Ištarkime seneliams AČIŪ ir dovanokime jiems gerą savijautą! Ištarkime seneliams AČIŪ ir dovanokime jiems gerą savijautą!

Ištarkime seneliams AČIŪ ir dovanokime jiems gerą savijautą!

Birštonas Druskininkai
Kad seneliai būtų sveiki, energingi ir žvalūs, raginame jiems ištarti ačiū ir dovanoti sveikatą!

Vasarą keičiant rudeniui ir atėjus naujiems mokslo metams, nepamirškime padėkoti seneliams, kurie neretai vasarą tampa tikrais mūsų vaikų angelais sargais. Senelių rūpestis ir atsidavimas anūkams nelieka nepastebėtas, galbūt tik ne visada randame tinkamiausią būdą kaip juos palepinti? Kad seneliai būtų sveiki, energingi ir žvalūs, raginame jiems ištarti ačiū ir dovanoti sveikatą – vieną iš gydomųjų programų „Eglės sanatorijoje“. Juk sveikata vertingiausias mūsų turtas, tiesa?

Dovanokite sveikatą Druskininkuose

Dovanokite sveikatą Birštone 

Kitos naujienos

Dovana lojaliems klientams!
Sveikata – vertingiausias mūsų turtas! Iki pat liepos 30 d. turite galimybę pasinaudoti specialiu, tik lojaliems klientams skirtu, pasiūlymu – didesnėmis nuolaidomis ir dovanomis.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Vasarą pasitinkame su gausiomis dovanomis savo klientams!
Puiki jūsų sveikata – mūsų siekiamybė. Su nekantrumu laukiame akimirkos, kai galėsime jus pradžiuginti pamėgtomis procedūromis: mineralinio vandens voniomis, purvo aplikacijomis, gydomaisiais masažais... Ar pasiilgote „Eglės sanatorijos“ sveikatinimo malonumų?
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Pratęsiamas „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponų galiojimo laikas
Karantino laikotarpiu Lietuvoje, „Eglės sanatorija“ paslaugų neteikia, todėl pratęsiamas „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponų galiojimo laikas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau