„Eglės sanatorija“ – LTeam sveikatinimo partneris „Eglės sanatorija“ – LTeam sveikatinimo partneris

„Eglės sanatorija“ – LTeam sveikatinimo partneris

Birštonas Druskininkai
Liepos 12-tos rytą Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su AB „Eglės sanatorija“, kuri iki 2020 metų pabaigos įgijo LTeam olimpinės komandos sveikatinimo partnerio statusą.

„Eglės sanatorija“ rūpinsis ne tik LTeam olimpinės rinktinės kandidatų, bet ir olimpinių čempionų sveikata.

„Sporte traumos yra neišvengiamas dalykas, o šiais laikais sporto medicinoje itin svarbi traumų prevencija. Procedūros ir efektyvi reabilitacija po varžybų ar sunkių treniruočių stovyklų – pagrindiniai receptai, padedantys sportininkams išvengti traumų. Todėl džiaugiamės galėdami į savo partnerių šeimą priimti „Eglės sanatoriją“, kuri padės pasirūpinti mūsų esamų ir būsimų olimpinių čempionų sveikata“, – sako LTOK prezidentė ir TOK narė Daina Gudzinevičiutė, 2000 metais Sidnėjuje taip pat iškovojusi olimpinį aukso medalį.

„Rūpintis žmonių sveikata, puoselėti ją ir padėti atstatyti praradus – tai mūsų vienas pagrindinių kasdienio darbo uždavinių. Esame įstaiga, kuri savo patirtimi ir paslaugų kokybe varžosi su geriausiomis Europos sanatorijomis ir reabilitacijos centrais. Pasirūpinti šalies elitinių sportininkų sveikata yra išties didelė atsakomybė ir iššūkis, tačiau neabejoju, kad „Eglės sanatorijos“ profesionalų komandą su šiuo iššūkiu susitvarkys be vargo. Mums didelė garbė, kad Lietuvos olimpinis komitetas pasitiki ir vertina „Eglės sanatoriją“, bei patiki geriausių Lietuvos sportininkų sveikatinimą“, – teigia „Eglės sanatorijos“ generalinis direktorius Artūras Salda.

PG9A5846

LTOK prezidentė ir TOK narė Daina Gudzinevičiutė ir generalinis „Eglės sanatorijos“ direktorius Artūras Salda 

 

„Eglės sanatorija“ Lietuvoje, įsikūrusi dviejuose šalies kurortuose Birštone ir Druskininkuose, tai tikras sveikatos ir poilsio šaltinis visai šeimai, garsėjantis giliomis sanatorinio gydymo tradicijomis ir natūraliais gydomaisiais veiksniais – klimatu, mineraliniu vandeniu ir gydomuoju purvu.

„Eglės sanatorijoje“ į kiekvieną žmogų žiūrima kaip į nedalomą visumą, čia naudojami šimtmečius kurortą garsinę natūralūs veiksniai – mineralinis vanduo ir gydomasis purvas – yra derinami su moderniomis šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia įranga, taip pat kineziterapija, psichoterapija, ergoterapija ir dar daugeliu kitų – tai sukuria galimybes efektyviai sveikatinti, visapusiškai gydyti įvairius susirgimus, padėti stiprinti organizmą.

PG9A5864

LTOK prezidentė ir TOK narė Daina Gudzinevičiutė ir generalinis „Eglės sanatorijos“ direktorius Artūras Salda 

 

Nuotraukų autorius – Saulius Čirba

Kitos naujienos

Pasilepinkite kaitra ir atsigaivinkite vandenyje – rugsėjo 28 d. vyks pirčių ir baseinų naktis!
„Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose šeštadienį (28 d.) jūsų laukia neeilinė naktis – baseinų ir pirčių komplekso malonumais sanatorijos gyventojai ir miesto svečiai galės mėgautis ir naktį!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Ištarkime seneliams AČIŪ ir dovanokime jiems gerą savijautą!
Kad seneliai būtų sveiki, energingi ir žvalūs, raginame jiems ištarti ačiū ir dovanoti sveikatą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Šeimos laisvalaikio galimybės „Eglės sanatorijoje“: dar daugiau pramogų kiekvienam
„Eglės sanatorijoje“ norima, kad atvykusiems svečiams praleistas laikas sietųsi ne tik su sveikatinimusi, bet ir turiningomis pramogomis, kurios padeda atsipalaiduoti ir dvasiškai, ir psichologiškai, formuoja džiugius šeimos ir draugų laisvalaikio prisiminimus, ugdo įvairius gebėjimus ir skiepija sveikos gyvensenos įpročius.
Druskininkai
Skaityti daugiau