Garbingas apdovanojimas „Eglės sanatorijai“ Garbingas apdovanojimas „Eglės sanatorijai“

Garbingas apdovanojimas „Eglės sanatorijai“

Birštonas Druskininkai
Vasario 7-ąją Druskininkuose vyko jau du dešimtmečius organizuojama, tradicija tapusi „Padėkos šventė Druskininkai 2019“.

Padėkos šventės metu prisiminti ryškiausi praėjusiais metais nuveikti darbai, pristatyta svarbiausių įvykių retrospektyva ir padėkota tiems žmonėms bei organizacijoms, kurie garsino Druskininkus ir aktyviai dirbo miesto labui. Šventės kulminacija –  prestižinių Druskininkų savivaldybės apdovanojimų – „Ratnyčėlės“ ir „Stiklo lašo“ statulėlių – įteikimas.

„Eglės sanatorijai“ šie apdovanojimai tapo išties išskirtiniais ir įsimintinais. Padėkos šventėje „Eglės sanatorijai“ įteikta bronzinė „Ratnyčėlės“ statulėlė už pažangų sanatorinį gydymą ir bendruomeniškumo puoselėjimą Druskininkuose.

„Eglės sanatorijos“ generalinis direktorius Artūras Salda: „Dėkoju už šį įvertinimą bei apdovanojimą. Mes esame neatsiejami nuo Druskininkų miesto turbūt taip pat, kaip ir miestas neatsiejamas nuo „Eglės sanatorijos“. Mes esame didžiausias darbdavys Druskininkuose, daug mūsų darbuotojų čia gyvena, čia augina vaikus, leidžia laisvalaikį. Druskininkų miesto indėlis ir kuriama infrastruktūra yra labai svarbi ir mūsų klientams. Druskininkų vardas pritraukia daugybę svečių iš įvairių šalių. Ir, žinoma, kai miestui sekasi būti būti sėkmingu, tai prisideda ir prie mūsų sėkmės.“

85043021 3301536469873061 3139437453459324928 N

 

 

 

Kitos naujienos

Pristatyta LTeam olimpinės rinktinės sportininkų nuotraukų galerija
Ant „Eglės sanatorijos“ sienų Druskininkuose nugulė nauja puošmena – LTeam olimpinės rinktinės sportininkų nuotraukų galerija.
Druskininkai
Skaityti daugiau
Procedūros naujiena – gilus atsipalaidavimas su „Alpha-stim“
Miego sutrikimai, įtampa, padidėjęs nervingumas ir nuolat lydintis nuovargis... Pažįstama?
Druskininkai
Skaityti daugiau
Laikas šeimos atostogoms!
Daug dėmesio skiriame šeimoms, atvykstančioms su vaikais, tad, kai vaikai džiaugiasi vasario 14–23 d. atostogomis mokykloje – poilsis laukia visos šeimos!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau