Garbingas apdovanojimas „Eglės sanatorijai“ Garbingas apdovanojimas „Eglės sanatorijai“

Garbingas apdovanojimas „Eglės sanatorijai“

Birštonas Druskininkai
Vasario 7-ąją Druskininkuose vyko jau du dešimtmečius organizuojama, tradicija tapusi „Padėkos šventė Druskininkai 2019“.

Padėkos šventės metu prisiminti ryškiausi praėjusiais metais nuveikti darbai, pristatyta svarbiausių įvykių retrospektyva ir padėkota tiems žmonėms bei organizacijoms, kurie garsino Druskininkus ir aktyviai dirbo miesto labui. Šventės kulminacija –  prestižinių Druskininkų savivaldybės apdovanojimų – „Ratnyčėlės“ ir „Stiklo lašo“ statulėlių – įteikimas.

„Eglės sanatorijai“ šie apdovanojimai tapo išties išskirtiniais ir įsimintinais. Padėkos šventėje „Eglės sanatorijai“ įteikta bronzinė „Ratnyčėlės“ statulėlė už pažangų sanatorinį gydymą ir bendruomeniškumo puoselėjimą Druskininkuose.

„Eglės sanatorijos“ generalinis direktorius Artūras Salda: „Dėkoju už šį įvertinimą bei apdovanojimą. Mes esame neatsiejami nuo Druskininkų miesto turbūt taip pat, kaip ir miestas neatsiejamas nuo „Eglės sanatorijos“. Mes esame didžiausias darbdavys Druskininkuose, daug mūsų darbuotojų čia gyvena, čia augina vaikus, leidžia laisvalaikį. Druskininkų miesto indėlis ir kuriama infrastruktūra yra labai svarbi ir mūsų klientams. Druskininkų vardas pritraukia daugybę svečių iš įvairių šalių. Ir, žinoma, kai miestui sekasi būti būti sėkmingu, tai prisideda ir prie mūsų sėkmės.“

85043021 3301536469873061 3139437453459324928 N

 

 

 

Kitos naujienos

Pratęsiamas „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponų galiojimo laikas
Karantino laikotarpiu Lietuvoje, „Eglės sanatorija“ paslaugų neteikia, todėl pratęsiamas „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponų galiojimo laikas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Šiuo metu „Eglės sanatorija“ paslaugų neteikia
Vadovaujantis LR Vyriausybės nutarimu, karantino laikotarpiu Lietuvoje, „Eglės sanatorija“ paslaugų neteikia.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
INFORMACIJA dėl užsakymų centro darbo laiko
Karantino šalyje laikotarpiu užsakymų centras, kuris teikia informaciją apie jūsų rezervacijas „Eglės sanatorijoje”, dirba TIK darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 (pietų pertrauka 12:00–13:00). Informacija telefonu: +370 313 60220 arba el. paštu: druskininkai@sanatorija.lt, birstonas@sanatorija.lt. Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos, prašome jūsų kantrybės ir dėkojame už supratingumą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau