Kodėl verta atvykti į „Eglės sanatoriją“ su vaikais? Kodėl verta atvykti į „Eglės sanatoriją“ su vaikais?

Kodėl verta atvykti į „Eglės sanatoriją“ su vaikais?

Birštonas Druskininkai
Mes orientuojamės į kokybišką visos šeimos poilsį, todėl kviečiame jus pasisemti sveikatos iš gamtos, pasimėgauti sveikatinančiomis procedūromis ir turiningu vaikų laisvalaikiu. Iki pat rugsėjo 30 d. turime jums ir jūsų šeimai specialų pasiūlymą!

Džiugi naujiena – pasiūlymas, kurio metu vaikai iki 15 metų viename kambaryje su tėvais apgyvendinami nemokamai, pratęsiamas iki rugsėjo 30 d.! Taigi, šiuo laikotarpiu vaikams apgyvendinimas ir maitinimas nieko nekainuoja! Be to, specialioms vaikų gydomosioms programoms su procedūromis taip pat iki rugsėjo 30 d. bus taikoma 50 proc. nuolaida!

„Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose ir Birštone įrengtas vaikų kambarys, kuriame jūsų vaikus prižiūrės ir nuobodžiauti neleis auklė. Tėvai gali saugiai palikti vaikučius (nuo 3 m.) pramogauti vaikų kambaryje, o patys mėgautis procedūrų malonumais. Vaikų kambaryje gausu stalo ir kompiuterinių žaidimų su „Kinect“ technologija, skatinančia vaikus aktyviai judėti. Vaikų kambario paslauga gyvenantiems sanatorijoje – nemokama.

Lauke įrengtos vaikų žaidimų aikštelės, aplink sanatoriją gausu pasivaikščiojimo ir dviračių takų, todėl pristatyta dar viena naujiena – galimybė čia pat išsinuomoti dviračius! Vakarais arba užklupus lietingiems orams – kviečiame mėgautis baseinų ir pirčių komplekso malonumais, o kai norisi laiką leisti lauke – jūsų laukia vandens telkiniai Druskininkų ir Birštono kurortuose.

PROGRAMOS BIRŠTONE

PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

 

Kitos naujienos

Laikas stiprinti imunitetą – specialus pasiūlymas senjorams
Pasiruoškite šaltajam metų sezonui ir sustiprinkite sveikatą. Kviečiame pasinaudoti specialia akcija, skirta senjorams nuo lapkričio iki gruodžio pabaigos. Nėra nieko brangesnio už puikią savijautą, auštant žvaliam ir energingam rytojui!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Vienijamos pastangos sveikatos stiprinimo srityje
Lietuvos kurortai yra mūsų šalies nacionalinis turtas. Visuomenės sveikatos stiprinimas, ligų prevencija, gydymas ir reabilitacija, taikant natūralius gamtinius veiksnius, šimtmečiais siejami su mūsų kurortų vietovardžiais: Druskininkai, Birštonas, Palanga ir t.t. Siekdami mokslo ir studijų bei praktikos pažangos, Vilniaus universitetas (VU) ir Nacionalinė sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacija (Asociacija) pasirašė 5-ių metų bendradarbiavimo sutartį.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svečiuose – televizijos laidų vedėjas ir režisierius Vytenis Pauliukaitis
Šiltas ir atviras pokalbis su „Eglės sanatorijoje“ Birštone besisvečiuojančiu puikiai visiems pažįstamu televizijos laidų vedėju ir režisieriumi Vyteniu Pauliukaičiu. Sužinokite, kas ir kodėl Vytenį sanatorijoje žavi labiausiai!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau