„Eglės sanatorija“ atvykstantiems savo svečiams pristato papildomas naudas „Eglės sanatorija“ atvykstantiems savo svečiams pristato papildomas naudas

„Eglės sanatorija“ atvykstantiems savo svečiams pristato papildomas naudas

Birštonas Druskininkai
Mes nuolat siekiame tobulėti ir ieškoti būdų, kaip nudžiuginti savo svečius: šįkart pristatome net 4 papildomas naudas atvykstantiems „Eglės sanatorijos“ svečiams, pasirinkusiems liukso klasės kambarį ir tiems, ir tiems, kurie į „Eglės sanatoriją“ Birštone atvyksta nuo Kauno arba Vilniaus oro uosto!

Liukso klasės kambarys – didesnė nauda jums

Pasirinkus liukso klasės kambarį suteikiamos net 4 papildomos naudos! Apsistoję liukse galėsite kiekvieną vakarą lankytis baseinų ir pirčių komplekse, kuriame pasimėgausite gėlo ir mineralinio vandens baseinais su įrengtomis povandeninėmis srovėmis, atsipalaiduosite masažinėse ir vertikaliose voniose, o pirčių zonoje išbandysite įvairių temperatūrų garines pirtis ir saunas! Taip pat išvykimo dieną padovanosime jums pietus ir suteiksime galimybę išvykti vėliau – 15 val. Be kita ko, šiltuoju metų laiku be papildomo mokesčio galėsite naudotis ir savo įgūdžius lavinti teniso kortuose. Liukso klasės kambarys suteiks jums ne tik didesnį komfortą, bet ir išskirtines naudas!

 

Leiskite pasirūpinti jūsų atvykimu!

Visą rugpjūčio mėnesį atvykstantiems į „Eglės sanatoriją“ Birštone 10 parų ar daugiau, jūsų patogumui dovanojame grupinį pervežimą iš / į Vilniaus arba Kauno oro uostų. Mes norime, kad mūsų klientai jaustųsi laukiami, būtų kuo labiau atsipalaidavę ir pasiruošę panirti į sveikata alsuojančias rugpjūčio atostogas „Eglės sanatorijoje“!

 

Gydomosios programos Birštone

Gydomosios programos Druskininkuose

Kitos naujienos

Nepramiegokite – skelbiamas mažiausių kainų sezonas!
Progų pasirūpinti savo sveikata ieškoti tikrai nereikia, tačiau dabar yra palankiausias metas tai padaryti.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Atsipūskite po ūkio darbų!
Po sunkių ūkio darbų kviečiame atgauti jėgas „Eglės sanatorijoje“!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Spalvingi Naujieji metai 2020 „Eglės sanatorijoje“
Palydėti 2019 ir pasitikti Naujuosius 2020 metus kviečiame drauge su „Eglės sanatorija“, gražiausia muzika, nuotaikingais vakaro vedėjais, gardžiais patiekalais ir naujametiniais fejerverkais!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau