Imitacinės gaisro pratybos „Eglės sanatorijoje“

Druskininkai
Spalio 9 d. „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose, B korpuse vyko imitacinės gaisro pratybos.

Siekiant užtikrinti klientų ir darbuotojų saugumą buvo tikrinamos apsaugos sistemos bei darbuotojų pasiruošimas tuo atveju, jei kiltų gaisras. Gaisro pratybos įvyko sklandžiai: personalas reagavo greitai ir profesionaliai, o priešgaisrinės sistemos veikė puikiai.

Dėkojame Druskininkų miesto ugniagesiams už dalyvavimą pratybose ir naudingus patarimus.

Kitos naujienos

Kodėl verta atvykti į „Eglės sanatoriją“ su vaikais?
Mes orientuojamės į kokybišką visos šeimos poilsį, todėl kviečiame jus pasisemti sveikatos iš gamtos, pasimėgauti sveikatinančiomis procedūromis ir turiningu vaikų laisvalaikiu. Iki pat rugsėjo 30 d. turime jums ir jūsų šeimai specialų pasiūlymą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Sveikatos kupinos atostogos Jums, Medikai!
Metas planuoti atostogas – atsipalaiduoti, pasimėgauti gamtos teikiama ramybe bei sveikata alsuojančiomis procedūromis! „Eglės sanatorija“ laukia jūsų – paruošėme net tris specialius pasiūlymus. Kviečiame pasinaudokite jums priklausančia valstybės kompensacija nuo rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 d. Rezervuokite jau dabar!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Tarptautinis teatro festivalis – „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“
Į Druskininkų kurortą rugpjūčio 5 d. sugrįžta jau VI-tasis Tarptautinis teatro festivalis. Pristatome spektaklius, vyksiančius „Eglės sanatorijoje“ rugpjūčio 6–14 dienomis. Pasinerkite į meno ir kultūros pasaulį!
Druskininkai
Skaityti daugiau