DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ šiuo metu? DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ šiuo metu?

DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ šiuo metu?

Birštonas Druskininkai
Turite klausimų? Atsakysime!

Ar prieš atvykstant reikia atlikti COVID-19 ligos testą?

Vadovaujantis SAM įsakymu Nr. V-2134, punktu 2.1, nuo spalio 6 d. atvykstant į sanatoriją su Teritorinių ligonių kasų (TLK) kelialapiu, privaloma turėti viruso SARS-CoV-2 tyrimo (tiriant PGR metodu) atlikto ne daugiau nei prieš 48 val. neigiamą rezultatą, kurį sanatorijos darbuotojas galės patikrinti e. sveikatos sistemoje. Dėl tyrimo atlikimo prašome kreiptis į savo šeimos gydytoją arba gydytoją, išrašiusį siuntimą į sanatoriją. Jei į sanatoriją atvykstate ambulatorinei reabilitacijai su TLK kelialapiu, prieš atvykstant testo atlikti nereikia.

 

Ar sanatorijos patalpose reikia dėvėti medicininę kaukę / respiratorių?

Taip, vadovaujantis Vyriausybės nurodymais, sanatorijos patalpose visi klientai ir darbuotojai privalo dėvėti medicinines kaukes arba respiratorius. Išskyrus atvejus, kai negalima dėvint kaukę / respiratorių atlikti procedūros, taip pat dėvėti nereikia valgio metu, geriant, esant lauke, baseinų ir pirčių komplekse. Pagal ANK 45 str. 1, 2 d. už kaukių nedėvėjimą gali būti skiriama bauda asmenims nuo 500 eurų.

PAPILDYMAS. Vyriausybės sprendimu, nuo rugpjūčio 21 d. kultūros renginiuose, kitose pramogų ir laisvalaikio vietose atvirose ir uždarose erdvėse, privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes ir laikytis saugaus bent 1 m atstumo nuo kitų asmenų (išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus).

 

Kokia pacientų lankymo tvarka?

Norėdami susipažinti su „Eglės sanatorijos“ stacionarinės medicininės reabilitacijos skyriuose (Ž1 ir Ž2 korpusuose Druskininkuose bei B korpuse Birštone) gydomų pacientų lankymo tvarkos aprašu, spauskite čia.

 

Ar dirba baseinų ir pirčių kompleksas?

Baseinų ir pirčių kompleksas Druskininkuose ir Birštone atidarytas visiems svečiams – gyvenantiems ir negyvenantiems sanatorijoje. Visiems, norintiems patekti į baseinų ir pirčių kompleksą, matuojama temperatūra. Dėl klientų ir darbuotojų saugumo į baseinų ir pirčių kompleksą įleidžiami tik neturintys infekcijos požymių, nekarščiuojantys lankytojai.

Taip pat baseinų ir pirčių komplekse dėl jūsų ir kitų svečių saugumo yra ribojamas lankytojų skaičius, todėl galite būti paprašyti palaukti, kol sumažės žmonių srautas. Pirmenybė teikiama asmenims tuo metu gyvenantiems sanatorijoje, todėl, jei žmonių srautas bus ypač didelis, gali būti ir taip, kad mes visai negalėsime jums pasiūlyti šios paslaugos.

 

Kaip organizuojamas maitinimas?

Maitinimas visiems klientams organizuojamas švediško stalo principu. Į maitinimo patalpas eiti privaloma dėvint medicininę kaukę arba respiratorių bei atlikus rankų dezinfekciją. Maistą prašoma dėtis dėvint vienkartines pirštines, o medicininę kaukę arba respiratorių nusiimti tik valgio metu. Taip pat turite galimybę Druskininkuose, iš specialaus meniu, užsisakyti maisto ir gėrimų į savo kambarį.

 

Ar sanatorijoje atliekamos visos procedūros?

Sanatorijoje atliekama didžioji dalis procedūrų. Jei norite sužinoti, kokios procedūros šiuo metu neatliekamos Druskininkuose, atvykstantiems savomis lėšomis, spauskite čia, atvykstantiems su Valstybinių ligonių kasų kelialapiu, spauskite čia. Jei norite sužinoti, kokios procedūros šiuo metu neatliekamos Birštone, atvykstantiems savomis lėšomis ir klientams, atvykusiems ambulatorinei reabilitacijai su Valstybinių ligonių kasų kelialapiu, spauskite čia, atvykstantiems su Valstybinių ligonių kasų kelialapiu reabilitacijai II, pakartotinai, palaikomajai reabilitacijai, spauskite čia.

 

Ką daryti, jei būnant sanatorijoje pasireiškia COVID-19 būdingi simptomai?

Jeigu jums pasireiškia vienas iš galimų infekcijos simptomų (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, staigus uoslės ar skonio praradimas, ar susilpnėjimas, galvos ir raumenų skausmas, šaltkrėtis, vėmimas, viduriavimas) likite savo kambaryje ir informuokite registratūrą.

 

Kokių papildomų priemonių imamasi, kad sanatorijoje būtų saugu tiek darbuotojams, tiek klientams?

Siekiant sumažinti kontaktų skaičių, sanatorijoje atskiriami srautai (VLK klientų ir atvykstančių savomis lėšomis) – su jais dirba skirtingi specialistai, tiekiamas atskiras maitinimas, klientai apgyvendinami skirtinguose korpusuose, taip pat atskiruose kabinetuose atliekamos procedūros. Taip pat visiems svečiams, atvykusiems į sanatoriją, matuojama temperatūra.

Paviršiai, tokie kaip stalviršiai, durų rankenos, laiptinių turėklai, liftai bei jų valdymo mygtukai ir kt. yra papildomai ir dažniau nei įprastai dezinfekuojami specialiomis priemonėmis.  Sanatorijoje veikia patikima vėdinimo sistema dideles žmonių grupes talpinančiose patalpose, taip pat visos patalpos nustatytais laiko intervalais vėdinamos papildomai.

 

Turiu dovanų kuponą, kuriuo negalėjau pasinaudoti dėl karantino. Ką daryti?

Jums papildomai nieko daryti nereikia. Visi „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponai, kurių galiojimo laikas baigiasi  anksčiau nei 2020-12-23, bus pratęsti automatiškai, todėl paslaugomis galėsite pasinaudoti iki 2020-12-23, nepaisant to, kad jūsų turimame dovanų kupone nurodyta kita galiojimo data. Tačiau, atkreipkite dėmesį, pratęsti tik „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponai, t. y.  įsigyti tiesiogiai iš „Eglės sanatorijos“.

 

Ar sanatorijoje vyksta laisvalaikio renginiai?

Taip, sanatorijoje, laikantis visų saugumo reikalavimų, organizuojami renginiai, skirti sanatorijoje gyvenantiems klientams. Taip pat abiejuose miestuose dirba vaikų kambarys, atidarytos lauke esančios žaidimų, sporto aikštelės.

 

Svarbu! Informacija gali keistis, pasitikslinti galite telefonu: +370 313 60220.

Kitos naujienos

„Eglės sanatorijos“ pranešimas
Skelbiamas svarbus pranešimas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Laikas atsikvėpti – speciali nuolaida ūkininkams
Ne paslaptis, kad ūkio darbai – vieni sudėtingiausių, o ūkininko profesija reikalauja daug laiko ir pastangų, priverčia nubraukti ne vieną sūrų prakaito lašą, tad kviečiame ūkininkus atsikvėpti ir atgauti jėgas „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose arba Birštone su specialia nuolaida ir jiems skirta dovana!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Specialus pasiūlymas ILGAJAM SAVAITGALIUI – „Sveikas ruduo“
Ypatingi žemės gelmių lobiai, tyras kurortų oras, aukščiausios kokybės sveikatinimo paslaugos, kvalifikuotas personalas, baseinų ir pirčių kompleksas, gardus maistas ir užburianti aplinka – tikras „Eglės sanatorijos“ pasididžiavimas, tad kviečiame ilgąjį savaitgalį (nuo spalio 30 d. iki lapkričio 2 d.) pasimėgauti sveikatinančiu poilsiu čia – sanatorijoje.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau