„Eglės sanatorijai“ suteiktas saugaus ir švaraus svetingumo ženklas SAFE&CLEAN „Eglės sanatorijai“ suteiktas saugaus ir švaraus svetingumo ženklas SAFE&CLEAN

„Eglės sanatorijai“ suteiktas saugaus ir švaraus svetingumo ženklas SAFE&CLEAN

Birštonas Druskininkai
Tai rodo, kad mūsų sanatorijoje yra taikomi aukščiausi saugumo ir švaros standartai, apimantys darbuotojų sveikatos, klientų saugumo, maisto tvarkymo, patalpų valymo ir dezinfekavimo sritis. Pasaulinė pandemija jau kurį laiką diktuoja naujus reikalavimus priimant klientus, kurie pas mus atvyksta tikėdamiesi ne tik sustiprinti sveikatą, puikiai praleisti laiką, bet ir nori būti užtikrinti, kad jų čia laukia maksimalus saugumas. Tad SAFE&CLEAN ženklas – tai įrodymas mūsų svečiams, jog pas mus saugu, švaru ir kruopščiai laikomasi saugumo reikalavimų.

Naujienos publikavimo data: 2021 06 28

Kitos naujienos

Rugpjūtis sanatorijoje Druskininkuose – kultūros festivalių mėnuo
Rugpjūčio mėnesį Druskininkai taps teatro, muzikos, šokio ir tapybos menininkų meka. Į kurortą atvyksta dvylika muzikos, šokio ir teatro trupių iš 6 šalių, 67 muzikai iš 11 šalių ir 13 dailininkų iš Lietuvos ir Latvijos. Čia vyks VII-asis tarptautinis festivalis „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“, XXI-asis tarptautinis konkursas-festivalis „Muzika be sienų“ ir XI-asis tarptautinis tapybos pleneras.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Festivalio „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“ PROGRAMA
Tarptautinis festivalis „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“ sugrįžta ir Druskininkų miesto svečius bei gyventojus džiugins nuo rugpjūčio 5 d. iki 15 d. Kviečiame į spektaklius, kurie kasdien vyks čia pat – „Eglės sanatorijoje“. Detalią festivalio programą rasite čia.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Dainininkė ir laidų vedėja N. Pareigytė: „Sanatorinis gydymas yra naudingas ir reikalingas absoliučiai visiems žmonėms“
Sanatorijoje sveikatinasi puikiai visiems pažįstama dainininkė ir laidos „Mes pačios“ vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė. Kviečiame į virtualų pokalbį, kuriame sužinosite apie Nijolės kelionę sveikatos link ir nuoširdų patarimą, ką daryti, kad gyventumėte visapusiškai geriau.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau