Specialus Juodojo penktadienio pasiūlymas! Specialus Juodojo penktadienio pasiūlymas!

Specialus Juodojo penktadienio pasiūlymas!

Birštonas Druskininkai
Stiprinti sveikatą ir mėgautis sveikatinimosi malonumais galite ir jūs šiandien įsigydami Juodojo penktadienio pasiūlymą 2 nakvynėms, su 6 gydomosiomis procedūromis, neribotu apsilankymu baseinų ir pirčių komplekse, pusryčiais, pietumis, vakarienėmis, užkandžių barais, laisvalaikio pramogomis ir dar daugiau! Pasiūlymas galioja kelialapį užsakant šį penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį ir atvykstant iki 2023 03 03*. „Eglės sanatorijoje“ – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

JUODOJO PENKTADIENIO PASIŪLYMAS

Ši programa skirta atvykstant 2 nakvynėms, jums iš viso bus skiriamos 6 gydomosios procedūros. Jūsų programą sudaro:

 • Gydytojo konsultacija atvykus arba nuotolinė konsultacija (naujiena!)
 • 3 gydomosios procedūros per parą:
 1. Kineziterapija grupėje: salėje arba vandenyje.
 2. Gydomoji vonia: mineralinė vonia, mineralinė perlinė vonia arba kitos.
 3. Relaksacijos procedūra: audiovizualinė relaksacija, binauralinė relaksacija arba aromaterapija, arba kitos procedūros: deguonies-vaistažolių arbatų kokteilis.

* Procedūros yra orientacinės, jas individualiai skiria gydytojas, konsultacijos metu įvertinęs jūsų sveikatos būklę, atsižvelgdamas į procedūrų indikacijas ir kontraindikacijas. Procedūros skirtos suaugusiems.

 • Naujiena! 3 maitinimai per parą (švediškas stalas) ir užkandžių baras: priešpiečiai ir pavakariai (visuose maitinimuose apsilankymai neriboti)
 • Natūralus mineralinis ir gėlas vanduo biuvetėje
 • Hidrorelaksacija kasdien
 • Naujiena! Neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą
 • Naujiena! Papildomos grupinės treniruotės „Būk aktyvus“
 • Laisvalaikio užsiėmimai (muzikiniai vakarai, stalo tenisas, biliardas ir kt.)
 • Apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje

 

KAINA IR REZERVACIJA BIRŠTONE

KAINA IR REZERVACIJA DRUSKININKUOSE

 

Rezervacija taip pat galima:

Telefonu: +370 313 60 220

El. paštu: rezervacija@sanatorija.lt

Rezervaciją galima atlikti lapkričio 25–27 dienomis, savo atvykimą rezervuojant iki 2023 03 03, t. y. į sanatoriją su šiuo pasiūlymu atvykstant iki kovo 3 d.

 

*Šventiniu laikotarpiu 2022 12 23–2023 01 07 šis pasiūlymas negalioja.

Kitos naujienos

Rezervuojate anksčiau – mokate mažiau!
Savo sveikata rūpintis turime visus metus. Sveikatos specialistai rekomenduoja sanatorinį gydymą 2 kartus per metus. Mat laukti, kol sveikata ims šlubuoti ir tik tada imti ją gelbėti – visai netikslinga. Puoselėkite ją nuolat, jei norite be didelio vargo, laiko ir pastangų puikia sveikata džiaugtis ir ateityje. Užsitikrinkite geriausią kainą planuodami savo sveikatingumo atostogas iš anksto. Rezervuodami atvykimą į „Eglės sanatoriją“ prieš 3 mėnesius ar daugiau, garantuojame jums mažiausią kainą. Geriausia investicija – į savo sveikatą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuolaida sanatorinio gydymo programoms 60+ kortelės turėtojams
Kai aplanko noras ir poreikis sustiprinti savo sveikatą, jus džiaugsmingai pasitinka „Eglės sanatorija“, siūlydama visą puokštę gydomųjų procedūrų! Nuo šiol 60+ kortelės turėtojams visus metus sanatorinio gydymo programos kainuoja 10 % mažiau. Tad kviečiame pasinerti į gydomuosius šaltinius! Sanatorijoje susipina natūralūs gamtiniai veiksniai su moderniomis šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia įranga, masažu, kineziterapija, psichoterapija, ergoterapija ir fizioterapija. Visa tai kartu leidžia „Eglės sanatorija“ vykdyti pagrindinę savo misiją: padėti žmonėms susigrąžinti, palaikyti ir sustiprinti sveikatą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIEJI METAI šokio žingsneliu!
Jau visai netrukus peržengsime naujos pradžios slenkstį – šoksime į 2024 metus! „Eglės sanatorija“ kviečia atsisveikinti su praėjusiais ir pasitikti naujuosius metus diskotekoje – šokio žingsneliu. Sanatorijoje skambės geriausi visų laikų hitai – nuo 70-ųjų iki šių dienų! Diskoteką papildys ir muzikiniai pasirodymai – gerą nuotaiką jums dovanos dainininkė ANŽELA ir grupė LA FORZA su Renata Norvile, Neringa Nekrašiūte ir Gabriele Banevičiene-Gabi. Paskutinį metų vakarą sanatorijoje jūsų lauks neužmirštama šventė, šokti užvedanti muzika ir pakili nuotaika!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau