Gegužės mėnesį „Eglės sanatorija“ dėmesį ragina sutelkti į vyrų sveikatą Gegužės mėnesį „Eglės sanatorija“ dėmesį ragina sutelkti į vyrų sveikatą

Gegužės mėnesį „Eglės sanatorija“ dėmesį ragina sutelkti į vyrų sveikatą

Druskininkai
Nuolat girdime, kad sveikata – brangiausias mūsų turtas, kad privalome ja rūpintis, saugoti save, tačiau kiek gi iš mūsų galėtume nuoširdžiai atsakyti, kad ne tik suvokiame sveikatos tausojimo ir gerinimo svarbą, bet ir reguliariai ja rūpinamės, įsiklausome į savo kūno, proto, emocijų siunčiamus signalus?

Medicinos specialistai pastebi, kad vyrai, nors ir patenka į daugybės ligų padidintos rizikos grupes, dažniau nei moterys serga širdies ir kraujagyslių ligomis, dėl savo gyvenimo būdo patiria daugiau įvairių traumų ir sužalojimų, tačiau yra linkę mažiau kalbėti apie savo sveikatos problemas ir aplaidžiau vertina savo sveikatos būklę.

Gegužės mėnuo „Eglės sanatorijoje“ skirtas vyrų sveikatai, jos gerinimui ir vyriškumo puoselėjimui.

„Eglės sanatorijoje“ gausu skirtingų gydomųjų programų, atitiksiančių kiekvieno kliento poreikius. Čia siūlomos gydomosios programos, sudarytos atsižvelgiant, pavyzdžiui, į vyro  fiziologines ypatybes – MAXI „Vyriškumas“, atvykstant mažiausiai 10 naktų. Norintiems atvykti su 1–2–3 savaičių gydomosiomis programomis, taip pat siūloma „Vyriškumo“ programa.

Šias programas sudaro tokios gydomosios procedūros, kurios, pasak medicinos specialistų, geriausiai tinka stiprinti būtent vyrų sveikatą. Tarkime, skiriami dubens dugno raumenų treniravimo pratimai ar blauzdinio nervo elektrostimuliacija ir kita.

Daugiau apie MAXI „Vyriškumo“ programą sužinosite ir rezervuoti Druskininkuose galėsite čia.

Daugiau apie gydomąją programą „Vyriškumas“ sužinosite ir rezervuoti Druskininkuose galėsite čia.

 

Nelikite abejingi savo ir savo artimųjų sveikatai!

Kitos naujienos

Pristatoma Vilmos Vasiliauskaitės meno darbų paroda „Ant pirštų galiukų…“
Su gegužės spinduliais ir vis labiau šylančiu pavasario oru, į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose atkeliavo žymios lietuvių dailininkės, druskininkietės – Vilmos Vasiliauskaitės darbų paroda.
Druskininkai
Skaityti daugiau
Birželis – geriausias laikas visos šeimos atostogoms!
Pirmąjį vasaros mėnesį, kai atostogos jau ranka pasiekiamos, o vaikams vis sunkiau išsėdėti mokyklos suole, „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose ir Birštone startuoja ŠEIMOS ATOSTOGŲ LAIKAS, kurio metu jūsų vaikų laukia dovanos ir pramogos!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Birželio 4 d. nedirbs „Eglės sanatorijos“ baseinų ir pirčių kompleksas Druskininkuose
Mieli „Eglės sanatorijos“ svečiai, pranešame, kad birželio 4 dieną visame Druskininkų mieste vyks šilumos tinklų profilaktiniai darbai, todėl nebus teikiamas karštas vanduo. „Eglės sanatorijos“ baseinų ir pirčių kompleksas birželio 4 nedirbs. Atsiprašome už nepatogumus.
Druskininkai
Skaityti daugiau