„Eglės sanatorijos“ galerijoje Birštone pristatyta nauja paveikslų paroda „Eglės sanatorijos“ galerijoje Birštone pristatyta nauja paveikslų paroda

„Eglės sanatorijos“ galerijoje Birštone pristatyta nauja paveikslų paroda

Birštonas
Į galeriją „Eglės sanatorijoje“ Birštone atkeliavo nauja paveikslų paroda – šįkart svečių akis ir širdis džiuginsime tapytojo Jono Daniliausko darbais.

Į galeriją „Eglės sanatorijoje“ Birštone atkeliavo nauja paveikslų paroda – šįkart svečių akis ir širdis džiuginsime tapytojo Jono Daniliausko darbais.

„Dailininko kūrybos pagrindinis objektas yra kaimo žmogus, dažniausiai atliekantis paprastus ir poetiškus kasdienius darbus, kurie atsiveria kaip taurus, šventiškas ir sakralumu dvelkiantis būvis. Daugiasluoksnėje vaizdų sandaroje neįprastai susipina literatūrinė ir tapybinė raiška, liaudiškas paprastumas, ekspresija ir subtilus skonis bei giliai užslėpta mintis. Darbų plastinė kalba – intuityvi (šia maniera atvirai simpatizuojama naiviam menui), tačiau ji nepastebimai paklūsta sąmoningai kontroliuojamam kūrybos procesui, drauge absorbuodama ir istorinį meninį patyrimą“, – pažymi dailėtyrininkė Gražina Gurnevičiūtė. J. Daniliausko tapybos darbų įsigiję Kauno M. K. Čiurlionio, Vilniaus dailėsi, Rygos, Poznanės, Gruzijos dailės muziejai, P. M. Tretjakovo galerija Maskvoje, Varšuvos meno biuras, Šiuolaikinio meno muziejus Kiolne, Lietuvos ir užsienio kolekcininkai.

Pasigėrėti autoriaus darbais galerijoje „Eglės sanatorijoje“ Birštone galėsite iki pat sausio 27 dienos!

Kitos naujienos

SVARBI INFORMACIJA
Pranešame, kad vasario 14–23 dienomis „Eglės sanatorijoje“ Birštone dėl didelio užimtumo gali būti ribojamas klientų, negyvenančių sanatorijoje, patekimas į baseinų ir pirčių kompleksą. Atsiprašome už galimus nepatogumus – mes siekiame, kad jūsų patirtis baseinų ir pirčių komplekse būtų kuo malonesnė!
Garbingas apdovanojimas „Eglės sanatorijai“
Vasario 7-ąją Druskininkuose vyko jau du dešimtmečius organizuojama, tradicija tapusi „Padėkos šventė Druskininkai 2019“.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Laikas šeimos atostogoms!
Daug dėmesio skiriame šeimoms, atvykstančioms su vaikais, tad, kai vaikai džiaugiasi vasario 14–23 d. atostogomis mokykloje – poilsis laukia visos šeimos!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau