Informacija dėl vaikų testavimo atvykstant į sanatoriją Informacija dėl vaikų testavimo atvykstant į sanatoriją

Informacija dėl vaikų testavimo atvykstant į sanatoriją

Birštonas Druskininkai
Augant susirgimų COVID-19 virusu skaičiui Lietuvoje ir norint užtikrinti kuo didesnį mūsų klientų ir sanatorijos darbuotojų saugumą, visi vaikai nuo 3 metų amžiaus privalo atvykti turėdami neigiamą COVID-19 testą arba greitąjį testą atlikti sanatorijoje.

Atsižvelgiant į dabartinę epidemiologinę situaciją Lietuvoje, visi vaikai nuo 3 m. amžiaus privalo atvykti turėdami neigiamą COVID-19 testą (greitąjį arba atliktą PGR metodu). Atliktas testas galioja 48 val. nuo ėminio paėmimo laiko. Taip pat greitąjį COVID-19 testą galima atlikti sanatorijoje (kaina – 6 Eur asmeniui).

Svarbu! Vaikams negyvenant sanatorijoje, bet norint apsilankyti baseinų ir pirčių komplekse, neigiamas COVID-19 testas taip pat yra reikalingas. Norint pasinaudoti tik baseinų ir pirčių komplekso paslauga negyvenant sanatorijoje, nėra galimybės atlikti greitojo COVID-19 testo pačioje sanatorijoje. 

Testo atlikti nereikia, jei:

  • Vaikas yra persirgęs COVID-19 (praėjo mažiau nei 210 d. nuo teigiamo PGR tyrimo rezultato gavimo);
  • turi antikūnų (galioja 60 d. gavus teigiamą tyrimo rezultatą (nuo rugpjūčio 16 d. ir vėliau));
  • yra pasiskiepijęs Europos sąjungoje įregistruota COVID-19 vakcina pagal pilną skiepijimo schemą.

Atvykus reikia pateikti vakcinacijos, persirgimo ar atlikto tyrimo neigiamo rezultato faktą patvirtinantį dokumentą arba greitąjį testą atlikti sanatorijoje atvykus (išimtis – norint apsilankyti baseinų ir pirčių komplekse, bet negyvenant sanatorijoje, nėra galimybės atlikti greitojo COVID-19 testo pačioje sanatorijoje). 

Daugiau informacijos apie tai, kaip organizuojama veikla sanatorijoje šiuo metu, rasite čia.

 

Saugokite vieni kitus. Dėkojame už jūsų supratingumą! 

Naujienos publikavimo data: 2021 11 05

Kitos naujienos

Nuo šiol atsiskaityti sveikatos draudimo kortele „Eglės sanatorijoje“ dar paprasčiau
„Eglės sanatorija“ Druskininkuose ir Birštone kviečia rūpintis savo sveikata, o išlaidas už paslaugas padengti sveikatos draudimo kortele. Nuo šiol tai padaryti – dar paprasčiau.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Pasitikite Naujuosius 2022 metus!
Išsiilgę švenčių ir linksmybių, 2022 metus kviečiame pasitikti drauge su „Eglės sanatorija“! Naujųjų metų vakarą – Druskininkuose ir Birštone – vyks ypatinga šventinė vakarienė, muzikiniai pasirodymai, o laikrodžiui išmušus 00:00 – dangų nuspalvins naujametinis fejerverkas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Sustiprinkite sveikatą – speciali nuolaida SENJORAMS!
Senjorai, pasiruoškite šaltajam metų sezonui ir pasirūpinkite savo sveikata. Lapkričio ir gruodžio mėnesiais senjorams taikoma nuolaida.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau