Gegužės mėnesį „Eglės sanatorija“ dėmesį ragina sutelkti į vyrų sveikatą Gegužės mėnesį „Eglės sanatorija“ dėmesį ragina sutelkti į vyrų sveikatą

Gegužės mėnesį „Eglės sanatorija“ dėmesį ragina sutelkti į vyrų sveikatą

Druskininkai
Nuolat girdime, kad sveikata – brangiausias mūsų turtas, kad privalome ja rūpintis, saugoti save, tačiau kiek gi iš mūsų galėtume nuoširdžiai atsakyti, kad ne tik suvokiame sveikatos tausojimo ir gerinimo svarbą, bet ir reguliariai ja rūpinamės, įsiklausome į savo kūno, proto, emocijų siunčiamus signalus?

Medicinos specialistai pastebi, kad vyrai, nors ir patenka į daugybės ligų padidintos rizikos grupes, dažniau nei moterys serga širdies ir kraujagyslių ligomis, dėl savo gyvenimo būdo patiria daugiau įvairių traumų ir sužalojimų, tačiau yra linkę mažiau kalbėti apie savo sveikatos problemas ir aplaidžiau vertina savo sveikatos būklę.

Gegužės mėnuo „Eglės sanatorijoje“ skirtas vyrų sveikatai, jos gerinimui ir vyriškumo puoselėjimui.

„Eglės sanatorijoje“ gausu skirtingų gydomųjų programų, atitiksiančių kiekvieno kliento poreikius. Čia siūlomos gydomosios programos, sudarytos atsižvelgiant, pavyzdžiui, į vyro  fiziologines ypatybes – MAXI „Vyriškumas“, atvykstant mažiausiai 10 naktų. Norintiems atvykti su 1–2–3 savaičių gydomosiomis programomis, taip pat siūloma „Vyriškumo“ programa.

Šias programas sudaro tokios gydomosios procedūros, kurios, pasak medicinos specialistų, geriausiai tinka stiprinti būtent vyrų sveikatą. Tarkime, skiriami dubens dugno raumenų treniravimo pratimai ar blauzdinio nervo elektrostimuliacija ir kita.

Daugiau apie MAXI „Vyriškumo“ programą sužinosite ir rezervuoti Druskininkuose galėsite čia.

Daugiau apie gydomąją programą „Vyriškumas“ sužinosite ir rezervuoti Druskininkuose galėsite čia.

 

Nelikite abejingi savo ir savo artimųjų sveikatai!

Kitos naujienos

Rugpjūtį vasarok lauke!
Vasarą leisti lauke – daug smagiau, o kvėpuoti tyru kurorto oru – daug sveikiau!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Šeimos laisvalaikio galimybės „Eglės sanatorijoje“: dar daugiau pramogų kiekvienam
„Eglės sanatorijoje“ norima, kad atvykusiems svečiams praleistas laikas sietųsi ne tik su sveikatinimusi, bet ir turiningomis pramogomis, kurios padeda atsipalaiduoti ir dvasiškai, ir psichologiškai, formuoja džiugius šeimos ir draugų laisvalaikio prisiminimus, ugdo įvairius gebėjimus ir skiepija sveikos gyvensenos įpročius.
Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ atvykstantiems savo svečiams pristato papildomas naudas
Mes nuolat siekiame tobulėti ir ieškoti būdų, kaip nudžiuginti savo svečius: šįkart pristatome net 4 papildomas naudas atvykstantiems „Eglės sanatorijos“ svečiams, pasirinkusiems liukso klasės kambarį ir tiems, ir tiems, kurie į „Eglės sanatoriją“ Birštone atvyksta nuo Kauno arba Vilniaus oro uosto!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau