Kodėl šią vasarą verta atvykti su vaikais į „Eglės sanatoriją“ Kodėl šią vasarą verta atvykti su vaikais į „Eglės sanatoriją“

Kodėl šią vasarą verta atvykti su vaikais į „Eglės sanatoriją“

Birštonas Druskininkai
Šią vasarą turime jums unikalių pasiūlymų! „Eglės sanatorija“ orientuota į kokybišką visos šeimos poilsį, todėl kviečiame jus pasisemti sveikatos iš gamtos, pasimėgauti sveikatinančiomis procedūromis ir turiningu vaikų laisvalaikiu.

Visą vasarą iki pat rugpjūčio 31 d. vaikams (0–15 m.), apsistojant viename kambaryje kartu su tėvais, apgyvendinimas ir maitinimas nieko nekainuoja! O specialioms vaikų gydomosioms programoms su procedūromis išskirtinai tik šią vasarą (nuo liepos 1 d.) taikoma 50 proc. nuolaida!

„Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose ir Birštone įrengtas vaikų žaidimų kambarys, kuriame jūsų vaikus prižiūrės ir nuobodžiauti neleis auklė. Tėvai gali saugiai palikti vaikučius (nuo 3 m.) pramogauti vaikų kambaryje, o patys mėgautis procedūrų malonumais. Vaikų kambaryje gausu stalo ir kompiuterinių žaidimų su „Kinect“ technologija, skatinančia vaikus aktyviai judėti. Vaikų kambario paslauga gyvenantiems sanatorijoje – nemokama.

Lauke įrengtos vaikų žaidimų aikštelės, aplink sanatoriją gausu pasivaikščiojimo ir dviračių takų. Vakarais arba esant lietingiems orams – kviečiame mėgautis baseinų ir pirčių komplekso malonumais, o kai norisi laiką leisti lauke – jūsų laukia vandens telkiniai Druskininkų ir Birštono kurortuose.

Šią vasarą raginame pasirūpinti savo ir šeimos sveikata bei smagiai leisti laiką artimųjų draugijoje!

PROGRAMOS BIRŠTONE

PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

 

Kitos naujienos

NAUJIENA – dviračių nuoma
Atvykę į kurortą – apie automobilį galite pamiršti, visus objektus pasieksite pėsčiomis ar dviračiais, kuriuos nuo šiol galėsite išsinuomoti „Eglės sanatorijoje“!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ po karantino?
Turite klausimų? Atsakysime!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svečiuose – keliautojas Žygimantas Barysas
Vienas pirmųjų po pertraukos „Eglės sanatorijoje“ lankėsi žinomas keliautojas ir asmeninis kelionių planuotojas, TV laidų dalyvis Žygimantas Barysas – po raktikaulio operacijos 34-erių metų vyras sanatorijoje stiprino ir kūną, ir sielą. Kviečiame skaityti apie Ž. Baryso kelionę sveikatos link!
Druskininkai
Skaityti daugiau