KĄ VEIKTI PO PROCEDŪRŲ: laisvalaikio pramogos sanatorijoje KĄ VEIKTI PO PROCEDŪRŲ: laisvalaikio pramogos sanatorijoje

KĄ VEIKTI PO PROCEDŪRŲ: laisvalaikio pramogos sanatorijoje

Birštonas Druskininkai
Nuostabus kraštovaizdis, gydomosios procedūros ir gardus maistas – tai toli gražu ne viskas, ką galime pasiūlyti savo svečiams. Mes norime užtikrinti, kad sanatorijoje jūsų praleistas laikas sietųsi ne tik su sveikatinimusi, bet ir turiningomis pramogomis! Kokiomis? Sužinokite!

RENGINIAI IR PRAMOGOS

Lietuvoje šiek tiek atlaisvinus karantino apribojimus, sugrįžtame prie nedidelių renginių organizavimo sanatorijoje apsistojusiems svečiams. Pagal visus saugumo reikalavimus, ribodami žmonių skaičių, laikydamiesi saugaus atstumo ir dezinfekcijos kontrolės, organizuosime jums bingo, viktorinas, kino filmų vakarus ir gyvo garso atlikėjų pasirodymus.

 

AKTYVUS LAISVALAIKIS GRYNAME ORE

Atvykę į kurortą – apie automobilį galite pamiršti, visus objektus pasieksite pėsčiomis arba dviračiais, kuriuos galėsite išsinuomoti čia pat – „Eglės sanatorijoje“! Sanatorijos teritorijoje jūsų taip pat laukia krepšinio, badmintono aikštelės, teniso kortai, o vaikų – lauko žaidimų aikštelės. Tiek Birštone, tiek Druskininkuose „Eglės sanatorija“ įsikūrusi gamtos apdovanotose vietose: sanatorijos apsuptos didingų medžių, tyvuliuojančios upės, išraizgytų miško takelių… Visa tai kartu užtikrina ne tik aktyvų laisvalaikį gryname ore, bet ir tikrą sielos ramybę bei atgaivą.

 

BIBLIOTEKA

Sakoma, kad biblioteka – tai žmogaus dvasinių vertybių lobynas, o skaitymas protui – tas pats, kas fiziniai pratimai kūnui, tad kviečiame po procedūrų atsipalaiduoti ir pasinerti į užburiantį vaizduotės pasaulį su knyga rankose. Šiuo metu dėl jūsų saugumo biblioteka nedirba, todėl jūsų komfortui sukurti ir saugumui užtikrinti, nuo šiol jūsų išsirinktą knygą iš sanatorijos knygų sąrašo pristatysime tiesiai į registratūrą! Kaip gauti norimą knygą? Druskininkuose spauskite ČIA, o Birštone ČIA.

Kitos naujienos

Visą birželį VAIKAMS nemokamas apgyvendinimas, maitinimas ir procedūros!
„Eglės sanatorija“ orientuojasi į kokybišką visos šeimos laiką, skirtą sveikatai stiprinti, tad visą birželio mėnesį kviečiame pasisemti sveikatos iš gamtos ir pasimėgauti gydančiomis procedūromis kartu su vaikais!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Atvykite kartu su savo augintiniu – birželį apgyvendinimas jūsų keturkojui NIEKO NEKAINUOJA!
Mūsų mylimi augintiniai – tikri šeimos nariai, tad per atostogas palikti juos namuose tikrai nesinori. Visą birželio mėnesį su savo keturkojais draugais galėsite apsistoti „Eglės sanatorijos“ Birštone apartamentuose, o mokėti papildomai už augintinį nereikės!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIENA! Ozono terapija Druskininkuose – energijos ir deguonies pliūpsnis
Procedūros metu iš medicininio deguonies „Hyper Medozon Comfort“ aparatu pagamintu ozonu prisotinamas nedidelis kraujo kiekis, paimtas iš paciento ir sulašinimas pacientui atgal. Ši procedūra – tikras energijos ir deguonies užtaisas, turintis visą puokštę gydomųjų savybių.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau