Garsių menininkų kūriniai papuošė sanatorijos suvenyrus Garsių menininkų kūriniai papuošė sanatorijos suvenyrus

Garsių menininkų kūriniai papuošė sanatorijos suvenyrus

Birštonas Druskininkai
Dailininkų Romualdo Balinsko, Agnijos Germanės, Broniaus Gražio, Jono Daniliausko meno kūriniai nuo šiol puošia sanatorijos išleistas darbo knygas, kalendorius, akinių servetėles ir jų kelionė papuošiant plačiai naudojamus daiktus dar tik prasideda.

Svečiuojantis „Eglės sanatorijoje“ nesunku pastebėti gausybę meno kūrinių, kurie organiškai įsilieję į aplinką sukuria ne tik estetinį džiaugsmą akims, bet ir leidžia meno terapijai subtiliai prisidėti prie geresnės svečių sveikatos ir savijautos. Ypatingos meninės atmosferos teikia ir jau antrą dešimtmetį organizuojamų plenerų metu sukurti kūriniai, kuriuose neretai galima pastebėti sanatorijos aplinkos inspiruotus vaizdus. Dailininkai plačiai dairosi po teritoriją ir jų darbuose atsiranda įspūdingų miestiečių figūrų, balansuojančių, žaidžiančių, savo erotiškumu ir poilsiu besimėgaujančių – voniose, baseinuose, ant gultų, įvairiausiose sanatorijos erdvėse.

Šios kompoziciškai patrauklios sanatorijos gyvenimo scenos šiais metais peržengė paveikslų rėmus. Dailininkų Romualdo Balinsko, Agnijos Germanės, Broniaus Gražio, Jono Daniliausko meno kūriniai nuo šiol puošia sanatorijos išleistas darbo knygas, kalendorius, akinių servetėles ir jų kelionė papuošiant plačiai naudojamus daiktus dar tik prasideda. Netrukus išleisime ir daugiau meno kūriniais puoštų suvenyrų, o jau pasirodžiusius kalendorius ir akinių servetėles galite įsigyti „Eglės sanatorijos“ registratūrose.

20221222 150326

 

 

Kitos naujienos

Balandžio 7–16 d. šeimos atostogų metas!
Kai mokykloje atostogos vaikams – visos šeimos laukia sveikatinimosi malonumai sanatorijoje! Balandžio 7–16 d. šeimos atostogų metas, kai sugužės turiningo laiko išsiilgę tėvai kartu su savo vaikais. Sanatorijoje mažųjų mūsų svečių laukia ne tik pramogos vaikų žaidimų kambaryje, ne tik smagus laikas baseinų ir pirčių komplekse, bet ir sveikatinimosi procedūros: masažai, druskų kambarys, mineralinės vonios...
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
SVEIKADIENIAI – 25 gydomosios procedūros ir 5 tyrimai!
Šaltuoju metų laiku, kai judame mažiau, mažiau gauname saulės spindulių ir rečiau būname gryname ore, silpnėja mūsų imuninė sistema, kimba įvairūs virusai, dažniau susiduriame ir su vangumu, prastesne nuotaika, didesniu nerimu. Tad laikas išsivaduoti iš žiemos stingulio ir skirti daugiau dėmesio savo sveikatai! Jums pasirinkus 5 naktų Gydomąją programą SVEIKADIENIAI laukia net 25 gydomosios procedūros, 5 tyrimai jūsų viešnagės metu, neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse, pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžių barai ir dar daugiau. Čia – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
SUSIPAŽINKIME, AŠ EGLIETIS – FMR gydytojo Manto Kundrecko interviu
Mantą Kundrecką atpažinsite sanatorijos teritorijoje Druskininkuose vaikštinėjantį su baltu chalatu. Mantas – gydytojas, kuris baigęs mokslus ir pats save nustebino priėmęs sprendimą Vilniaus stogus ir siauras senamiesčio gatveles iškeisti į gyvenimą kurorte, gamtos glėbyje.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau