Klientų patogumui – išankstinė gydytojo konsultacija prieš atvykstant Klientų patogumui – išankstinė gydytojo konsultacija prieš atvykstant

Klientų patogumui – išankstinė gydytojo konsultacija prieš atvykstant

Birštonas Druskininkai
Vis labiau modernių sprendimų ieškanti „Eglės sanatorija“ savo klientams siūlo dar daugiau patogumų. Nuo šiol galite rinktis nuotolinę išankstinę gydytojo konsultaciją. Ją rinktis siūloma klientams, kurie į „Eglės sanatoriją“ atvyksta trumpesniam laikotarpiui – 2–5 paroms. Pasirinkę nuotolinę konsultaciją, jūs sutaupysite savo laiko, o atvykę iškart galėsite mėgautis sveikatingumo atostogomis!

Užsirezervavus savo atvykimą ir klientui pageidaujant nuotolinės konsultacijos, sutartu laiku iki atvykimo į sanatoriją pradžios, su klientu susisiekia sanatorijos gydytojas. Pasikalbėję apie kliento sveikatos būklę, gydytojas iš anksto sudaro geriausiai tinkantį sveikatinimosi planą, tad klientui atvykus į sanatoriją, registracijos metu, jam jau yra įteikiama gydomųjų procedūrų knygelė su paskirtomis procedūromis bei paskirtais laikais. Arba klientas naudojasi alternatyva popierinei procedūrų knygelei – išmaniuoju telefonu prisijungia prie savo „Eglės sanatorijos“ paskyros, kur čia pat mato jam jau sudarytą procedūrų grafiką! Tuomet popierinės procedūrų knygelės nešiotis nereikia.

„Nuo šiol vis labiau modernėjančios sanatorijos klientai, kurie pasirenka vieną iš gydomųjų sanatorijos programų, gali rinktis nuotolinę gydytojo konsultaciją ir atvykę į sanatoriją iškart pradėti savo sveikatinimosi kelionę – sklandžiai ir komfortiškai“, – teigia „Eglės sanatorijos“ direktorius medicinai Arvydas Balčius.

Jei klientui procedūros laikas pasirodo netinkamas, jį gali keisti mobiliojoje „Eglės sanatorijos“ programėlėje pateikęs užklausą likus ne mažiau nei 24 val. iki procedūros pradžios arba gali kreiptis tiesiogiai į gydyklos registratūrą. Procedūros laikas yra keičiamas arba ne, atsižvelgiant į konkrečios procedūros užimtumą.

Kontaktinės gydytojo konsultacijos galimybė taip pat išlieka – klientas gali rinktis taip, kaip jam patogu. Tiesa, jei nuotolinės konsultacijos metu paaiškėja, kad klientą dėl jo sveikatos būklės būtų geriau konsultuoti gyvai, klientui paskiriama gydytojo konsultacija ir jam atvykus į sanatoriją. Be to, klientams, atvykstantiems su Teritorinių ligonių kasų (TLK) siuntimu ir klientams, atvykstantiems savo lėšomis daugiau nei 5 nakvynėms, nuotolinė konsultacija nėra skiriama. Šie sanatorijos svečiai vizitą pas gydytoją turi atvykę į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone.

Galimi du nuotolinės konsultacijos būdai: video (su vaizdu) ir audio (kalbant telefonu be vaizdo). Nuotolinė konsultacija telefonu be vaizdo skiriama tik tiems klientams, kurie sanatorijoje lankosi nebe pirmą kartą, o tiems, kurie atvyksta pirmąjį kartą – skiriama nuotolinė gydytojo konsultacija su vaizdu.

 

JŪSŲ LAISVĖ RINKTIS!

  • Nuotolinė konsultacija telefonu (be vaizdo)
  • Nuotolinė video konsultacija (su vaizdu)
  • Įprasta gydytojo konsultacija atvykus į sanatoriją

Kitos naujienos

Po praktikos kineziterapeutai sėkmingai tęsia karjerą
Kineziterapijos studentė Lina 1989 m. į „Eglės sanatoriją“ atėjo atlikti praktiką. Po jos atsisveikindama, pasakė, kad tikrai sugrįš. Ir sugrįžo labai greitai. Šiuo metu vyr. kineziterapeutė Lina Žukauskienė jau 34 m. yra vienas ryškiausių „Eglės sanatorijos“ šviesulių − kupina energijos ir pozityvumo veda savo kineziterapeutų komandą į priekį, nenustygsta vietoje, tobulėja ir augina naujas kineziterapijos žvaigždes.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Spalio 27 d. – lapkričio 5 d. šeimos atostogų metas!
Kai atėjus atostogoms moksleiviai užveria mokyklos duris – ateina laikas visos šeimos atostogoms! Spalio 27 d. – lapkričio 5 d. „Eglės sanatorija“ laukia tėvų, išsiilgusių turiningo laiko drauge su vaikais. Sveikatą gerinančios procedūros, neribotos maudynės baseinų ir pirčių komplekse, šėlionės vaikų žaidimų kambaryje, poilsis nuo buities darbų ir maisto ruošimo – taip skamba tobulos atostogos!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Stiprinkite sveikatą – SPECIALUS PASIŪLYMAS SENJORAMS!
Profesionalūs gydytojai, asmeninis dėmesys jums ir jūsų sveikatai – tai tarsi „Eglės sanatorijos“ vizitinė kortelė. Sanatorijoje jūsų laukia efektyvios gydomosios procedūros, tiesiai iš žemės gelmių atkeliavęs mineralinis vanduo, Lietuvoje kasamas ir gydymui naudojamas natūralus durpinis purvas, šviežias maistas, jauki aplinka. „Eglės sanatorija“ kviečia atrasti sanatorinio gydymo naudą ir sustiprinti savo sveikatą jau dabar! Rugsėjo 10–30 d. senjorų laukia specialus pasiūlymas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau