Informacija dėl vaikų testavimo atvykstant į sanatoriją Informacija dėl vaikų testavimo atvykstant į sanatoriją

Informacija dėl vaikų testavimo atvykstant į sanatoriją

Birštonas Druskininkai
Norint užtikrinti kuo didesnį mūsų klientų ir sanatorijos darbuotojų saugumą, visi asmenys nuo 3 metų amžiaus privalo atvykti turėdami neigiamą COVID-19 testą arba jį atlikti sanatorijoje.

Vaikams nuo 3 m. iki 15 m. reikalingas COVID-19 testas. Atvykus į sanatoriją ir neturint persirgimo ar atlikto tyrimo neigiamo rezultato faktą patvirtinančio dokumento, greitasis testas bus atliekamas sanatorijoje (kaina – 10 Eur).

Asmenims nuo 16 metų neturint Galimybių paso arba kito vakcinacijos, persirgimo ar atlikto PGR tyrimo neigiamo rezultato faktą patvirtinančio dokumento, bet norint apsistoti sanatorijoje, atvykus į sanatoriją testą galima atlikti sanatorijoje. Atvykus bus atliekami du testai: 1. Greitasis antigeno testas 2. PGR testas. Bendra šių testų kaina vienam žmogui – 79 Eur. Jei jūsų greitasis antigeno testas yra neigiamas, jūs galite pradėti savo viešnagę „Eglės sanatorijoje“, izoliuotis ir laukti PGR testo rezultato nereikės. Apie gautą PGR rezultatą būsite informuoti atskirai. Jeigu PGR atsakymas neigiamas – pratęsite savo viešnagę sanatorijoje, jei PGR rezultatas bus teigiamas, būsite paprašyti pagal visus saugos reikalavimus palikti sanatoriją. Jūsų sumokėti pinigai bus grąžinti už laikotarpį, kuriuo pasinaudoti neturėjote galimybės dėl COVID-19.

Atliktas PGR testas „Eglės sanatorijoje“ pagal numatytą laikotarpį jums suteikia Galimybių pasą. 

 

Testo atlikti nereikia, jei:

  • Vaikas yra persirgęs COVID-19 (praėjo mažiau nei 210 d. nuo teigiamo PGR tyrimo rezultato gavimo);
  • turi antikūnų (galioja 60 d. gavus teigiamą tyrimo rezultatą);
  • yra pasiskiepijęs Europos sąjungoje įregistruota COVID-19 vakcina pagal pilną skiepijimo schemą.

 

Svarbu! Vaikams negyvenant sanatorijoje, bet norint apsilankyti baseinų ir pirčių komplekse, neigiamas COVID-19 testas arba Galimybių pasas taip pat yra reikalingas. Norint pasinaudoti tik baseinų ir pirčių komplekso paslauga negyvenant sanatorijoje, nėra galimybės atlikti greitojo COVID-19 testo pačioje sanatorijoje.

 

Daugiau informacijos apie tai, kaip organizuojama veikla sanatorijoje šiuo metu, rasite čia.

 

Saugokite vieni kitus. Dėkojame už jūsų supratingumą! 

 

Naujienos publikavimo data: 2021 11 05

Kitos naujienos

Sanatorinis gydymas ŠEIMA – 50 % nuolaida vaikams
„Eglės sanatorija“ – tai tikri sveikatingumo namai visai šeimai. Čia galite atvykti su specialia Sanatorinio gydymo programa ŠEIMA ir pasinaudoti visą birželį galiojančia 50 % nuolaida vaikams! Jūsų laukia gydomosios procedūros, gardus maistas, baseinų ir pirčių kompleksas, vaikų žaidimų kambarys ir raminanti gamtos didybė sveikatinančiam jūsų šeimos laikui drauge.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Atnaujintas ESPA sertifikatas
Dar 2019 metais „Eglės sanatorijai“ buvo suteiktas Europos geriausiųjų įvertinimas – „EuropeSpa med“ sertifikatas, kuris pažymi vieną reikšmingiausių įmonės veiklos įvertinimų bei patvirtina, kad čia teikiamos paslaugos atitinka aukščiausius Europos sanatorijoms taikomus kokybės standartus. 2022 metų pradžioje, iš naujo įvertinus „Eglės sanatorijos“ veiklą, sertifikatas buvo atnaujintas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ – geriausia aptarnavimo srityje
Mūsų vertybės – pagarba žmogui ir dėmesys klientui – yra gyvos kiekviename Eglietyje! „Eglės sanatorija“ gavo net du „Pagirkime aptarnavimą“ 2021 m. apdovanojimus.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau