Kokybiškam ir patogiam poilsiui su šeima sakome TAIP! Kokybiškam ir patogiam poilsiui su šeima sakome TAIP!

Kokybiškam ir patogiam poilsiui su šeima sakome TAIP!

Birštonas
Tikime, kad atostogos su visa šeima turėtų virsti tradicija, kurią kaskart prisimintume su šypsena veide – leiskite mums pasirūpinti jūsų kokybišku ir patogiu poilsiui!

„Eglės sanatorijoje“ Birštone pristatome šeimyninį dvivietį kambarį. Čia patogiai apsistoti galės šeima iki keturių asmenų, kai atvykstama su sanatorinio gydymo arba savaitinėmis programomis. Šeimyniniame dviviečiame kambaryje yra atskiras kambarys su dvigule lova, bendras kambarys su virtuve, valgomuoju stalu, sofa-lova bei televizoriumi ir, žinoma, patogus vonios kambarys.

DS 2277

DS 2281

Mes didelį dėmesį skiriame ir sveikatos gerinimui, ir visos šeimos kokybiškam poilsiui, nes sveika šeima – laiminga šeima!

Kitos naujienos

Kaip atsisveikinti su nugaros skausmu ir susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą?
Negydomas nugaros skausmas virsta gyvenimą apkartinančia kasdienybe, kuri diena iš dienos ima varginti organizmą ir siųsti pavojaus signalus...
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Pristatyta LTeam olimpinės rinktinės sportininkų nuotraukų galerija
Ant „Eglės sanatorijos“ sienų Druskininkuose nugulė nauja puošmena – LTeam olimpinės rinktinės sportininkų nuotraukų galerija.
Druskininkai
Skaityti daugiau
Garbingas apdovanojimas „Eglės sanatorijai“
Vasario 7-ąją Druskininkuose vyko jau du dešimtmečius organizuojama, tradicija tapusi „Padėkos šventė Druskininkai 2019“.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau