Gydomoji programa SVEIKADIENIAI – sanatorijoje visada geras oras! Gydomoji programa SVEIKADIENIAI – sanatorijoje visada geras oras!

Gydomoji programa SVEIKADIENIAI – sanatorijoje visada geras oras!

Birštonas Druskininkai
Vilktis žieminio palto jums visai nebūtina – „Eglės sanatorijoje“ visada geras oras! Kai už lango dargana, taip ir norisi apsigaubti jaukumu ir laiką leisti ten, kur šilta, gera, ramu. Gydomosios procedūros – mineralinės vonios, durpinis purvas, masažai – padės šaltuoju metų laiku išlikti energingiems, žvaliems ir veikliems. Kviečiame nuo lapkričio 5 d. iki gruodžio 21 d. atvykti su specialia Gydomąja programa SVEIKADIENIAI. Tris naktis trunkanti programa – ilgesnė savaitgalio versija. Tai papildomas „sveikadienis“ tiems, kurie svajoja apie atotrūkį nuo kasdienybės ir rūpesčių, kam norisi susitelkti į save, savo kūną ir visapusišką jo sveikatą.

Gydomoji programa SVEIKADIENIAI galioja „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose ir Birštone nuo lapkričio 5 dienos iki gruodžio 21 d. Kaina Druskininkuose nuo 74 Eur asmeniui už parą, Birštone nuo 93 Eur asmeniui už parą.

 

PROGRAMĄ SUDARO:

 1. Gydytojo konsultacija atvykus arba nuotolinė išankstinė konsultacija
 2. 12 gydomųjų procedūrų
 3. 3 maitinimai per parą (švediškas stalas) ir užkandžių baras: priešpiečiai ir pavakariai (visuose maitinimuose apsilankymai neriboti)
 4. Neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą
 5. Natūralus mineralinis ir gėlas vanduo biuvetėje
 6. Hidrorelaksacija kasdien
 7. Papildomos grupinės treniruotės „Būk aktyvus“
 8. Laisvalaikio užsiėmimai (muzikiniai vakarai, tenisas, biliardas ir kt.)
 9. 3 naktys pasirinkto tipo kambaryje

 

PROGRAMĄ SUDARANČIOS PROCEDŪROS:

 • Mineralinė perlinė vonia su priedu (eukaliptų arba pušų ekstraktu), 2 kartai.
 • Durpinio purvo aplikacija arba baltojo purvo aplikacija, 1 kartas.
 • Klasikinis masažas (15 min.), 1 kartas.
 • Povandeninis masažas (20 min.), 1 kartas.
 • Masažas „Wellsystem Medical Plus“ aparatu, arba masažas „Aquatizer QZ-40“ aparatu (20 min.), 1 kartas.
 • Aparatinės fizioterapijos procedūra: elektrostimuliacija, magnetinė terapija, haloterapija arba kitos, 3 kartai.
 • Relaksacijos procedūra: audiovizualinė relaksacija, binauralinė relaksacija arba aromaterapija, arba kitos procedūros: deguonies-vaistažolių arbatų kokteilis, 3 kartai.

Procedūros yra orientacinės, jas individualiai skiria gydytojas, konsultacijos metu įvertinęs jūsų sveikatos būklę, atsižvelgdamas į procedūrų indikacijas ir kontraindikacijas. Procedūros skirtos suaugusiems.

 

ATVYKSTANT SU VAIKAIS

 • Atvykstant su vaikais iki 4 metų, jiems priklauso 3 kartų maitinimas ir 2 užkandžių barai per parą, hidrorelaksacija kasdien, apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą.
 • 5–15 metų vaikams priklauso gydytojo konsultacija, kurios metu skiriamos 2 gydomosios procedūros per dieną (kineziterapija grupėje „Stipruolių mankšta“ ir aparatinės fizioterapijos arba relaksacijos procedūra), 3 kartų maitinimas ir 2 užkandžių barai per parą, hidrorelaksacija kasdien, apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą ir apgyvendinimas.

 

KAINOS IR REZERVACIJA DRUSKININKUOSE

KAINOS IR REZERVACIJA BIRŠTONE

 

Šiai programai galioja Lojalumo programos nuolaidos, tačiau negalioja jokios kitos sanatorijos nuolaidos, nuolaidos kodai ar dovanų kuponai.

Kitos naujienos

Senjorų dienos!
Kiekvieną paskutinį mėnesio antradienį atvykusiems senjorams nuo 60 metų dovanojame 50 Eur jų užsakymui. Tegul gera sveikata liejasi pro mineralinės vonios kraštus!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Šeimos sveikatingumo atostogos sanatorijoje!
Kai atėjus atostogoms moksleiviai užveria mokyklos duris – ateina laikas visos šeimos atostogoms! Gruodžio 22 d. – sausio 7 d. „Eglės sanatorija“ laukia tėvų, išsiilgusių turiningo laiko drauge su vaikais. Sveikatą gerinančios procedūros, neribotos maudynės baseinų ir pirčių komplekse, šėlionės vaikų žaidimų kambaryje, poilsis nuo buities darbų ir maisto ruošimo – taip skamba tobulos atostogos!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Rezervuojate anksčiau – mokate mažiau!
Savo sveikata rūpintis turime visus metus. Sveikatos specialistai rekomenduoja sanatorinį gydymą 2 kartus per metus. Mat laukti, kol sveikata ims šlubuoti ir tik tada imti ją gelbėti – visai netikslinga. Puoselėkite ją nuolat, jei norite be didelio vargo, laiko ir pastangų puikia sveikata džiaugtis ir ateityje. Užsitikrinkite geriausią kainą planuodami savo sveikatingumo atostogas iš anksto. Rezervuodami atvykimą į „Eglės sanatoriją“ prieš 3 mėnesius ar daugiau, garantuojame jums mažiausią kainą. Geriausia investicija – į savo sveikatą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau