„Eglės sanatorija“ tęsia savo veiklą ir laukia jūsų! „Eglės sanatorija“ tęsia savo veiklą ir laukia jūsų!

„Eglės sanatorija“ tęsia savo veiklą ir laukia jūsų!

Birštonas Druskininkai
Šiuo metu laukiame jūsų atvykstant su sanatorinio gydymo programomis, pagal visus Vyriausybės ir SAM reikalavimus teikiame švediško stalo tipo maitinimą, gydomąsias procedūras, apgyvendinimo paslaugas.

Ne paslaptis, kad susiklosčiusios nepalankios aplinkybės dėl pandemijos tiek mūsų šalyje, tiek visame pasaulyje itin skaudžiai palietė mūsų teikiamų paslaugų sektorių. Viešojoje erdvėje pasirodžius pranešimui, kad „Eglės sanatorija“ ketina atsisveikinti su dalimi savo darbuotojų, norime informuoti, kad mes ir toliau TĘSIAME SAVO VEIKLĄ. Sanatorijoje, kaip ir visoje šalyje, numatyti tam tikri pakeitimai ir ribojimai, tačiau esame pasirengę saugiai ir kokybiškai – tiek dabar, tiek ateityje – teikti paslaugas sanatorijos klientams.

Mes, Egliečių kolektyvas, dedame visas pastangas, kad išlydėtume kiekvieną klientą įvykdę pagrindinę savo misiją – susigrąžinti, palaikyti ir sustiprinti sveikatą, taip pat tikimės išlydėti jus su noru sugrįžti ir rekomenduoti mus kitiems. Išgyvenę sunkumus ateityje tikimės susigrąžinti ir mūsų darbuotojus – Egliečius, su kuriais gali tekti atsisveikinti.

Šiuo metu laukiame jūsų atvykstant su sanatorinio gydymo programomis, pagal visus Vyriausybės ir SAM reikalavimus teikiame švediško stalo tipo maitinimą, gydomąsias procedūras, apgyvendinimo paslaugas. Visą informaciją apie veiklos organizavimą „Eglės sanatorijoje“ rasite čia (nuolat atnaujinama).

Daugiau informacijos ir rezervacija telefonu: +370 313 60 220.

 

Kitos naujienos

Visą birželį VAIKAMS nemokamas apgyvendinimas, maitinimas ir procedūros!
„Eglės sanatorija“ orientuojasi į kokybišką visos šeimos laiką, skirtą sveikatai stiprinti, tad visą birželio mėnesį kviečiame pasisemti sveikatos iš gamtos ir pasimėgauti gydančiomis procedūromis kartu su vaikais!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Atvykite kartu su savo augintiniu – birželį apgyvendinimas jūsų keturkojui NIEKO NEKAINUOJA!
Mūsų mylimi augintiniai – tikri šeimos nariai, tad per atostogas palikti juos namuose tikrai nesinori. Visą birželio mėnesį su savo keturkojais draugais galėsite apsistoti „Eglės sanatorijos“ Birštone apartamentuose, o mokėti papildomai už augintinį nereikės!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIENA! Ozono terapija Druskininkuose – energijos ir deguonies pliūpsnis
Procedūros metu iš medicininio deguonies „Hyper Medozon Comfort“ aparatu pagamintu ozonu prisotinamas nedidelis kraujo kiekis, paimtas iš paciento ir sulašinimas pacientui atgal. Ši procedūra – tikras energijos ir deguonies užtaisas, turintis visą puokštę gydomųjų savybių.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau