AKTUALU: kokias paslaugas šiuo metu teikia „Eglės sanatorija“ AKTUALU: kokias paslaugas šiuo metu teikia „Eglės sanatorija“

AKTUALU: kokias paslaugas šiuo metu teikia „Eglės sanatorija“

Birštonas Druskininkai
Šiuo metu teikiame sanatorinio gydymo-reabilitacijos paslaugas po COVID-19 viruso Druskininkuose, taip pat reabilitacijos ir gydymo paslaugas atvykstant su sanatorinio gydymo programa 5 nakvynėms ir daugiau Druskininkuose arba Birštone bei paslaugas atvykstantiems su TLK siuntimu Druskininkuose ir Birštone.

Sanatorinis gydymas nuo 5 nakvynių ir daugiau (Druskininkuose ir Birštone)

 1. Norėdami atvykti į sanatoriją, pirmiausia kreipkitės į savo šeimos gydytoją. Šeimos gydytojas parašys jums siuntimą į sanatoriją (f 0/27a).*
 2. Atvykstant į sanatoriją privaloma turėti viruso SARS-CoV-2 tyrimo (tiriant PGR metodu) atlikto ne daugiau nei prieš 72 val. neigiamą rezultatą, kurį sanatorijos darbuotojas galės patikrinti e. sveikatos sistemoje. Neigiamo testo rezultato atsivežti nereikia, jeigu atitinkate bent vieną iš šių sąlygų:
  • Praėjo mažiau nei 90 dienų po COVID-19 patvirtinimo PGR metodu arba atlikus antigeno tyrimą ir pasveikus nuo COVID-19.
  • Praėjo mažiau nei 90 dienų paskiepytiems nuo COVID-19, po antro skiepo praėjo 14 d. arba pasidarius serologinį antikūnų (anti-S, anti S1 arba anti-RBD IgG) tyrimą ir radus antikūnus.
  • Praėjo mažiau nei 60 d. po antikūnų tyrimo atlikimo, pristačius teigiamą antikūnų (anti-S, anti S1 arba anti-RBD IgG) tyrimą.
 3. Jeigu jums reikalingas COVID-19 viruso tyrimas, informuokite savo šeimos gydytoją ir atlikite tyrimą.
  • Jei atvažiuojate į sanatoriją be tyrimo arba jei tyrimas nebegalioja (praėjo daugiau nei 72 val.), jį galime atlikti sanatorijoje, tačiau, kol gausite tyrimo rezultatą, privalėsite izoliuotis savo kambaryje (procedūros jums nebus atliekamos, o maitinimas bus patiekiamas į kambarį).

 

SVARBU! Norėdami atvykti sanatoriniam gydymui nuo 5 nakvynių ir daugiau, rezervaciją atliksite TIK paskambinę telefonu: +370 313 60220

 

* Esant judėjimo ribojimui tarp savivaldybių, su šiuo siuntimu jūs galėsite patekti į kitą savivaldybę, kurioje negyvenate – jums reikės pateikti siuntimą patikros punkte policijos pareigūnui. Šis siuntimas nėra TLK siuntimas – sanatorinį gydymą apmokėsite savomis lėšomis.

 

Sanatorinis gydymas-reabilitacija po COVID-19 viruso (TIK Druskininkuose)

 1. Norėdami atvykti į sanatoriją, pirmiausia kreipkitės į savo šeimos gydytoją arba jus tuo metu gydantį gydytoją.
  • Teritorinių ligonių kasų (TLK) apmokama reabilitacija gali būti skiriama VISIEMS, persirgusiems sunkia arba vidutinio sunkumo COVID-19 viruso forma:
   • Pacientams, kuriems COVID-19 liga komplikavosi pneumonija su liekamaisiais ligos požymiais (varginantis dusulys, nuovargis, silpnumas, skausminis sindromas ir kt. simptomai), bet ne vėliau kaip po 3 mėnesių nuo paciento išrašymo iš aktyviojo gydymo stacionarinės įstaigos po COVID-19 ligos gydymo.
   • Pokovidinis sindromas su liekamaisiais simptomais (dusulys, silpnumas, nuovargis), bet ne vėliau kaip po 3 mėnesių nuo paciento išrašymo iš aktyviojo gydymo stacionarinės įstaigos po COVID-19 ligos gydymo.
  • Jeigu TLK apmokama reabilitacija jums nėra skiriama, šeimos gydytojas parašys jums siuntimą į sanatoriją (f 0/27a).*
   • Sanatorinio-gydymo reabilitacijos paslaugas apmokėsite savomis lėšomis.

* Esant judėjimo ribojimui tarp savivaldybių, su šiuo siuntimu jūs galėsite patekti į kitą savivaldybę, kurioje negyvenate – jums reikės pateikti siuntimą patikros punkte policijos pareigūnui. Šis siuntimas nėra TLK siuntimas – sanatorinį gydymą- reabilitaciją po COVID-19 viruso apmokėsite savomis lėšomis.

 

Sanatorinio gydymo-reabilitacijos po COVID-19 viruso programos sudėtis, kaina ir rezervacija čia.

Rezervaciją galite atlikti ir telefonu: +370 313 60220

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus (DUK) dėl atvykimo su šia programa rasite čia.

 

Teritorinių ligonių kasų (TLK) skiriama reabilitacija (Druskininkuose ir Birštone)

 1. Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems pacientams medicininė reabilitacija nekainuoja.
 2. Reabilitacija po FMR gydytojo konsultacijos skiriama ne tada, kai pacientas pageidauja, o tada, kai ji yra reikalinga.
 3. Gydytojui paskyrus reabilitacinį ar sanatorinį gydymą, pacientui jokiomis pažymomis rūpintis nereikia.
 4. Pacientas gali laisvai pats pasirinkti bet kurią jam tinkančią gydymo įstaigą, įskaitant ir „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone.

Nuo kovo 9 dienos „Eglės sanatorija“ Druskininkuose pradeda organizuoti pacientų atvežimą į sanatoriją iš Vilniaus ir Kauno miestų ir parvežimą atgal į Vilnių arba Kauną. Daugiau informacijos telefonu: +370 313 60 220

 

TURITE KITŲ KLAUSIMŲ?

Skambinkite: +370 313 60220

 

 

INFORMACIJA GALI KEISTIS ATSIŽVELGIANT Į SITUACIJĄ ŠALYJE!

AB Eglės sanatorija pasilieka teisę bet kada keisti informaciją.

 

 

 

Kitos naujienos

Teritorinių ligonių kasų (TLK) kelionės organizavimas
Didesniam jūsų komfortui ir patogumui – „Eglės sanatorija“ Druskininkuose nuo kovo 9 dienos pradeda organizuoti NEMOKAMĄ pacientų, atvykstančių su TLK siuntimu, atvežimą į sanatoriją Druskininkuose iš Vilniaus ir Kauno miestų ir parvežimą atgal į Vilnių arba Kauną.
Druskininkai
Skaityti daugiau
ŽIEMOS ŠVENTĖ: geriausieji 2020 metų darbuotojai
Kaip ir kiekvienais metais, „Eglės sanatorijos“ darbuotojai dalyvavo „Žiemos šventėje“, sveikino geriausiais tapusius 2020 metų darbuotojus – savo kolegas. Tiesa, šiais metais šventė vyko nuotoliniu būdu, bet vis tiek subūrė Egliečius į vieną didelę komandą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIENA! Procedūra „RespiCare“ – gilesniam jūsų kvėpavimui
„RespiCare“ tai – kvėpavimo funkcijos gerinimo įranga, skirta gydymui ir prevencijai, siekiant lavinti kvėpavimo funkciją, kvėpuojamuosius raumenis, didinti krūtinės ląstos paslankumą, aktyvinti kraujo apytaką, gerinti plaučių ventiliaciją ir didinti organizmo atsparumą įvairioms kvėpavimo takų ligoms.
Druskininkai
Skaityti daugiau