Rugpjūčio kultūrinių renginių maratonas! Rugpjūčio kultūrinių renginių maratonas!

Rugpjūčio kultūrinių renginių maratonas!

Birštonas Druskininkai
„Eglės sanatorija“ Druskininkuose rugpjūčio mėnesį taps tarptautinio teatro festivalio „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“, tarptautinio muzikos konkurso-festivalio „Muzika be sienų“ ir kasmetinio tarptautinio tapybos plenero vieta! Pristatome rugpjūčio mėnesį vyksiančių kultūrinių renginių programą.

VIII-asis tarptautinis teatro festivalis – „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“ vyks rugpjūčio 4–15 dienomis. Šiemet tarp dalyvių – talentingi menininkai iš Lietuvos, Ukrainos, Lenkijos, Armėnijos, Izraelio, Latvijos ir Prancūzijos. „Eglės sanatorijos“ kino-koncertų salėje bus galima pamatyti apie 15 monospektaklių, avangardinių festivalių kūrinių, daugybę tarptautinių apdovanojimų pelniusių pastatymų. Sanatorija jau keletą metų tampa „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“ pasirodymų scena. Mūsų svečiai ir miesto gyventojai gali ne tik pagerinti savo sveikatą, atsigaivinti mineraliniu vandeniu ir pakvėpuoti šimtamečių pušų kvapu, bet ir nepalikdami sanatorijos sienų pažvelgti į Prancūzijos ar Ukrainos teatro užkulisius. Koncertų salės scenoje šiemet bus galima išvysti puikų garsaus lietuvių režisieriaus Eimunto Nekrošiaus spektaklį, vieno geriausių Ukrainos kamerinių teatrų „Aukso vartai“ pastatytą vokiečių autoriaus spektaklį „Luošiai“, lietuvišką muzikinę komediją „Amerika pirtyje“ pagal to paties pavadinimo Keturakio pjesę. Visą festivalio programą rasite čia, bilietus galite įsigyti kakava.lt, o nuo rugpjūčio 1 dienos – „Eglės sanatorijoje“, „Grand SPA Lietuva“, „Belorus“. 

XXII-asis tarptautinis muzikos konkursas-festivalis „Muzika be sienų“, įtrauktas į geriausių pasaulio konkursų ir festivalių sąrašą, rugpjūčio 14–23 dienomis vyks įvairiose Druskininkų miesto koncertų vietose, tarp jų − ir „Eglės sanatorijoje“. Konkurso dalyviai (tarp kurių yra ir solo atlikėjai, ir ansambliai) ne tik koncertuos festivalio svečiams, bet ir svečius pakvies dalyvauti meistriškumo kursuose bei seminaruose. O už ukrainiečių kompozitorių kūrinių atlikimą svečių lauks specialūs prizai. Rugpjūčio mėnesį „Eglės sanatorijoje“ numatyti legendinio vokiečių pianisto Fabio Romano koncertas ir „Festivalio Virtuozai“ koncertas, kuriame dalyvaus tarptautinio konkurso-festivalio dalyviai. Renginiai nemokami, renginių repertuarą rasite čia.

Ir žinoma, „Eglės sanatorija“ ir toliau tęsia gražią tradiciją, vėl pakviesdama menininkus iš Lietuvos ir Latvijos į dviejų savaičių tapybos plenerą. Tarp XII kasmetinio plenero, kuris vyks rugpjūčio 15–27 dienomis, dalyvių – Dalia Kasčiūnaitė, Valentinas Antanavičius, Rimas Bičiūnas, Bronius Gražys, Arvydas Kašauskas, Mindaugas Skudutis, Romualdas Balinskas, Agnija Germane (Latvija), Ramūnas Grikevičius, Jonas Daniliauskas, Maris Čačka (Latvija), Vaidotas Janulis, Mykolė Ganusauskaitė. Plenero kulminacija – parodos atidarymas sanatorijos Stiklinėje galerijoje, numatyta rugpjūčio 26 d. Jos metu sanatorijos svečiai vieni pirmųjų pamatys per dvi įtemptas savaites tapybos meistrų sukurtus darbus.

Kitos naujienos

Nuolaida sanatoriniam gydymui POLA kortelės turėtojams
Į dangų besistiebiančios pušys, dainuojantys paukščiai, ramybę apgaubusi tyla. Ar lepina saulė, ar jaukiai į stogą barbena lietaus lašai – tai vieta, kurioje nėra blogo oro. Nuo šiol pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) nariams – POLA kortelės turėtojams – taikoma 10 proc. nuolaida sanatorinio gydymo programoms.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
50 Eur nuolaida mūsų vaikų ateities kūrėjams – mokytojams, auklėtojams ir dėstytojams!
Mūsų vaikų ateitis – jūsų rankose! Dėkojame už jūsų kantrybę bei atsidavimą ir kviečiame jus sustiprinti savo sveikatą prieš ateinančius mokslo metus – suteikiame jums 50 Eur nuolaidą gydomosioms programoms rugpjūčio mėnesį.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
„Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“: spektaklių repertuaras
Rugpjūčio 4–15 dienomis į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose sugrįžta spektakliai! Jau keletą metų „Eglės sanatorija“ yra festivalio „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“ pristatymo spektaklių vieta. Mūsų svečiai ir miesto gyventojai gali ne tik pagerinti sveikatą, atsigerti mineralinio vandens ir įkvėpti šimtamečių pušų kvapo, bet ir, neišeidami iš sanatorijos, pažvelgti į teatro užkulisius. Skelbiamos spektaklių datos, laikas ir kainos.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau