„Eglės sanatorija“ – geriausia aptarnavimo srityje „Eglės sanatorija“ – geriausia aptarnavimo srityje

„Eglės sanatorija“ – geriausia aptarnavimo srityje

Birštonas Druskininkai
Mūsų vertybės – pagarba žmogui ir dėmesys klientui – yra gyvos kiekviename Eglietyje! „Eglės sanatorija“ gavo net du „Pagirkime aptarnavimą“ 2021 m. apdovanojimus.

2021 m. dalyvavome projekte, kuriame buvo renkama geriausiai klientus aptarnaujanti įmonė. „Eglės sanatorija“ grožio ir sveikatos sektoriuje išrinkta geriausiąja, taip pat sanatorija sulaukė daugiausiai užrašytų pagyrimų darbuotojams.

Sieksime išlaikyti šią aukštą kartelę ir 2022-aisiais! Dalyvavimą projekte „Pagirkime aptarnavimą“ tęsiame toliau ir prisidedame prie šio projekto tikslo – gerinti klientų aptarnavimo kokybės lygį Lietuvoje, paraginti pačius klientus aktyviau įsitraukti į šį procesą bei skatinti teigiamo požiūrio į klientų aptarnavimo sritį kūrimą ir palaikymą. Balsuoti ir palikti atsiliepimus galima čia.

4H3A0807

 

Už nuotraukas dėkojame „Fluxus Hive“.

Naujienos publikavimo data: 2022 04 27

Kitos naujienos

Sanatorinis gydymas ŠEIMA – 50 % nuolaida vaikams
„Eglės sanatorija“ – tai tikri sveikatingumo namai visai šeimai. Čia galite atvykti su specialia Sanatorinio gydymo programa ŠEIMA ir pasinaudoti visą birželį galiojančia 50 % nuolaida vaikams! Jūsų laukia gydomosios procedūros, gardus maistas, baseinų ir pirčių kompleksas, vaikų žaidimų kambarys ir raminanti gamtos didybė sveikatinančiam jūsų šeimos laikui drauge.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Atnaujintas ESPA sertifikatas
Dar 2019 metais „Eglės sanatorijai“ buvo suteiktas Europos geriausiųjų įvertinimas – „EuropeSpa med“ sertifikatas, kuris pažymi vieną reikšmingiausių įmonės veiklos įvertinimų bei patvirtina, kad čia teikiamos paslaugos atitinka aukščiausius Europos sanatorijoms taikomus kokybės standartus. 2022 metų pradžioje, iš naujo įvertinus „Eglės sanatorijos“ veiklą, sertifikatas buvo atnaujintas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Naujiena! Atvažiuokite kartu su draugu – antram kambariui gaukite 20 % nuolaidą
„Eglės sanatorijoje“ viskas suplanuota už jus! Gydomosios procedūros, baseinų ir pirčių kompleksas, gardus maistas, turiningo laisvalaikio pramogos vakarais ir saldus miegas gamtos apsuptyje... Nuo balandžio 25 d. iki birželio 30 d. rezervavus du kambarius, antrajam taikoma 20 % nuolaida.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau