„Eglės sanatorija“ Birštone svečius pasitinka su nauja gydomąja procedūra – fangoparafino aplikacija „Eglės sanatorija“ Birštone svečius pasitinka su nauja gydomąja procedūra – fangoparafino aplikacija

„Eglės sanatorija“ Birštone svečius pasitinka su nauja gydomąja procedūra – fangoparafino aplikacija

Birštonas
Fangoparafino aplikacija – tai unikalus ir ypatingas gydymo šiluma metodas, kuris turi itin platų gydomąjį poveikį, pasižymi geru laidumu šilumai ir gebėjimu ją ilgai išlaikyti.

Fangoparafinas – vulkaninės kilmės nuosėdų arba jūros dumblo ir parafino mišinys, kuris pasižymi itin geru laidumu šilumai ir gebėjimu ją ilgai išlaikyti, vulkaninės kilmės priemaišose gausu mineralų ir mikroelementų. Gydomąjį procedūros poveikį lemia fangoparafino šiluminis, mechaninis, cheminis veiksniai.

Fangoparafino aplikacijos turi itin platų gydomąjį poveikį: mažina skausmą, uždegimą, atpalaiduoja raumenis, mažina raumenų įtampą ir spazmus, gerina kraujotaką, didina sąnarių judrumą, medžiagų apykaitą, skatina audinių regeneraciją, skatina prakaitavimą, stiprina organizmo imuninę sistemą, veikia raminančiai, padeda numalšinti įtampą ir stresą.

„Eglės sanatorija“ rūpinasi savo svečiais, nuolat ieško kuo juos nustebinti ir kaip padaryti taip, kad jie jaustųsi dar labiau pailsėję, sveikesni, mus prisimintų su šypsena veide ir norėtų sugrįžti dar kartą!

Kitos naujienos

„Saulės terasa“ pasiruošusi kasdien džiuginti savo lankytojus
„Saulės terasa“ tai ypač jauki, nuostabaus kraštovaizdžio, gardžios kavos ir iš kojų verčiančių desertų kavinukė „Eglės sanatorijoje“ Birštone
„Eglės sanatorija“ pristato jungtinę dviejų kūrėjų parodą
Pavasariškai šilumai ir saulei vis dažniau užkariaujant Lietuvos padangę, „Eglės sanatorija“ Birštone pristato jungtinę dviejų, itin žymių dailininkų – Simono Gutausko ir Linos Beržanskytės Trembo – tapybos darbų parodą.
Birželis – geriausias laikas visos šeimos atostogoms!
Pirmąjį vasaros mėnesį, kai atostogos jau ranka pasiekiamos, o vaikams vis sunkiau išsėdėti mokyklos suole, „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose ir Birštone startuoja ŠEIMOS ATOSTOGŲ LAIKAS, kurio metu jūsų vaikų laukia dovanos ir pramogos!