„Eglės sanatorija“ Birštone svečius pasitinka su nauja gydomąja procedūra – fangoparafino aplikacija „Eglės sanatorija“ Birštone svečius pasitinka su nauja gydomąja procedūra – fangoparafino aplikacija

„Eglės sanatorija“ Birštone svečius pasitinka su nauja gydomąja procedūra – fangoparafino aplikacija

Birštonas
Fangoparafino aplikacija – tai unikalus ir ypatingas gydymo šiluma metodas, kuris turi itin platų gydomąjį poveikį, pasižymi geru laidumu šilumai ir gebėjimu ją ilgai išlaikyti.

Fangoparafinas – vulkaninės kilmės nuosėdų arba jūros dumblo ir parafino mišinys, kuris pasižymi itin geru laidumu šilumai ir gebėjimu ją ilgai išlaikyti, vulkaninės kilmės priemaišose gausu mineralų ir mikroelementų. Gydomąjį procedūros poveikį lemia fangoparafino šiluminis, mechaninis, cheminis veiksniai.

Fangoparafino aplikacijos turi itin platų gydomąjį poveikį: mažina skausmą, uždegimą, atpalaiduoja raumenis, mažina raumenų įtampą ir spazmus, gerina kraujotaką, didina sąnarių judrumą, medžiagų apykaitą, skatina audinių regeneraciją, skatina prakaitavimą, stiprina organizmo imuninę sistemą, veikia raminančiai, padeda numalšinti įtampą ir stresą.

„Eglės sanatorija“ rūpinasi savo svečiais, nuolat ieško kuo juos nustebinti ir kaip padaryti taip, kad jie jaustųsi dar labiau pailsėję, sveikesni, mus prisimintų su šypsena veide ir norėtų sugrįžti dar kartą!

Kitos naujienos

„Eglės sanatorija“ atvykstantiems savo svečiams pristato papildomas naudas
Mes nuolat siekiame tobulėti ir ieškoti būdų, kaip nudžiuginti savo svečius: šįkart pristatome net 4 papildomas naudas atvykstantiems „Eglės sanatorijos“ svečiams, pasirinkusiems liukso klasės kambarį ir tiems, ir tiems, kurie į „Eglės sanatoriją“ Birštone atvyksta nuo Kauno arba Vilniaus oro uosto!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Dar daugiau progų atostogauti drauge!
„Eglės sanatorija“ skatina kartu su šeima poilsiauti dar dažniau! 
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Birštone užfiksuotas masiškiausio masažo rekordas
Praėjusį savaitgalį, liepos 13 dieną, 13:15, Birštone, greta „Eglės sanatorijos” užfiksuotas masiškiausio masažo rekordas Lietuvoje. Net 176 masiškiausio rekordo dalyviai, kuriuos sudarė 88 masažuotojai ir lygiai tiek pat – 88 TrenkTuro žygeiviai.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau