„Eglės sanatorija“ tęsia savo veiklą ir laukia jūsų! „Eglės sanatorija“ tęsia savo veiklą ir laukia jūsų!

„Eglės sanatorija“ tęsia savo veiklą ir laukia jūsų!

Birštonas Druskininkai
Šiuo metu laukiame jūsų atvykstant su sanatorinio gydymo programomis, pagal visus Vyriausybės ir SAM reikalavimus teikiame švediško stalo tipo maitinimą, gydomąsias procedūras, apgyvendinimo paslaugas.

Ne paslaptis, kad susiklosčiusios nepalankios aplinkybės dėl pandemijos tiek mūsų šalyje, tiek visame pasaulyje itin skaudžiai palietė mūsų teikiamų paslaugų sektorių. Viešojoje erdvėje pasirodžius pranešimui, kad „Eglės sanatorija“ ketina atsisveikinti su dalimi savo darbuotojų, norime informuoti, kad mes ir toliau TĘSIAME SAVO VEIKLĄ. Sanatorijoje, kaip ir visoje šalyje, numatyti tam tikri pakeitimai ir ribojimai, tačiau esame pasirengę saugiai ir kokybiškai – tiek dabar, tiek ateityje – teikti paslaugas sanatorijos klientams.

Mes, Egliečių kolektyvas, dedame visas pastangas, kad išlydėtume kiekvieną klientą įvykdę pagrindinę savo misiją – susigrąžinti, palaikyti ir sustiprinti sveikatą, taip pat tikimės išlydėti jus su noru sugrįžti ir rekomenduoti mus kitiems. Išgyvenę sunkumus ateityje tikimės susigrąžinti ir mūsų darbuotojus – Egliečius, su kuriais gali tekti atsisveikinti.

Šiuo metu laukiame jūsų atvykstant su sanatorinio gydymo programomis, pagal visus Vyriausybės ir SAM reikalavimus teikiame švediško stalo tipo maitinimą, gydomąsias procedūras, apgyvendinimo paslaugas. Visą informaciją apie veiklos organizavimą „Eglės sanatorijoje“ rasite čia (nuolat atnaujinama).

Daugiau informacijos ir rezervacija telefonu: +370 313 60 220.

 

Kitos naujienos

Juodasis penktadienis – NUOLAIDA -20 %!
Tik šį penktadienį – lapkričio 27 d. – pirkite dovanų kuponą pinigų sumai, programai ar procedūrai ir mokėkite 20 % mažiau!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIEJI METAI 2021
2021-ieji – metalinio jaučio metai, raginantys dirbti kiek tik leidžia jėgos! Susipažinkite su mūsų planuojamomis Naujųjų metų švenčių programomis Druskininkuose ir Birštone. Šiuo metu negalime garantuoti, kad renginiai įvyks, tačiau kviečiame jus užpildyti registracijos formą. Ji yra nemokama ir neįpareigoja jūsų dalyvauti šventėje net ir tuo atveju, jei šventė įvyks.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ nuo lapkričio 7 d.?
Sanatorija, kaip asmens sveikatos priežiūros įstaiga, lapkričio 7 d. įsigaliojus visuotiniam karantinui, tęsia savo misiją – padėti žmonėms susigrąžinti, palaikyti ir sustiprinti sveikatą. Sanatorijoje, kaip ir visoje šalyje, dėl jūsų ir mūsų darbuotojų saugumo numatyti tam tikri pakeitimai, tačiau esame pasirengę saugiai teikti gydymo paslaugas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau