SUSIPAŽINKIME, AŠ EGLIETIS – FMR gydytojo Manto Kundrecko interviu SUSIPAŽINKIME, AŠ EGLIETIS – FMR gydytojo Manto Kundrecko interviu

SUSIPAŽINKIME, AŠ EGLIETIS – FMR gydytojo Manto Kundrecko interviu

Birštonas Druskininkai
Mantą Kundrecką atpažinsite sanatorijos teritorijoje Druskininkuose vaikštinėjantį su baltu chalatu. Mantas – gydytojas, kuris baigęs mokslus ir pats save nustebino priėmęs sprendimą Vilniaus stogus ir siauras senamiesčio gatveles iškeisti į gyvenimą kurorte, gamtos glėbyje.

Mantai, papasakok, kaip iš sostinės atsidūrei Druskininkuose?

Pirmą kartą į „Eglės sanatoriją“ įžengiau 2019 metų spalį kaip gydytojas rezidentas. Atvykau praktikuotis kurortologijos ciklui, tai buvo privaloma praktika, į kurią, tiesą sakant, aš nelabai norėjau vykti. Druskininkai – toli, tada taip galvojau (juokiasi). Pats esu gimęs ir užaugęs Marijampolėje, visad svajojau gyventi sostinėje, todėl išvažiuoti dirbti į nedidelį miestą man atrodė ne kokia mintis. Bet… jau po trijų darbo savaičių mane sužavėjo tiek sanatorija, tiek patys Druskininkai. „Eglės sanatorija“ – didžiulis gydymo centras, supratau, kad čia galima labai daug ko išmokti, pamatyti, įgyti žinių ir patirties. Pasibaigus praktikai grįžau į Vilnių, tačiau neilgai trukus vėl sugrįžau į Druskininkus su mintimi, kad dar kartą pasimatuosiu gydytojo darbo kėdę čia ir jeigu viskas ir toliau tinka patinka – lieku. Ir štai 2020 metų liepą aš atsikrausčiau į Druskininkus (šypsosi).

 

Ir palikai savo svajonių Vilnių. Ar nebuvo sunku?

Palikau ir visai ramia širdimi, nes supratau, kad mažame mieste, o tuo labiau – kurorte, galima gyventi kuo puikiausiai. Kadangi darbe praleidi didžiąją dalį savo darbo dienos laiko, tai, pirmiausia, labai svarbi yra aplinka, kurioje tu dirbi. Kas iš to, jeigu dirbsi vietoje, kuri tau visai nemiela, bet būtent tame mieste, kuriame neva norėjai gyventi? Druskininkuose man visko užtenka, tik spėk aplankyti. O ir Vilnius ranka pasiekiamas. Kaip bebūtų, juk Lietuva – nedidelė šalis, sėdai į automobilį ir nuvažiavai, kur nori.

 

Papasakok apie savo darbą, kaip atrodo Tavo diena?

Dirbu su žmonėmis, atvykusiais reabilitacijai, ir klientais, kurie atvyksta stiprinti savo sveikatą profilaktiškai. Konsultuoju žmones, padedu jiems pasiekti kuo efektyvesnių gydymo rezultatų, sudarau planus, paskiriu atitinkamą medikamentinį gydymą. Taip pat ir pats atlieku kelias procedūras, pavyzdžiui, ozono terapiją.

 

Ozono terapija. Trumpai papasakok, kas tai?

Šios procedūros metu ozonu prisotinamas nedidelis kraujo kiekis, kuris yra paimtas iš žmogaus, ir sulašinimas jam atgal. Patekęs į kraują ozonas stiprina jame vykstančius oksidacinius procesus. Tai labai veiksminga procedūra: ji gerina kvėpavimo funkciją, širdies ir smegenų veiklą, kraujotaką, stiprina kraujagysles, stimuliuoja greitesnį sveikimo procesą, greitina žaizdų gijimą ir malšina skausmą, turi priešuždegiminį poveikį ir slopina bakterines, grybelines bei virusines infekcijas ir dar daugiau…

 

Įdomu! O kas Tavo darbe Tau pačiam yra mieliausia? Kas motyvuoja keltis rytais ir eiti į darbą?

Man mieliausia būti gydytoju. Darbas su žmonėmis, pagalba jiems mane ir paskatino imtis šios profesijos. Man patinka su jais bendrauti, ne tik išklausyti, bet ir išgirsti, padėti, atrasti individualų kelią, matyti sveikimo progresą. Būna, kad taip susidraugauji su žmogumi, kad net išlydėti į namus pasidaro gaila (juokiasi), bet, žinoma, džiaugiesi, kad padėjai, kad žmogus namo grįš visokeriopai stipresnis bei laimingesnis.

Ir kita dalis, kuri labai patinka dirbant sanatorijoje, tai yra gamta. Save laikau gamtos mylėtoju, todėl sėdint savo kabinete pro langą matyti kaip medžiais šokinėja voverės, aplink zuja paukščiai – man yra kažkas neįtikėtino ir labai džiugina širdį. Tu čia esi apsuptas gamtos, gali išeiti pasivaikščioti, pakvėpuoti grynu oru, aplink apstu pasivaikščiojimo ir dviračių takų. Buvimas gamtoje teigiamai veikia ne tik savo sveikatą stiprinti čia atvykusius klientus, bet ir mus pačius, darbuotojus, nuolatinius miesto gyventojus. Tavo ir nuotaika geresnė būna ir automatiškai optimizmo bei motyvacijos yra daugiau.

 

Tikra tiesa. Paminėjai ir savo kolegas, kitus darbuotojus. Kaip Tavo akimis atrodo „Eglės sanatorijos“ bendruomenė?

Viena iš mus visus jungiančių vertybių yra kolegiškumas ir tai labai jaučiasi. Man atrodo, kad visa mūsų Egliečių bendruomenė dirba vardan vieno tikslo – padėti žmonėms susigrąžinti, palaikyti ir sustiprinti sveikatą. Ir visai nesvarbu, kurioje srityje tu dirbtum. Nebūtina būti gydytoju ar kitos medicinos šakos atstovu, kad prisidėtum prie šios misijos įgyvendinimo. Mes visi kaip viena komanda, vienas kumštis esame šios misijos dalimi!

 

„Eglės sanatorijos“ personalo vadovė Vilma Baltrušienė pažymi, kad gydytojams atvykus iš kitų miestų, mes pasirūpiname jų apgyvendinimu Birštone ar Druskininkuose. Sanatorijoje itin vertinamas tobulėjimas ir žinių bagažo atnaujinimas, tad įmonė finansuoja vokiečių / rusų kalbos kursus (už užsienio kalbų mokėjimą mokami papildomi priedai prie bazinio atlyginimo), įvairius mokymus, paskaitas, suteikia galimybę dirbti su inovatyviomis technologijomis bei nauja įranga. Darbuotojus Druskininkų ir Birštono kurortuose supa tyrumu alsuojanti gamta bei darbinė atmosfera, kurioje jauku, saugu ir malonu dirbti.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos (FMR) gydytojo atlygis – 2330–3120 €/mėn. (neatskaičius mokesčių) + papildomi priedai už kintamas dalis bei skatinamieji priedai.

Jeigu jus sudomino galimybė dirbti „Eglės sanatorijoje“ ir jums yra artimos šios vertybės – pagarba žmogui, tobulėjimas, atsakingumas, sveikata, dėmesys klientui, kolegiškumas – susisiekite su mumis el. paštu: karjera@sanatorija.lt, kandidatuokite (čia) arba kreipkitės telefonu +370 688 72345 ir prisijunkite prie gausios Egliečių komandos!

Kitos naujienos

Balandžio 7–16 d. šeimos atostogų metas!
Kai mokykloje atostogos vaikams – visos šeimos laukia sveikatinimosi malonumai sanatorijoje! Balandžio 7–16 d. šeimos atostogų metas, kai sugužės turiningo laiko išsiilgę tėvai kartu su savo vaikais. Sanatorijoje mažųjų mūsų svečių laukia ne tik pramogos vaikų žaidimų kambaryje, ne tik smagus laikas baseinų ir pirčių komplekse, bet ir sveikatinimosi procedūros: masažai, druskų kambarys, mineralinės vonios...
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
SVEIKADIENIAI – 25 gydomosios procedūros ir 5 tyrimai!
Šaltuoju metų laiku, kai judame mažiau, mažiau gauname saulės spindulių ir rečiau būname gryname ore, silpnėja mūsų imuninė sistema, kimba įvairūs virusai, dažniau susiduriame ir su vangumu, prastesne nuotaika, didesniu nerimu. Tad laikas išsivaduoti iš žiemos stingulio ir skirti daugiau dėmesio savo sveikatai! Jums pasirinkus 5 naktų Gydomąją programą SVEIKADIENIAI laukia net 25 gydomosios procedūros, 5 tyrimai jūsų viešnagės metu, neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse, pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžių barai ir dar daugiau. Čia – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ atidarė Dienos centrą Vilniuje
Jau daugiau kaip 50 metų „Eglės sanatorija“ kurianti ir puoselėjanti sanatorinio gydymo tradicijas, išlaikanti aukštą darbuotojų kompetenciją ir taikanti unikalius gamtinius išteklius – gydomąjį purvą ir mineralinį vandenį – padeda žmonėms sustiprinti, palaikyti ir susigrąžinti sveikatą. Nuo šiol šia ilgamete sveikatinimo patirtimi dalinsis ir Dienos centre Vilniuje, Konstitucijos pr. 20!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau