Juodasis penktadienis – NUOLAIDA -20 %! Juodasis penktadienis – NUOLAIDA -20 %!

Juodasis penktadienis – NUOLAIDA -20 %!

Birštonas Druskininkai
Tik šį penktadienį – lapkričio 27 d. – pirkite dovanų kuponą pinigų sumai, programai ar procedūrai ir mokėkite 20 % mažiau!

Apgaubkite savo artimuosius rūpesčiu ir meile, dovanokite jiems vertingiausią dovaną – sveikatą!

Įsigykite dovanų kuponą penktadienį su 20 % nuolaida internetu arba telefonu: +370 313 60 220. Dovanų kuponų galiojimo laikas – 1 metai nuo įsigijimo dienos!

Įsigydami dovanų kuponą sumai, galutinę sumą su 20 % nuolaida matysite apmokėjimo metu; programai 20 % nuolaida jau pritaikyta automatiškai; procedūrą, kaip dovaną, su 20 % nuolaida įsigysite tik telefonu: 8 313 60220.

 

„Eglės sanatorija“ – ir gyvenimas vėl mielas!

 

Svarbu! Nuolaidos nesumuojamos su kitomis nuolaidomis; atvykimo datos iš anksto pasirinkti nereikia.

 

Kitos naujienos

2020 metų inovacijos „Eglės sanatorijoje“
2020 – kupini iššūkių ir sudėtingų išbandymų metai, tačiau su savimi jie atsinešė ir dvi naujienas technologijų srityje. Birželio mėnesį sanatorija pristatė mobiliąją programėlę, skirtą į sanatoriją atvykusiems klientams, o gruodžio – išmaniuosius info-terminalus.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuo gruodžio 22 d. teikiame reabilitacijos ir gydymo paslaugas TIK atvykstantiems su Teritorinių ligonių kasų (TLK) siuntimu
Apgailestaujame, dėl mūsų šalyje paskelbto karantino apribojimų ir dėl blogos epidemiologinės situacijos Lietuvoje, „Eglės sanatorija“ nuo gruodžio 22 d. iki atskiro pranešimo, negalės suteikti paslaugų klientams, atvykstantiems savomis lėšomis.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svečiuose – televizijos laidų vedėjas ir režisierius Vytenis Pauliukaitis
Šiltas ir atviras pokalbis su „Eglės sanatorijoje“ Birštone besisvečiuojančiu puikiai visiems pažįstamu televizijos laidų vedėju ir režisieriumi Vyteniu Pauliukaičiu. Sužinokite, kas ir kodėl Vytenį sanatorijoje žavi labiausiai!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau