„Eglės sanatorija“ kviečia tradiciškai sutikti Jonines drauge, o naktį pasinerti į „Baseinų nakties“ gaivą „Eglės sanatorija“ kviečia tradiciškai sutikti Jonines drauge, o naktį pasinerti į „Baseinų nakties“ gaivą

„Eglės sanatorija“ kviečia tradiciškai sutikti Jonines drauge, o naktį pasinerti į „Baseinų nakties“ gaivą

Druskininkai
Birželio 23-iąją laukia visų jau nuo seno pamėgta Joninių šventė. Sužinokite, ką įdomaus šią trumpiausią metų naktį jums paruošė „Eglės sanatorija“ Druskininkuose!

Birželio 23-iąją laukia visų jau nuo seno pamėgta Joninių šventė, kurią „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose pradėsime švęsti nuo 20 val. drauge su kapela „Kaimo daina“, prisiminsime Joninių papročius, deginsime tradicinį Joninių laužą, žaisime liaudies ir modernius žaidimus.

O Joninių naktį pasitiksime išties unikaliai – čia „Eglės sanatorijoje“ baseinų ir pirčių kompleksuose (Comfort ir gydykloje (Standard) nuo 22 val. iki 1 val. nakties organizuojamas netradicinis Joninių paminėjimas – šią trumpiausią metų naktį baseinų ir pirčių kompleksuose skelbiama Baseinų naktis – netradicinę naktį ir jaukią aplinką sukurs skambanti muzika ir blankios baseinų šviesos. Čia galėsite pasimėgauti nauja patirtimi – naktį praleisti baseine, ramiai atsipalaiduoti, pasimėgauti šalta arbata, mineralinio vandens baseinais, sūkurinėmis voniomis, povandeninėmis srovėmis, įvairių temperatūrų pirtimis, kūno šveitimo ritualu bei aromaterapijos seansais (22:30, 23:00, 23:30, 00:00, 00:30).

Jonams ir Janinoms turime ypatingą žinią – jų vardadienio proga „Eglės sanatorija“ dovanoja nemokamą apsilankymą „Baseinų naktyje“!*

 

  • Joninių šventė su kapela „Kaimo daina“ – Druskininkai, „Eglės sanatorija“, Eglės g. 1, 20:00 val., šalia lauko žaidimų aikštelės. Renginys nemokamas.
  • „Baseinų naktis“ – Druskininkai, „Eglės sanatorija“, Eglės g. 1, 22:00–1:00 val., baseinų ir pirčių komplekse Comfort ir gydykloje (Standard). Šventinėmis dienomis taikomos savaitgalio kainos, jas rasite čia.

Norite Jonines švęsti „Eglės sanatorijoje“ Birštone? Informaciją apie šventę ir „Baseinų naktį“, rasite čia.

 

*Būtinas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas.  Į baseinų ir pirčių kompleksą nuo 21 val. įleidžiami asmenys ne jaunesni nei 16 metų.

 

Kitos naujienos

Laikas atsipūsti – rudens atostogos visai šeimai!
Atostogos – vienas saldžiausių žodžių, tiesa? O kai mokykloje rudens atostogos prasideda vaikams, tai reiškia, kad metas atsipūsti visai šeimai!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Mokytojams – nuoširdus AČIŪ, specialus pasiūlymas ir dovana!
Žinome, kad mokslo šaknys karčios, bet vaisiai – saldūs. Mokytojai kantriai, dėmesingai ir atsakingai padeda vaikams kasdien nuskinti saldų mokslo vaisių, tad tariame jiems didelį ir nuoširdų ačiū bei kviečiame į „Eglės sanatoriją“ – čia jūsų laukia specialus pasiūlymas ir dovana!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Spalvingi Naujieji metai 2020 „Eglės sanatorijoje“
Palydėti 2019 ir pasitikti Naujuosius 2020 metus kviečiame drauge su „Eglės sanatorija“, gražiausia muzika, nuotaikingais vakaro vedėjais, gardžiais patiekalais ir naujametiniais fejerverkais!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau