„Eglės sanatorijai“ suteiktas saugaus ir švaraus svetingumo ženklas SAFE&CLEAN „Eglės sanatorijai“ suteiktas saugaus ir švaraus svetingumo ženklas SAFE&CLEAN

„Eglės sanatorijai“ suteiktas saugaus ir švaraus svetingumo ženklas SAFE&CLEAN

Birštonas Druskininkai
Tai rodo, kad mūsų sanatorijoje yra taikomi aukščiausi saugumo ir švaros standartai, apimantys darbuotojų sveikatos, klientų saugumo, maisto tvarkymo, patalpų valymo ir dezinfekavimo sritis. Pasaulinė pandemija jau kurį laiką diktuoja naujus reikalavimus priimant klientus, kurie pas mus atvyksta tikėdamiesi ne tik sustiprinti sveikatą, puikiai praleisti laiką, bet ir nori būti užtikrinti, kad jų čia laukia maksimalus saugumas. Tad SAFE&CLEAN ženklas – tai įrodymas mūsų svečiams, jog pas mus saugu, švaru ir kruopščiai laikomasi saugumo reikalavimų.

Foto Naujienai Apkirpta

 

Naujienos publikavimo data: 2021 06 28

Kitos naujienos

Dovanojame apsilankymą baseinų ir pirčių komplekse buvusiems darbuotojams!
Kartą Eglietis – visada Eglietis. Dovanojame apsilankymą baseinų ir pirčių komplekse visiems buvusiems sanatorijos darbuotojams, tereikia užpildyti anketą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Klientų patogumui – išankstinė gydytojo konsultacija prieš atvykstant
Vis labiau modernių sprendimų ieškanti „Eglės sanatorija“ savo klientams siūlo dar daugiau patogumų. Nuo šiol galite rinktis nuotolinę išankstinę gydytojo konsultaciją. Ją rinktis siūloma klientams, kurie į „Eglės sanatoriją“ atvyksta trumpesniam laikotarpiui – 2–5 paroms. Pasirinkę nuotolinę konsultaciją, jūs sutaupysite savo laiko, o atvykę iškart galėsite mėgautis sveikatingumo atostogomis!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIENA – gazuotas mineralinis vanduo biuvetėje Druskininkuose!
Gazuotas mineralinis vanduo yra neįtikėtinai populiarus visame pasaulyje. Jo galima rasite bene kiekvienoje maisto ar gėrimų parduotuvėje. Natūralaus vandens šaltinių Lietuvoje – gana daug, tačiau natūraliai išgaunamo gazuoto mineralinio vandens nėra. Ar noras turėti gazuotą mineralinį vandenį yra neįveikiamas iššūkis? Tik ne mums!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau