DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ šiuo metu DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ šiuo metu

DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ šiuo metu

Birštonas Druskininkai
„Eglės sanatorija“ Druskininkuose ir Birštone laukia jūsų svečiuose!

1. Ar atvykti ir apsistoti sanatorijoje galiu tik turėdamas Galimybių pasą arba kitą vakcinacijos, persirgimo ar atlikto tyrimo neigiamo rezultato faktą patvirtinantį dokumentą?

Taip. Greitesnei registracijai rekomenduojame turėti Galimybių pasą. Jį galite gauti, jei atitinkate kurią nors vieną iš pateiktų sąlygų, spauskite čia. Norėdami gauti savo galimybių pasą, spauskite čia. Jei šis Galimybių paso gavimo būdas jums nėra patogus, Galimybių pasą galite gauti šiose vietose, spauskite čia.

Norėdami daugiau sužinoti apie Galimybių pasą ir kitus galiojančius dokumentus, įrodančius vakcinacijos, persirgimo ar atlikto tyrimo neigiamo rezultato faktą, spauskite čia.

Vaikui iki 16 metų nereikia turėti galimybių paso, reikalingas tik asmens dokumentas.

Svarbu! Jei neturite Galimybių paso arba kito vakcinacijos, persirgimo ar atlikto tyrimo neigiamo rezultato faktą patvirtinančio dokumento, bet norite apsistoti sanatorijoje, galite atlikti greitąjį antigeno testą pačioje sanatorijoje kaina 6 Eur vienam žmogui. Šis testas galioja tik jums būnant „Eglės sanatorijoje“.

 

 

Kaip organizuojama veikla sanatorijoje vaikų atostogų mokykloje metu?

Atsižvelgiant į dabartinę epidemiologinę situaciją Lietuvoje, dėl klientų ir darbuotojų saugumo, papildomos veiklos vaikams „Eglės sanatorijoje“ spalio 29 d.–lapkričio 7 d. organizuojamos nebus, tačiau dirbs vaikų žaidimų kambarys, baseinų ir pirčių kompleksas, vaikams bus teikiamos sveikatinimo procedūros.

Taip pat dėl klientų ir darbuotojų saugumo, visi vaikai nuo 3 m. amžiaus privalo atvykti turėdami neigiamą COVID-19 testą (greitąjį arba atliktą PGR metodu; testas galioja 48 val. nuo ėminio paėmimo laiko) arba turi greitąjį COVID-19 testą atlikti sanatorijoje (kaina – 6 Eur asmeniui).

Testo atlikti nereikia, jei vaikas yra persirgęs COVID-19 (praėjo mažiau nei 210 d. nuo teigiamo PGR tyrimo rezultato gavimo), arba turi antikūnų (galioja 60 d. gavus teigiamą tyrimo rezultatą (nuo rugpjūčio 16 d. ir vėliau)), arba yra pasiskiepijęs Europos sąjungoje įregistruota COVID-19 vakcina pagal pilną skiepijimo schemą. Atvykus reikia pateikti vakcinacijos, persirgimo ar atlikto tyrimo neigiamo rezultato faktą patvirtinantį dokumentą arba greitąjį testą atlikti sanatorijoje atvykus.

Testas vaikams reikalingas tik atvykstant laikotarpiu nuo spalio 29 d. iki lapkričio 7 d.

 

 

2. Ar dirba baseinų ir pirčių kompleksas?

Nuo spalio 29 d. iki lapkričio 7 d. (imtinai) dėl didelio užimtumo ir norint užtikrinti sanatorijos svečių saugumą, „Eglės sanatorijos“ baseinų ir pirčių komplekse galės lankytis tik sanatorijoje tuo metu gyvenantys klientai. 

Taip. Sanatorijoje esančiuose baseinų ir pirčių kompleksuose galėsite pasimėgauti gėlo ir mineralinio vandens baseinais su įrengtomis povandeninėmis srovėmis, atsipalaiduoti masažinėse voniose. Pirčių zonoje galėsite sveikatintis įvairiose pirtyse: skirtingų temperatūrų garinėse, infraraudonųjų spindulių, įvairių temperatūrų ir drėgnumo saunose bei ledo kambaryje. Jei baseinų ir pirčių kompleksas neįeina į jūsų pasirinktą programą, mokėti reikia papildomai.

Taip pat kiekvienam sanatorijos svečiui į programą įeina hidrorelaksacija (I–V 6:30–15:00 VI–VII 6:30–13:00). Šios procedūros metu galite apsilankyti 3 gydomosiose pirtyse, sūkurinėje vonioje (pažymime, kad sūkurinė vonia gali būti laikinai išjungta, jei garsas trukdo procedūrai) ir baseinuose, kuriuose tuo metu nevyksta gydytojo paskirtos procedūros. Hidrorelaksacijos paslaugos negyvenantiems sanatorijoje įsigyti galimybės nėra.

Baseinų ir pirčių komplekso paslauga (tik vakaro metu) teikiama ir sanatorijoje negyvenantiems svečiams, turintiems Galimybių pasą arba kitą vakcinacijos, persirgimo ar atlikto tyrimo neigiamo rezultato faktą patvirtinantį dokumentą. Daugiau apie tai skaitykite prie 1-ojo klausimo-atsakymo.

 

 

3. Ar į sanatoriją šiuo metu galiu atvykti su visomis „Eglės sanatorijos“ siūlomomis programomis?

Galite atvykti su šiomis programomis: Sanatorinis gydymas, Savaitgalio gydomoji programa, Sanatorinis gydymas MINI, Sanatorinis gydymas MAXI, Sanatorinis gydymas-reabilitacija po COVID-19 ir Nakvynė su pusryčiais. O vaikai su specialiosiomis vaikų gydymo programomis arba tėvams atvykstant su viena iš programų. Daugiau informacijos apie atvykimą su vaikais rasite čia. Taip pat sanatorijoje teikiamos reabilitacijos ir gydymo paslaugos atvykstantiems su Teritorinių ligonių kasų (TLK) kelialapiu. Daugiau informacijos čia.

 

 

4. Kaip organizuojamas maitinimas?

Maitinimas organizuojamas švediško stalo principu. Į maitinimo patalpas privaloma eiti dėvint nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę, atlikus rankų dezinfekciją, rekomenduojama dėvėti vienkartines pirštines. Nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę galima nusiimti tik valgio metu.

 

 

5. Ar sanatorijoje atliekamos visos procedūros?

Sanatorijoje atliekama didžioji dalis procedūrų, tačiau yra procedūrų, kurių šiuo metu atlikti negalime. Jeigu jus domina konkreti procedūra, prašome teirautis telefonu +370 313 60220. Pažymime, kad procedūras individualiai skiria gydytojas, konsultacijos metu įvertinęs sveikatos būklę ir atsižvelgdamas į procedūrų indikacijas ir kontraindikacijas. Visos skiriamos procedūros yra susijusios tarpusavyje, todėl geriausias poveikis sveikatai yra pasiekiamas jas derinant.

 

 

6. Ar galiu įsigyti procedūrą, jei nesu apsistojęs „Eglės sanatorijoje“?

Taip, galite, jei turite Galimybių pasą arba kitą vakcinacijos, persirgimo ar atlikto tyrimo neigiamo rezultato faktą patvirtinantį dokumentą. Daugiau apie tai skaitykite prie 1-ojo klausimo-atsakymo.

 

 

7. Kaip dirba SPA Birštone?

Gintaro SPA ir SPA centras, esantis gydykloje, dirba. Paslaugos teikiamos ir gyvenantiems sanatorijoje klientams, ir negyvenantiems sanatorijoje svečiams, jei turite Galimybių pasą arba kitą vakcinacijos, persirgimo ar atlikto tyrimo neigiamo rezultato faktą patvirtinantį dokumentą. Daugiau apie tai skaitykite prie 1-ojo klausimo-atsakymo. Gintaro SPA procedūras rasite ČIA. SPA centro procedūras rasite ČIA.

 

 

8. Ar sanatorijoje vyksta laisvalaikio renginiai ir kitos pramogos?

Taip, pagal tuo metu galiojančius reikalavimus ir rekomendacijas, organizuojami bingo, viktorinos, kino filmų vakarai ir gyvo garso atlikėjų pasirodymai. „Eglės sanatorijoje“ jūs taip pat galite išsinuomoti dviratį, sanatorijos teritorijoje jūsų laukia krepšinio, badmintono aikštelės, teniso kortai, o vaikų – lauko žaidimų aikštelės. Taip pat kviečiame išsirinkti ir pasiskolinti norimą knygą. Druskininkuose tai galite padaryti ČIA, o Birštone ČIA.

Taip pat sanatorijoje veikia vaikų kambarys, kavinės, treniruoklių salės, galite pažaisti stalo tenisą, skvošą, biliardą ir kitus žaidimus.

 

 

9. Turiu dovanų kuponą, kuriuo negalėjau pasinaudoti dėl karantino. Ką daryti?

Jūsų patogumui visi „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponai, kurių galiojimo laikas baigėsi 2020 m. arba 2021 m., yra pratęsti automatiškai iki 2021-12-20, nepaisant to, kad jūsų turimame dovanų kupone nurodyta kita galiojimo data. Atkreipiame dėmesį, kad mes galime pratęsti tik tuos dovanų kuponus, kuriuos įsigijote tiesiogiai iš „Eglės sanatorijos“, todėl jeigu esate įsigiję dovanų kuponą iš mūsų partnerių, prašome kreiptis į juos.

 

 

10. Kokių papildomų priemonių imamasi, kad sanatorijoje būtų saugu tiek darbuotojams, tiek klientams?

  • Visi šiuo metu atvykstantys sanatorijos svečiai turi Galimybių pasą arba kitą dokumentą, įrodantį vakcinacijos, persirgimo ar atlikto tyrimo neigiamo rezultato faktą.
  • Didžioji dalis mūsų darbuotojų, turinčių tiesioginį kontaktą su klientais, yra pasiskiepiję nuo COVID-19; jiems periodiškai atliekami COVID-19 testai.
  • Ypatingą dėmesį skiriame švarai ir dezinfekcijai – įvairūs paviršiai dezinfekuojami specialiomis priemonėmis, taip pat specialiu aparatu vykdoma dezinfekavimo kontrolė. Birželio mėnesį sanatorijai suteiktas saugaus ir švaraus svetingumo ženklas SAFE&CLEAN. Tai rodo, kad mūsų sanatorijoje yra taikomi aukščiausi saugumo ir švaros standartai, apimantys darbuotojų sveikatos, klientų saugumo, maisto tvarkymo, patalpų valymo ir dezinfekavimo sritis.
  • Sanatorijos darbuotojai žino aiškų planą, ko imtis, užfiksavus galimą COVID-19 viruso atvejį, kaip greičiau ir efektyviau sustabdyti ligos plitimą.

 

 

11. Ar sanatorijos patalpose reikia dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones?

Taip, sanatorijos patalpose visi klientai (nuo 6 m. amžiaus) ir darbuotojai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (medicinines veido kaukes, respiratorius). Išskyrus atvejus, kai negalima atlikti procedūros, taip pat dėvėti nereikia valgio metu, geriant, baseinų ir pirčių komplekse ar paslaugos teikimo metu, kai paslaugos negalima suteikti paslaugos gavėjui būnant su kauke.

 

 

12. Ką daryti, jei būnant sanatorijoje pasireiškia COVID-19 virusui būdingi simptomai?

Jeigu jums pasireiškia vienas iš galimų infekcijos simptomų (karščiavimas (nuo 37,3 °C), kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, staigus uoslės ar skonio praradimas, ar susilpnėjimas, galvos ir raumenų skausmas, šaltkrėtis, vėmimas, viduriavimas), telefonu informuokite registratūrą ir nedelsdami vykite į namus bei informuokite savo šeimos gydytoją.

 

 

13. Kokia atvykimo į sanatoriją tvarka turint Teritorinių ligonių kasų (TLK) apmokamą kelialapį?

Atkreipiame dėmesį, kad dėl griežtesnių Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) reikalavimų, galiojančių atvykstant su Teritorinių ligonių kasų (TLK) apmokamu kelialapiu, tam tikrais atvejais jūsų Galimybių pasas gali neatitikti reikalavimų. Tad prieš atvykdami į sanatoriją vadovaukitės žemiau pateiktais kriterijais.

COVID-19 testo atlikti nereikia, jei atitinkate vieną iš šių kriterijų:

1. Pacientas arba jį slaugyti ar prižiūrėti liekantys kiti asmenys yra paskiepyti Europos Sąjungoje įregistruota COVID-19 vakcina („COVID-19 Vaccine Janssen“, „Comirnaty“ (Pfizer), „Spikevax“ (Moderna) ar „Vaxzevria“). Turi būti praėję ne mažiau kaip 14 dienų po asmens paskiepijimo nuo COVID-19 ligos:

  • antra vakcinos doze, kai pilną skiepijimo schemą sudaro dvi vakcinos dozės;
  • viena vakcinos doze, kai pilną skiepijimo schemą sudaro viena vakcinos dozė;
  • bent viena vakcinos doze, kai vakcina suleista asmeniui, kuris persirgo COVID-19 liga ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatu ar SARS-CoV-2 antigeno testo rezultatu.

2. Pacientas arba jį slaugyti ar prižiūrėti liekantys kiti asmenys yra pasveikę nuo COVID-19 ligos, patvirtintos teigiamu SARS-CoV-2 tyrimo (tiriant PGR metodu) ar SARS-CoV-2 antigeno testo rezultatu, neturi COVID-19 ligai būdingų simptomų bei neatitinka epidemiologinių COVID-19 ligos kriterijų ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 180 dienų (bet ne anksčiau, nei asmeniui baigėsi paskirtos izoliacijos terminas).

Kitu atveju privaloma turėti neigiamą COVID-19 testą. Jei atvykstate su Teritorinių ligonių kasų (TLK) kelialapiu be tyrimo arba jei tyrimas nebegalioja (praėjo daugiau nei 72 val. nuo tyrimo paėmimo), COVID-19 testą galima atlikti ir sanatorijoje, tačiau kol lauksite atsakymo turėsite izoliuotis savo kambaryje, todėl rekomenduojame atvykti iš anksto atlikus COVID-19 tyrimą.

 

 

Daugiau informacijos telefonu: +370 313 60220

 

VISA INFORMACIJA GALI KEISTIS ATSIŽVELGIANT Į SITUACIJĄ ŠALYJE!

„Eglės sanatorija“ pasilieka teisę bet kada keisti informaciją.

 

Kitos naujienos

ATNAUJINTA INFORMACIJA. Vaikų atostogos sugrįžta!
Atsižvelgiant į dabartinę epidemiologinę situaciją Lietuvoje, dėl klientų ir mūsų darbuotojų saugumo, papildomos veiklos vaikams „Eglės sanatorijoje“ spalio 29 d.–lapkričio 7 d. organizuojamos nebus, tačiau dirbs vaikų žaidimų kambarys, baseinų ir pirčių kompleksas, vaikams bus teikiamos sveikatinimo procedūros. Taip pat informuojame, kad dėl jūsų, kitų sanatorijos svečių ir mūsų darbuotojų saugumo, visi vaikai nuo 3 m. amžiaus privalo atvykti turėdami neigiamą COVID-19 testą (greitąjį arba atliktą PGR metodu) arba greitąjį COVID-19 testą atlikti sanatorijoje (kaina – 6 Eur asmeniui).
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuo spalio 29 d. iki lapkričio 7 d. baseinų ir pirčių komplekse galės lankytis tik sanatorijoje gyvenantys klientai
Nuo spalio 29 d. iki lapkričio 7 d. (imtinai) dėl didelio užimtumo ir norint užtikrinti sanatorijos svečių saugumą, „Eglės sanatorijos“ Druskininkuose ir Birštone baseinų ir pirčių komplekse galės lankytis tik sanatorijoje tuo metu gyvenantys klientai. Dėkojame už jūsų supratingumą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Sustiprinkite sveikatą – speciali nuolaida SENJORAMS!
Senjorai, pasiruoškite šaltajam metų sezonui ir pasirūpinkite savo sveikata. Lapkričio ir gruodžio mėnesiais senjorams taikoma nuolaida.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau