Kokybiškam ir patogiam poilsiui su šeima sakome TAIP! Kokybiškam ir patogiam poilsiui su šeima sakome TAIP!

Kokybiškam ir patogiam poilsiui su šeima sakome TAIP!

Birštonas
Tikime, kad atostogos su visa šeima turėtų virsti tradicija, kurią kaskart prisimintume su šypsena veide – leiskite mums pasirūpinti jūsų kokybišku ir patogiu poilsiui!

„Eglės sanatorijoje“ Birštone pristatome šeimyninį dvivietį kambarį. Čia patogiai apsistoti galės šeima iki keturių asmenų, kai atvykstama su sanatorinio gydymo arba savaitinėmis programomis. Šeimyniniame dviviečiame kambaryje yra atskiras kambarys su dvigule lova, bendras kambarys su virtuve, valgomuoju stalu, sofa-lova bei televizoriumi ir, žinoma, patogus vonios kambarys.

DS 2277

DS 2281

Mes didelį dėmesį skiriame ir sveikatos gerinimui, ir visos šeimos kokybiškam poilsiui, nes sveika šeima – laiminga šeima!

Kitos naujienos

Pasilepinkite kaitra ir atsigaivinkite vandenyje – rugsėjo 28 d. vyks pirčių ir baseinų naktis!
„Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose šeštadienį (28 d.) jūsų laukia neeilinė naktis – baseinų ir pirčių komplekso malonumais sanatorijos gyventojai ir miesto svečiai galės mėgautis ir naktį!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Ištarkime seneliams AČIŪ ir dovanokime jiems gerą savijautą!
Kad seneliai būtų sveiki, energingi ir žvalūs, raginame jiems ištarti ačiū ir dovanoti sveikatą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Šeimos laisvalaikio galimybės „Eglės sanatorijoje“: dar daugiau pramogų kiekvienam
„Eglės sanatorijoje“ norima, kad atvykusiems svečiams praleistas laikas sietųsi ne tik su sveikatinimusi, bet ir turiningomis pramogomis, kurios padeda atsipalaiduoti ir dvasiškai, ir psichologiškai, formuoja džiugius šeimos ir draugų laisvalaikio prisiminimus, ugdo įvairius gebėjimus ir skiepija sveikos gyvensenos įpročius.
Druskininkai
Skaityti daugiau