nemokamas). Šio plenero kulminacija taps ir visiškai naujai išleista plenero knyga – „Meno kūriniai „Eglės sanatorijoje“, kurioje nugulė plenero istorija, plenero dalyvių kūrybos niuansai bei vaizduojami daugybė per 11 metų sanatorijoje gimusių meno kūrinių.

Kitos naujienos

Birželis – šeimos atostogų mėnuo! Visą mėnesį VAIKAMS – nemokamos procedūros, maitinimas ir apgyvendinimas Birštone
Kokybiškas laikas su vaikais jums atsitraukus nuo buities ir sutelkus dėmesį į buvimą kartu, stiprinant visų šeimos narių fizinę, emocinę ir psichologinę sveikatą, mėgaujantis gydomosiomis procedūromis, su meile ruoštu maistu – pusryčiais, pietumis, vakarienėmis ir užkandžių barais, buvimu baseinų ir pirčių komplekse tiek, kiek geidžia širdis. Ir žvelgiant į tas šelmiškas ugneles vaikų akyse, jiems dūkstant žaidimų kambaryje. „Eglės sanatorijoje“ Birštone birželio mėnesį gyvenantiems vaikams – gydomosios procedūros, maitinimas, apgyvendinimas, laisvalaikio pramogos – nieko nekainuoja!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
DOVANA! Atvykstate 4 naktims ir +1 gaunate dovanų
Birželio mėnesį „Eglės sanatorija“ Birštone švenčia 10 metų jubiliejų ir šia proga paruošė jums stulbinančią dovaną – pasirinkus vieną iš sanatorinio gydymo programų ir užsakius 4 nakvynes – penktąją padovanosime! O nakvynė tai ne tik apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje. Tai diena, kupina sveikatinimosi procedūrų, neribotas apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse, gardus maistas ir laisvalaikio pramogos. Nepramiegokite, rezervaciją galite atlikti tik birželio 1–7 dienomis, o atvykti iki birželio 30 dienos.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Lojaliems klientams dovanojame aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas nei turite dabar!
Vėl ir vėl į sanatoriją sugrįžtantis klientas – geriausia paskata judėti į priekį, išlaikyti aukštą paslaugų ir aptarnavimo kokybę bei ieškoti naujų būdų tobulėjimui. Visą gegužės ir birželio mėnesį lojaliems mūsų klientams, įgijusiems sidabrinio, auksinio ar platininio lojalumo statusą, dovanojame aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas! O aukščiausią – deimantinį – lojalumo statusą įgijusiems klientams dovanojame liukso klasės kambarį už dviviečio kambario kainą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau