DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ šiuo metu DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ šiuo metu

DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ šiuo metu

Birštonas Druskininkai
Į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose ir Birštone galite atvykti su gydomosiomis programomis, taip pat norėdami atstatyti pažeistas organizmo funkcijas po COVID-19 viruso arba turėdami Teritorinių ligonių kasų (TLK) siuntimą.

Ar galiu atvykti į „Eglės sanatoriją“ šiuo metu?

Taip, „Eglės sanatorija“ vykdo veiklą tiek Druskininkuose, tiek Birštone. Saugiai teikiame gydymo, apgyvendinimo bei maitinimo paslaugas klientams, atvykstantiems savomis lėšomis arba su Teritorinių ligonių kasų (TLK) siuntimu. 

 

Ar į sanatoriją šiuo metu galiu atvykti su visomis „Eglės sanatorijos“ siūlomomis programomis?

Į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose ir Birštone galite atvykti tik su gydomosiomis programomis: Sanatorinis gydymas, Savaitgalio gydomoji programa, Sanatorinis gydymas MINI, Sanatorinis gydymas MAXI, Sanatorinis gydymas-reabilitacija po COVID-19, o vaikai su specialiosiomis vaikų gydymo programomis arba atvykstant tėvams su viena iš sanatorinio gydymo programų. Daugiau informacijos apie atvykimą su vaikais rasite čia.

Reabilitacijos ir gydymo paslaugos ir toliau teikiamos atvykstantiems su Teritorinių ligonių kasų (TLK) kelialapiu. Daugiau informacijos čia.

Jums šiuo metu negalime pasiūlyti atvykti su šiomis programomis: Savaitgalio poilsio programa, Nakvynė su pusryčiais.

 

 

Ar prieš atvykstant į sanatoriją savomis lėšomis (ne su TLK apmokamu kelialapiu) reikia atlikti COVID-19 testą?

Ne, atvykstant į sanatoriją savomis lėšomis neprivaloma turėti neigiamo COVID-19 testo PGR metodu, tačiau prieš atvykstant jį atlikti rekomenduojame.

Jei atvažiuojate į sanatoriją be testo arba jei testas nebegalioja (praėjo daugiau nei 72 val.), greitąjį COVID-19 testą nemokamai atliksime sanatorijoje (privaloma). Tyrimo sanatorijoje neatliksime, jeigu atitinkate bent vieną iš šių sąlygų:

 • Praėjo mažiau nei 180 d. po COVID-19 patvirtinimo PGR metodu arba atlikus antigeno tyrimą ir pasveikus nuo COVID-19.
 • Praėjo mažiau nei 180 d. pagal pilną skiepijimo schemą nuo COVID-19.
 • Praėjo mažiau nei 60 d. po antikūnų tyrimo atlikimo, pristačius teigiamą antikūnų (anti-S, anti S1 arba anti-RBD IgG) tyrimą.

 

 

Kaip dirba baseinų ir pirčių kompleksas?

Baseinų ir pirčių komplekso erdvėje vyksta konsultacijos metu gydytojo paskirtos gydomosios procedūros vandenyje.

Taip pat gydytojas konsultacijos metu, jeigu klientas to pageidauja, gali jam paskirti Termoterapiją ir hidroterapiją baseine (papildomai mokama paslauga, skirta tik sanatorijoje apsistojusiems klientams, konkrečiai jiems paskirtu laiku).

 

 

Ar atidaryta gydykla?

Taip, „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose ir Birštone gydykla šiuo metu yra atidaryta.

 

 

Ar prieš atvykstant į sanatoriją su TLK apmokamu kelialapiu reikia atlikti COVID-19 testą?

Taip. Atvykstant į sanatoriją su TLK apmokamu kelialapiu privaloma turėti viruso SARS-CoV-2 tyrimo (tiriant PGR metodu) atlikto ne daugiau nei prieš 72 val. neigiamą rezultatą, kurį sanatorijos darbuotojas galės patikrinti e. sveikatos sistemoje.

Neigiamo testo rezultato atsivežti nereikia, jeigu atitinkate bent vieną iš šių sąlygų:

 • Praėjo mažiau nei 180 d. po COVID-19 patvirtinimo PGR metodu arba atlikus antigeno tyrimą ir pasveikus nuo COVID-19.
 • Praėjo mažiau nei 180 d. pagal pilną skiepijimo schemą nuo COVID-19.
 • Praėjo mažiau nei 60 d. po antikūnų tyrimo atlikimo, pristačius teigiamą antikūnų (anti-S, anti S1 arba anti-RBD IgG) tyrimą.

Svarbu! Jei atvažiuojate į sanatoriją be tyrimo arba jei tyrimas nebegalioja (praėjo daugiau nei 72 val.), COVID-19 testą atliksime sanatorijoje.

 

 

Kaip organizuojamas maitinimas?

„Eglės sanatorijoje“ maitinimas organizuojamas švediško stalo principu, kai pasirinktą maistą klientui įdeda darbuotojas. Kiekvienas sanatorijos klientas, jam paskirtu pusryčių, pietų ir vakarienės laiku, yra laukiamas valgykloje.

Į maitinimo patalpas privaloma eiti dėvint nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę, atlikus rankų dezinfekciją, dėvint vienkartines pirštines. Nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę ir vienkartines pirštines galima nusiimti tik valgio metu.

 

 

Ar sanatorijoje atliekamos visos procedūros?

Sanatorijoje atliekama didžioji dalis procedūrų, tačiau yra procedūrų, kurių šiuo metu atlikti negalime. Jeigu jus domina konkreti procedūra, prašome teirautis telefonu +370 313 60220.

Pažymime, kad procedūras individualiai skiria gydytojas, konsultacijos metu įvertinęs sveikatos būklę ir atsižvelgdamas į procedūrų indikacijas ir kontraindikacijas. Visos skiriamos procedūros yra susijusios tarpusavyje, todėl geriausias poveikis sveikatai yra pasiekiamas jas derinant.

 

 

Kokių papildomų priemonių imamasi, kad sanatorijoje būtų saugu tiek darbuotojams, tiek klientams?

 • Didžioji dalis darbuotojų, turinčių tiesioginį kontaktą su klientais, yra paskiepyti nuo COVID-19. Kadangi dauguma išreiškė norą pasiskiepyti, greitu metu paskiepytų darbuotojų turėsime ir daugiau.
 • Visi šiuo metu atvykstantys sanatorijos svečiai turi neigiamą COVID-19 testą arba jį atlieka sanatorijoje, yra paskiepyti, persirgę arba turintys dokumentą, patvirtinantį organizme esant antikūnams.
 • Darbuotojams, turintiems tiesioginį kontaktą su klientais, periodiškai atliekame COVID-19 ligos testus.
 • Ypatingą dėmesį skiriame švarai ir dezinfekcijai – įvairūs paviršiai dezinfekuojami specialiomis priemonėmis, taip pat specialiu aparatu vykdoma dezinfekavimo kontrolė.
 • Reguliuojame srautus – klientai valgykloje valgo tik jiems paskirtu laiku, liftu keliauja vieni arba su savo šeimos nariais.
 • Visos sanatorijos paslaugos yra teikiamos TIK sanatorijoje apsistojusiems klientams.
 • Sanatorijos darbuotojai žino aiškų planą, ko imtis, užfiksavus galimą COVID-19 viruso atvejį, kaip greičiau ir efektyviau sustabdyti ligos plitimą.

 

 

 Persirgau COVID-19 virusu ir noriu atvykti į sanatoriją reabilitacijai. Ką daryti? 

 1. Norėdami atvykti į sanatoriją, pirmiausia kreipkitės į savo šeimos gydytoją arba jus tuo metu gydantį gydytoją.
  • Teritorinių ligonių kasų (TLK) apmokama reabilitacija gali būti skiriama VISIEMS, persirgusiems sunkia arba vidutinio sunkumo COVID-19 viruso forma:
   • Pacientams, kuriems COVID-19 liga komplikavosi pneumonija su liekamaisiais ligos požymiais (varginantis dusulys, nuovargis, silpnumas, skausminis sindromas ir kt. simptomai), bet ne vėliau kaip po 3 mėnesių nuo paciento išrašymo iš aktyviojo gydymo stacionarinės įstaigos po COVID-19 ligos gydymo.
   • Pokovidinis sindromas su liekamaisiais simptomais (dusulys, silpnumas, nuovargis), bet ne vėliau kaip po 3 mėnesių nuo paciento išrašymo iš aktyviojo gydymo stacionarinės įstaigos po COVID-19 ligos gydymo.
  • Jeigu TLK apmokama reabilitacija jums nėra skiriama, sanatorinį gydymą-reabilitaciją apmokėsite savomis lėšomis.

 

 

Ar galiu įsigyti procedūrą, jeigu nesu apsistojęs „Eglės sanatorijoje“?

Ne, šiuo metu visos paslaugos yra teikiamos tik sanatorijoje apsistojusiems klientams.

 

 

Ar dirba kavinės „Žalias sodas“, „Žalia siena“ ir „Burbulas“?

Ne. Kavinės „Žalias sodas“ (Druskininkuose), „Žalia siena“ (Birštone) ir „Burbulas“ (Druskininkuose ir Birštone) nedirba.

 

 

Ar dirba vaikų kambarys?

Ne, Vadovaujantis Vyriausybės reikalavimais dėl visuotinio karantino, vaikų kambarys yra uždarytas.

 

 

Ar atidaryta treniruoklių salė?

Ne, Vadovaujantis Vyriausybės reikalavimais dėl visuotinio karantino, treniruoklių salė yra uždaryta.

 

 

Ar sanatorijoje vyksta laisvalaikio renginiai?

Ne. Sanatorijoje nevyksta laisvalaikio renginiai (koncertai, kino vakarai, bingo ir kita), tačiau kviečiame aktyviai leisti laiką gryname ore. Sanatorijoje galite išsinuomoti dviratį, pasinaudoti krepšinio, badmintono aikštelėmis, teniso kortais.

Sanatorijos svečiai gali pasiimti knygų (norėdami sužinoti kaip, spauskite čia), taip pat gali pasiimti stalo žaidimų, kryžiažodžių (teirautis registratūroje).

 

 

Ar sanatorijos patalpose reikia dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones?

Taip, vadovaujantis Vyriausybės nurodymais, sanatorijos patalpose visi klientai (nuo 6 m. amžiaus) ir darbuotojai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (medicinines veido kaukes, respiratorius). Išskyrus atvejus, kai negalima atlikti procedūros, taip pat dėvėti nereikia valgio metu, geriant, baseinų ir pirčių komplekse.

 

 

Kada galiu atvykti reabilitacijai po COVID-19 viruso?  

Reabilitacijai galima atvykti iš karto, kai patvirtinama, kad jūs pasveikote nuo COVID-19 viruso. Kodas, kuris bus pažymėtas e. sveikatos sistemoje – Z86.

 

 

Ar taikomos lojalumo nuolaidos ir papildomos dovanos pagal mano turimą lojalumo statusą?

Taip, lojalumo nuolaidos taikomos, tačiau dėl karantino apribojimų, sanatorijoje teikiamos ne visos paslaugos ir procedūros, todėl gali būti, kad jūsų vizito metu negalėsime pasiūlyti visų, į jūsų lojalumo paketą įtrauktų, paslaugų ir dovanų. Daugiau apie lojalumo programą skaitykite čia.

 

 

Ką daryti, jei būnant sanatorijoje pasireiškia COVID-19 virusui būdingi simptomai?

Jeigu jums pasireiškia vienas iš galimų infekcijos simptomų (karščiavimas (nuo 37,3 °C), kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, staigus uoslės ar skonio praradimas, ar susilpnėjimas, galvos ir raumenų skausmas, šaltkrėtis, vėmimas, viduriavimas), telefonu informuokite registratūrą ir nedelsdami vykite į namus bei informuokite savo šeimos gydytoją.

 

 

Turiu dovanų kuponą, kuriuo negalėjau pasinaudoti dėl karantino. Ką daryti?

Jūsų patogumui, visi „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponai, kurių galiojimo laikas baigėsi 2020 m. arba 2021 m. yra pratęsti automatiškai iki 2021-12-20, nepaisant to, kad jūsų turimame dovanų kupone nurodyta kita galiojimo data. Atkreipiame dėmesį, kad mes galime pratęsti tik tuos dovanų kuponus, kuriuos įsigijote tiesiogiai iš „Eglės sanatorijos“, todėl jeigu esate įsigiję dovanų kuponą iš mūsų partnerių, prašome kreiptis į juos.

 

 

Daugiau informacijos telefonu: +370 313 60220

 

VISA INFORMACIJA GALI KEISTIS ATSIŽVELGIANT Į SITUACIJĄ ŠALYJE!

„Eglės sanatorija“ pasilieka teisę bet kada keisti informaciją.

 

Kitos naujienos

Dviračių nuoma sugrįžta!
Atvykę į kurortą – apie automobilį galite pamiršti, visus objektus pasieksite pėsčiomis ar dviračiais, kuriuos galėsite išsinuomoti „Eglės sanatorijoje“!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuolaida SENJORAMS – stiprinkite sveikatą!
Nėra nieko brangesnio už puikią savijautą, auštant žvaliam ir energingam rytojui. Senjorams nuo 60 metų visą balandžio mėnesį taikoma nuolaida!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
SPECIALI DOVANA lojaliems mūsų klientams!
Tikime, kad lojalūs „Eglės sanatorijos“ klientai žino, kad geriausia investicija – į savo sveikatą! Dėkojame lojaliems sanatorijos svečiams ir nuo kovo 29 d. iki pat gegužės 31 d. atvykstant į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone DOVANOJAME aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas, nei turite dabar!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau