DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ šiuo metu DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ šiuo metu

DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ šiuo metu

Birštonas Druskininkai
„Eglės sanatorija“ Druskininkuose ir Birštone laukia jūsų svečiuose!

Ar galiu atvykti ir apsistoti sanatorijoje? Ar reikalingi kokie nors dokumentai, susiję su COVID-19?

Atvykti ir apsistoti sanatorijoje galite. Nereikia pateikti jokių papildomų dokumentų, susijusių su COVID-19.

 


 

Ar sanatorijos patalpose reikia dėvėti nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę?

Nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę dėvėti rekomenduojama, tačiau nėra privaloma. 


 

Kas manęs laukia baseinų ir pirčių komplekse?

Sanatorijoje esančiuose baseinų ir pirčių kompleksuose galėsite pasimėgauti gėlo ir mineralinio vandens baseinais su įrengtomis povandeninėmis srovėmis, atsipalaiduoti masažinėse voniose. Pirčių zonoje galėsite sveikatintis įvairiose pirtyse: skirtingų temperatūrų garinėse, infraraudonųjų spindulių, įvairių temperatūrų ir drėgnumo saunose bei ledo kambaryje. Naujiena! Neribotas apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse įtrauktas į visas sanatorijos programas.

Taip pat kiekvienam sanatorijos svečiui į programą įeina hidrorelaksacija. Šios procedūros metu galite apsilankyti 3 gydomosiose pirtyse, sūkurinėje vonioje (pažymime, kad sūkurinė vonia gali būti laikinai išjungta, jei garsas trukdo procedūrai) ir baseinuose, kuriuose tuo metu nevyksta gydytojo paskirtos procedūros. Hidrorelaksacijos paslaugos negyvenantiems sanatorijoje įsigyti galimybės nėra.


 

Kaip organizuojamas maitinimas?

Maitinimas organizuojamas švediško stalo principu. Naujiena! Be įprastų pusryčių, pietų ir vakarienės nuo šiol jūsų laukia priešpiečių ir pavakarių užkandžių barai. 


 

Ar galiu įsigyti procedūrą, jei nesu apsistojęs „Eglės sanatorijoje“?

Taip, galite.


 

Ar sanatorijoje vyksta laisvalaikio renginiai ir kitos pramogos?

Taip, organizuojami bingo, viktorinos, kino filmų vakarai ir gyvo garso atlikėjų pasirodymai. Čia jūs taip pat galite išsinuomoti dviratį, sanatorijos teritorijoje jūsų laukia krepšinio, badmintono aikštelės, teniso kortai, o vaikų – lauko žaidimų aikštelės. Taip pat kviečiame išsirinkti ir pasiskolinti norimą knygą. Taip pat sanatorijoje veikia vaikų žaidimų kambarys, kavinės, treniruoklių salės, galite pažaisti stalo tenisą, skvošą, biliardą ir kitus žaidimus. Daugiau apie laisvalaikio pramogas, skaitykite čia.


 

Ką svarbu žinoti atvykstant su TLK apmokamu kelialapiu?

Visą aktualią informaciją, rasite čia.

___________________________________________________________________________________________

Kokių papildomų priemonių imamasi, kad sanatorijoje būtų saugu tiek darbuotojams, tiek klientams?

Ypatingą dėmesį skiriame švarai ir dezinfekcijai – įvairūs paviršiai dezinfekuojami specialiomis priemonėmis, taip pat specialiu aparatu vykdoma dezinfekavimo kontrolė. Taip pat sanatorijai suteiktas saugaus ir švaraus svetingumo ženklas SAFE&CLEAN. Tai rodo, kad mūsų sanatorijoje yra taikomi aukščiausi saugumo ir švaros standartai, apimantys darbuotojų sveikatos, klientų saugumo, maisto tvarkymo, patalpų valymo ir dezinfekavimo sritis.


 

Ką daryti, jei būnant sanatorijoje pasireiškia COVID-19 virusui būdingi simptomai?

Jeigu jums pasireiškia vienas iš galimų infekcijos simptomų (karščiavimas (nuo 37,3 °C), kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, staigus uoslės ar skonio praradimas, ar susilpnėjimas, galvos ir raumenų skausmas, šaltkrėtis, vėmimas, viduriavimas), telefonu informuokite registratūrą ir nedelsdami vykite į namus bei informuokite savo šeimos gydytoją.


 

Daugiau informacijos telefonu: +370 313 60220

 

VISA INFORMACIJA GALI KEISTIS ATSIŽVELGIANT Į SITUACIJĄ ŠALYJE!

„Eglės sanatorija“ pasilieka teisę bet kada keisti informaciją.

 

Kitos naujienos

Vasario 10–18 d. baseinų ir pirčių kompleksas atviras tik sanatorijoje gyvenantiems klientams
Dėl didelio sanatorijoje Birštone ir Druskininkuose klientų užimtumo, baseinų ir pirčių komplekso paslaugas vasario 10–18 d. (imtinai) galime pasiūlyti tik sanatorijoje tuo metu gyvenantiems svečiams. Dėkojame už jūsų supratingumą. Lauksime sugrįžtant!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Apdovanojome geriausius 2022 metų darbuotojus
Visus 2022 metus 50 metų jubiliejų minėjusi „Eglės sanatorija“ kasmet puoselėja tradiciją metus pabaigti išrenkant ir pasveikinant geriausius ir labiausiai nusipelniusius sanatorijos darbuotojus. 2022 metų pabaigoje visi Egliečiai vertino ir išrinko 3 geriausius įmonės Metų darbuotojus, 18 padalinių / skyrių Metų darbuotojus, Metų vadovą bei 40 klientų mylimiausių darbuotojų, kurie buvo paskelbti, pasveikinti ir apdovanoti piniginėmis premijomis 2023 metų Žiemos šventėje.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
MEDICINOS DARBUOTOJAMS – 50 Eur dovana!
Rūpindamiesi kitų sveikata, neužmirškite reguliariai puoselėti ir savosios! Kviečiame iki kovo 1 d. pasinaudoti medicinos darbuotojams skirta 50 Eur nuolaida. Atvykite sustiprinti savo fizinės ir psichologinės sveikatos jau dabar!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau