DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ šiuo metu DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ šiuo metu

DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ šiuo metu

Birštonas Druskininkai
Į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose ir Birštone galite atvykti su gydomosiomis programomis, taip pat norėdami atstatyti pažeistas organizmo funkcijas po COVID-19 viruso arba turėdami Teritorinių ligonių kasų (TLK) siuntimą.

Ar galiu atvykti į „Eglės sanatoriją“ šiuo metu?

Taip, „Eglės sanatorija“ vykdo veiklą tiek Druskininkuose, tiek Birštone. Saugiai teikiame gydymo, apgyvendinimo bei maitinimo paslaugas klientams, atvykstantiems savomis lėšomis arba su Teritorinių ligonių kasų (TLK) siuntimu. 

 

 

Ar prieš atvykstant į sanatoriją reikia atlikti COVID-19 testą?

Vadovaujantis Vyriausybės įsakymu, atvykstant į sanatoriją visiems klientams privaloma turėti neigiamą COVID-19 tyrimo (PGR metodu) rezultatą. Vyriausybės sprendimu, šiuo metu testas reikalingas net ir tuo atveju, jeigu jau esate paskiepyti pagal pilną skiepijimo schemą nuo COVID-19.

IŠIMTIS – tyrimas neatliekamas, jei esate persirgę COVID-19 ir praėjo ne daugiau kaip 90 dienų nuo pirmųjų COVID-19 ligai būdingų simptomų.

Kitu atveju, iš anksto testą atlikti galite nemokamai, nes atvykstate planinei stacionarinei paslaugai – registracija tel. 1808 arba 1808.lt. Atvykę su galiojančiu neigiamu testo rezultatu (nepraėjo daugiau nei 72 val.) galėsite mėgautis sveikatinimosi paslaugomis iškart. Kitu atveju testą atliksime sanatorijoje (mokama paslauga – 6 Eur žmogui (nuo gegužės 24 d.)).

Jei atvykstate su Teritorinių ligonių kasų (TLK) kelialapiu be tyrimo arba jei tyrimas nebegalioja (praėjo daugiau nei 72 val.), COVID-19 testą atliksime sanatorijoje. Kol lauksite atsakymo, turėsite izoliuotis savo kambaryje, todėl rekomenduojame atvykti iš anksto atlikus COVID-19 tyrimą. Svarbu! Tyrimas neatliekamas, jei esate persirgę COVID-19 ir praėjo ne daugiau kaip 90 dienų nuo pirmųjų COVID-19 ligai būdingų simptomų.

Daugiau informacijos dėl testų atlikimo galime suteikti ir telefonu: 8 313 60220

 

 

Ar į sanatoriją šiuo metu galiu atvykti su visomis „Eglės sanatorijos“ siūlomomis programomis?

Į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose ir Birštone galite atvykti tik su gydomosiomis programomis: Sanatorinis gydymas, Savaitgalio gydomoji programa, Sanatorinis gydymas MINI, Sanatorinis gydymas MAXI, Sanatorinis gydymas-reabilitacija po COVID-19, o vaikai su specialiosiomis vaikų gydymo programomis arba atvykstant tėvams su viena iš sanatorinio gydymo programų. Daugiau informacijos apie atvykimą su vaikais rasite čia.

Reabilitacijos ir gydymo paslaugos ir toliau teikiamos atvykstantiems su Teritorinių ligonių kasų (TLK) kelialapiu. Daugiau informacijos čia.

Jums šiuo metu negalime pasiūlyti atvykti su šiomis programomis: Savaitgalio poilsio programa, Nakvynė su pusryčiais.

 

 

Kaip dirba baseinų ir pirčių kompleksas?

Baseinų ir pirčių komplekso erdvėje vyksta konsultacijos metu gydytojo paskirtos gydomosios procedūros vandenyje.

Taip pat gydytojas konsultacijos metu, jeigu klientas to pageidauja, gali jam paskirti Termoterapiją ir hidroterapiją baseine (papildomai mokama paslauga, skirta tik sanatorijoje apsistojusiems klientams, konkrečiai jiems paskirtu laiku).

 

 

Ar atidaryta gydykla?

Taip, „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose ir Birštone gydykla šiuo metu yra atidaryta.

 

 

Kaip organizuojamas maitinimas?

„Eglės sanatorijoje“ maitinimas organizuojamas švediško stalo principu, kai pasirinktą maistą klientui įdeda darbuotojas. Kiekvienas sanatorijos klientas, jam paskirtu pusryčių, pietų ir vakarienės laiku, yra laukiamas valgykloje.

Į maitinimo patalpas privaloma eiti dėvint nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę, atlikus rankų dezinfekciją, dėvint vienkartines pirštines. Nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę ir vienkartines pirštines galima nusiimti tik valgio metu.

 

 

Ar sanatorijoje atliekamos visos procedūros?

Sanatorijoje atliekama didžioji dalis procedūrų, tačiau yra procedūrų, kurių šiuo metu atlikti negalime. Jeigu jus domina konkreti procedūra, prašome teirautis telefonu +370 313 60220.

Pažymime, kad procedūras individualiai skiria gydytojas, konsultacijos metu įvertinęs sveikatos būklę ir atsižvelgdamas į procedūrų indikacijas ir kontraindikacijas. Visos skiriamos procedūros yra susijusios tarpusavyje, todėl geriausias poveikis sveikatai yra pasiekiamas jas derinant.

 

 

Kokių papildomų priemonių imamasi, kad sanatorijoje būtų saugu tiek darbuotojams, tiek klientams?

 • Didžioji dalis darbuotojų, turinčių tiesioginį kontaktą su klientais, yra paskiepyti nuo COVID-19.
 • Visi šiuo metu atvykstantys sanatorijos svečiai turi neigiamą COVID-19 testą arba jį atlieka sanatorijoje, arba yra persirgę COVID-19.
 • Darbuotojams, turintiems tiesioginį kontaktą su klientais, periodiškai atliekame COVID-19 ligos testus.
 • Ypatingą dėmesį skiriame švarai ir dezinfekcijai – įvairūs paviršiai dezinfekuojami specialiomis priemonėmis, taip pat specialiu aparatu vykdoma dezinfekavimo kontrolė.
 • Reguliuojame srautus – klientai valgykloje valgo tik jiems paskirtu laiku, liftu keliauja vieni arba su savo šeimos nariais.
 • Visos sanatorijos paslaugos yra teikiamos TIK sanatorijoje apsistojusiems klientams.
 • Sanatorijos darbuotojai žino aiškų planą, ko imtis, užfiksavus galimą COVID-19 viruso atvejį, kaip greičiau ir efektyviau sustabdyti ligos plitimą.

 

 

Ar sanatorijoje vyksta laisvalaikio renginiai ir pramogos?

Lietuvoje atlaisvinus karantino apribojimus, sanatorija sugrįžta prie nedidelių renginių organizavimo sanatorijoje apsistojusiems svečiams. Pagal visus saugumo reikalavimus, ribodami žmonių skaičių, laikydamiesi saugaus atstumo ir dezinfekcijos kontrolės, organizuojami bingo, viktorinos, kino filmų vakarai ir gyvo garso atlikėjų pasirodymai.

„Eglės sanatorijoje“ jūs taip pat galite išsinuomoti dviratį, sanatorijos teritorijoje jūsų laukia krepšinio, badmintono aikštelės, teniso kortai, o vaikų – lauko žaidimų aikštelės. Šiuo metu dėl jūsų saugumo biblioteka nedirba, todėl jūsų išsirinkta knyga iš sanatorijos knygų sąrašo bus pristatyta tiesiai į registratūrą. Kaip gauti norimą knygą? Druskininkuose spauskite ČIA, o Birštone ČIA.

 

 

 Persirgau COVID-19 virusu ir noriu atvykti į sanatoriją reabilitacijai. Ką daryti? 

 1. Norėdami atvykti į sanatoriją, pirmiausia kreipkitės į savo šeimos gydytoją arba jus tuo metu gydantį gydytoją.
  • Teritorinių ligonių kasų (TLK) apmokama reabilitacija gali būti skiriama VISIEMS, persirgusiems sunkia arba vidutinio sunkumo COVID-19 viruso forma:
   • Pacientams, kuriems COVID-19 liga komplikavosi pneumonija su liekamaisiais ligos požymiais (varginantis dusulys, nuovargis, silpnumas, skausminis sindromas ir kt. simptomai), bet ne vėliau kaip po 3 mėnesių nuo paciento išrašymo iš aktyviojo gydymo stacionarinės įstaigos po COVID-19 ligos gydymo.
   • Pokovidinis sindromas su liekamaisiais simptomais (dusulys, silpnumas, nuovargis), bet ne vėliau kaip po 3 mėnesių nuo paciento išrašymo iš aktyviojo gydymo stacionarinės įstaigos po COVID-19 ligos gydymo.
  • Jeigu TLK apmokama reabilitacija jums nėra skiriama, sanatorinį gydymą-reabilitaciją apmokėsite savomis lėšomis.

Reabilitacijai galima atvykti iš karto, kai patvirtinama, kad jūs pasveikote nuo COVID-19 viruso. Kodas, kuris bus pažymėtas e. sveikatos sistemoje – Z86.

 

 

Ar dirba SPA?

SPA centras, esantis gydykloje Birštone, nedirba, o Gintaro SPA Birštone (A korpuse) dirba. Gintaro SPA procedūras rasite ČIA. Visos sanatorijos paslaugos, įskaitant Gintaro SPA, teikiamos tik sanatorijoje apsistojusiems klientams.

 

 

Ar atidaryta treniruoklių salė?

Birštone treniruoklių salė atidaryta. Druskininkuose šiuo metu treniruoklių salės yra uždarytos.

 

 

Turiu dovanų kuponą, kuriuo negalėjau pasinaudoti dėl karantino. Ką daryti?

Jūsų patogumui, visi „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponai, kurių galiojimo laikas baigėsi 2020 m. arba 2021 m. yra pratęsti automatiškai iki 2021-12-20, nepaisant to, kad jūsų turimame dovanų kupone nurodyta kita galiojimo data. Atkreipiame dėmesį, kad mes galime pratęsti tik tuos dovanų kuponus, kuriuos įsigijote tiesiogiai iš „Eglės sanatorijos“, todėl jeigu esate įsigiję dovanų kuponą iš mūsų partnerių, prašome kreiptis į juos.

 

 

Ar galiu įsigyti procedūrą, jeigu nesu apsistojęs „Eglės sanatorijoje“?

Ne, šiuo metu visos paslaugos yra teikiamos tik sanatorijoje apsistojusiems klientams.

 

 

Ar dirba kavinės „Žalias sodas“, „Žalia siena“ ir „Burbulas“?

Kavinės „Žalias sodas“ (Druskininkuose),„Žalia siena“ (Birštone) ir „Burbulas“ (Druskininkuose) nedirba.

Kavinė„Burbulas“ Birštone tiekia gėrimus ir desertus išsinešti.

 

 

Ar dirba vaikų kambarys?

Ne, Vadovaujantis Vyriausybės reikalavimais dėl visuotinio karantino, vaikų kambarys yra uždarytas.

 

 

Ar sanatorijos patalpose reikia dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones?

Taip, vadovaujantis Vyriausybės nurodymais, sanatorijos patalpose visi klientai (nuo 6 m. amžiaus) ir darbuotojai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (medicinines veido kaukes, respiratorius). Išskyrus atvejus, kai negalima atlikti procedūros, taip pat dėvėti nereikia valgio metu, geriant, baseinų ir pirčių komplekse.

 

 

Ar taikomos lojalumo nuolaidos ir papildomos dovanos pagal mano turimą lojalumo statusą?

Taip, lojalumo nuolaidos taikomos, tačiau dėl karantino apribojimų, sanatorijoje teikiamos ne visos paslaugos ir procedūros, todėl gali būti, kad jūsų vizito metu negalėsime pasiūlyti visų, į jūsų lojalumo paketą įtrauktų, paslaugų ir dovanų. Daugiau apie lojalumo programą skaitykite čia.

 

 

Ką daryti, jei būnant sanatorijoje pasireiškia COVID-19 virusui būdingi simptomai?

Jeigu jums pasireiškia vienas iš galimų infekcijos simptomų (karščiavimas (nuo 37,3 °C), kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, staigus uoslės ar skonio praradimas, ar susilpnėjimas, galvos ir raumenų skausmas, šaltkrėtis, vėmimas, viduriavimas), telefonu informuokite registratūrą ir nedelsdami vykite į namus bei informuokite savo šeimos gydytoją.

 

 

Daugiau informacijos telefonu: +370 313 60220

 

VISA INFORMACIJA GALI KEISTIS ATSIŽVELGIANT Į SITUACIJĄ ŠALYJE!

„Eglės sanatorija“ pasilieka teisę bet kada keisti informaciją.

 

Kitos naujienos

Visą birželį VAIKAMS nemokamas apgyvendinimas, maitinimas ir procedūros!
„Eglės sanatorija“ orientuojasi į kokybišką visos šeimos laiką, skirtą sveikatai stiprinti, tad visą birželio mėnesį kviečiame pasisemti sveikatos iš gamtos ir pasimėgauti gydančiomis procedūromis kartu su vaikais!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Atvykite kartu su savo augintiniu – birželį apgyvendinimas jūsų keturkojui NIEKO NEKAINUOJA!
Mūsų mylimi augintiniai – tikri šeimos nariai, tad per atostogas palikti juos namuose tikrai nesinori. Visą birželio mėnesį su savo keturkojais draugais galėsite apsistoti „Eglės sanatorijos“ Birštone apartamentuose, o mokėti papildomai už augintinį nereikės!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIENA! Ozono terapija Druskininkuose – energijos ir deguonies pliūpsnis
Procedūros metu iš medicininio deguonies „Hyper Medozon Comfort“ aparatu pagamintu ozonu prisotinamas nedidelis kraujo kiekis, paimtas iš paciento ir sulašinimas pacientui atgal. Ši procedūra – tikras energijos ir deguonies užtaisas, turintis visą puokštę gydomųjų savybių.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau