Ištarkime seneliams AČIŪ ir dovanokime jiems gerą savijautą! Ištarkime seneliams AČIŪ ir dovanokime jiems gerą savijautą!

Ištarkime seneliams AČIŪ ir dovanokime jiems gerą savijautą!

Birštonas Druskininkai
Kad seneliai būtų sveiki, energingi ir žvalūs, raginame jiems ištarti ačiū ir dovanoti sveikatą!

Vasarą keičiant rudeniui ir atėjus naujiems mokslo metams, nepamirškime padėkoti seneliams, kurie neretai vasarą tampa tikrais mūsų vaikų angelais sargais. Senelių rūpestis ir atsidavimas anūkams nelieka nepastebėtas, galbūt tik ne visada randame tinkamiausią būdą kaip juos palepinti? Kad seneliai būtų sveiki, energingi ir žvalūs, raginame jiems ištarti ačiū ir dovanoti sveikatą – vieną iš gydomųjų programų „Eglės sanatorijoje“. Juk sveikata vertingiausias mūsų turtas, tiesa?

Dovanokite sveikatą Druskininkuose

Dovanokite sveikatą Birštone 

Kitos naujienos

Pasilepinkite kaitra ir atsigaivinkite vandenyje – rugsėjo 28 d. vyks pirčių ir baseinų naktis!
„Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose šeštadienį (28 d.) jūsų laukia neeilinė naktis – baseinų ir pirčių komplekso malonumais sanatorijos gyventojai ir miesto svečiai galės mėgautis ir naktį!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Šeimos laisvalaikio galimybės „Eglės sanatorijoje“: dar daugiau pramogų kiekvienam
„Eglės sanatorijoje“ norima, kad atvykusiems svečiams praleistas laikas sietųsi ne tik su sveikatinimusi, bet ir turiningomis pramogomis, kurios padeda atsipalaiduoti ir dvasiškai, ir psichologiškai, formuoja džiugius šeimos ir draugų laisvalaikio prisiminimus, ugdo įvairius gebėjimus ir skiepija sveikos gyvensenos įpročius.
Druskininkai
Skaityti daugiau
Birštone užfiksuotas masiškiausio masažo rekordas
Praėjusį savaitgalį, liepos 13 dieną, 13:15, Birštone, greta „Eglės sanatorijos” užfiksuotas masiškiausio masažo rekordas Lietuvoje. Net 176 masiškiausio rekordo dalyviai, kuriuos sudarė 88 masažuotojai ir lygiai tiek pat – 88 TrenkTuro žygeiviai.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau