„Eglės sanatorija“ atvykstantiems savo svečiams pristato papildomas naudas „Eglės sanatorija“ atvykstantiems savo svečiams pristato papildomas naudas

„Eglės sanatorija“ atvykstantiems savo svečiams pristato papildomas naudas

Birštonas Druskininkai
Mes nuolat siekiame tobulėti ir ieškoti būdų, kaip nudžiuginti savo svečius: šįkart pristatome net 4 papildomas naudas atvykstantiems „Eglės sanatorijos“ svečiams, pasirinkusiems liukso klasės kambarį ir tiems, ir tiems, kurie į „Eglės sanatoriją“ Birštone atvyksta nuo Kauno arba Vilniaus oro uosto!

Liukso klasės kambarys – didesnė nauda jums

Pasirinkus liukso klasės kambarį suteikiamos net 4 papildomos naudos! Apsistoję liukse galėsite kiekvieną vakarą lankytis baseinų ir pirčių komplekse, kuriame pasimėgausite gėlo ir mineralinio vandens baseinais su įrengtomis povandeninėmis srovėmis, atsipalaiduosite masažinėse ir vertikaliose voniose, o pirčių zonoje išbandysite įvairių temperatūrų garines pirtis ir saunas! Taip pat išvykimo dieną padovanosime jums pietus ir suteiksime galimybę išvykti vėliau – 15 val. Be kita ko, šiltuoju metų laiku be papildomo mokesčio galėsite naudotis ir savo įgūdžius lavinti teniso kortuose. Liukso klasės kambarys suteiks jums ne tik didesnį komfortą, bet ir išskirtines naudas!

 

Leiskite pasirūpinti jūsų atvykimu!

Visą rugpjūčio mėnesį atvykstantiems į „Eglės sanatoriją“ Birštone 10 parų ar daugiau, jūsų patogumui dovanojame grupinį pervežimą iš / į Vilniaus arba Kauno oro uostų. Mes norime, kad mūsų klientai jaustųsi laukiami, būtų kuo labiau atsipalaidavę ir pasiruošę panirti į sveikata alsuojančias rugpjūčio atostogas „Eglės sanatorijoje“!

 

Gydomosios programos Birštone

Gydomosios programos Druskininkuose

Kitos naujienos

Rugpjūtį vasarok lauke!
Vasarą leisti lauke – daug smagiau, o kvėpuoti tyru kurorto oru – daug sveikiau!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Šeimos laisvalaikio galimybės „Eglės sanatorijoje“: dar daugiau pramogų kiekvienam
„Eglės sanatorijoje“ norima, kad atvykusiems svečiams praleistas laikas sietųsi ne tik su sveikatinimusi, bet ir turiningomis pramogomis, kurios padeda atsipalaiduoti ir dvasiškai, ir psichologiškai, formuoja džiugius šeimos ir draugų laisvalaikio prisiminimus, ugdo įvairius gebėjimus ir skiepija sveikos gyvensenos įpročius.
Druskininkai
Skaityti daugiau
Dar daugiau progų atostogauti drauge!
„Eglės sanatorija“ skatina kartu su šeima poilsiauti dar dažniau! 
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau