DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ po karantino? DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ po karantino?

DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ po karantino?

Birštonas Druskininkai
Turite klausimų? Atsakysime!

Ar sanatorijos patalpose reikia dėvėti medicininę kaukę / respiratorių?

Taip, vadovaujantis Vyriausybės nurodymais, sanatorijos patalpose visi klientai ir darbuotojai privalo dėvėti medicinines kaukes arba respiratorius. Išskyrus atvejus, kai negalima dėvint kaukę / respiratorių atlikti procedūros, taip pat dėvėti nereikia valgio metu, lauke, baseinų ir pirčių komplekse. Pagal ANK 45 str. 1, 2 d. už kaukių nedėvėjimą gali būti skiriama bauda asmenims nuo 500 eurų.

 

Ar dirba baseinų ir pirčių kompleksas?

Baseinų ir pirčių kompleksas Druskininkuose ir Birštone atidarytas visiems svečiams – gyvenantiems ir negyvenantiems sanatorijoje. Visiems, norintiems patekti į baseinų ir pirčių kompleksą, matuojama temperatūra. Dėl klientų ir darbuotojų saugumo į baseinų ir pirčių kompleksą įleidžiami tik neturintys infekcijos požymių, nekarščiuojantys lankytojai.

 

Kaip organizuojamas maitinimas?

Maitinimas visiems klientams organizuojamas švediško stalo principu. Į maitinimo patalpas eiti privaloma dėvint medicininę kaukę arba respiratorių bei atlikus rankų dezinfekciją. Maistą prašoma dėtis dėvint vienkartines pirštines, o medicininę kaukę arba respiratorių nusiimti tik valgio metu.

Taip pat turite galimybę Druskininkuose, iš specialaus meniu, užsisakyti maisto ir gėrimų į savo kambarį.

 

Ar sanatorijoje atliekamos visos procedūros?

Sanatorijoje atliekama didžioji dalis procedūrų. Jei norite sužinoti, kokios procedūros šiuo metu neatliekamos Druskininkuose, atvykstantiems savomis lėšomis, spauskite čia, atvykstantiems su Valstybinių ligonių kasų kelialapiu, spauskite čia. Jei norite sužinoti, kokios procedūros šiuo metu neatliekamos Birštone, atvykstantiems savomis lėšomis ir klientams, atvykusiems ambulatorinei reabilitacijai su Valstybinių ligonių kasų kelialapiu, spauskite čia, atvykstantiems su Valstybinių ligonių kasų kelialapiu reabilitacijai II, pakartotinai, palaikomajai reabilitacijai, spauskite čia.

 

Ar prieš atvykstant reikia atlikti COVID-19 ligos testą?

Vadovaujantis SAM įsakymu Nr. Nr. V-1553, nuo liepos 1 d. planinėms paslaugoms stacionarizuojamiems pacientams testo dėl COVID-19 ligos atlikti nereikia. Testas atvykus į sanatoriją atliekamas tik gydytojo sprendimu, jeigu stebimi COVID-19 ligai būdingi simptomai arba pacientas atitinka epidemiologinius kriterijus.

 

Ką daryti, jei būnant sanatorijoje pasireiškia COVID-19 būdingi simptomai?

Jeigu jums pasireiškia vienas iš galimų infekcijos simptomų (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, staigus uoslės ar skonio praradimas, ar susilpnėjimas, galvos ir raumenų skausmas, šaltkrėtis, vėmimas, viduriavimas) likite savo kambaryje ir informuokite registratūrą.

 

Kokių papildomų priemonių imamasi, kad sanatorijoje būtų saugu tiek darbuotojams, tiek klientams?

Siekiant sumažinti kontaktų skaičių, sanatorijoje atskiriami srautai (VLK klientų ir atvykstančių savomis lėšomis) – su jais dirba skirtingi specialistai, tiekiamas atskiras maitinimas, klientai apgyvendinami skirtinguose korpusuose, taip pat atskiruose kabinetuose atliekamos procedūros. Taip pat visiems svečiams, atvykusiems į sanatoriją, matuojama temperatūra.

Paviršiai, tokie kaip stalviršiai, durų rankenos, laiptinių turėklai, liftai bei jų valdymo mygtukai ir kt. yra papildomai ir dažniau nei įprastai dezinfekuojami specialiomis priemonėmis.  Sanatorijoje veikia patikima vėdinimo sistema dideles žmonių grupes talpinančiose patalpose, taip pat visos patalpos nustatytais laiko intervalais vėdinamos papildomai.

 

Turiu dovanų kuponą, kuriuo negalėjau pasinaudoti dėl karantino. Ką daryti?

Jums papildomai nieko daryti nereikia. Visi „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponai, kurių galiojimo laikas baigiasi  anksčiau nei 2020-12-23, bus pratęsti automatiškai, todėl paslaugomis galėsite pasinaudoti iki 2020-12-23, nepaisant to, kad jūsų turimame dovanų kupone nurodyta kita galiojimo data. Tačiau, atkreipkite dėmesį, pratęsti tik „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponai, t. y.  įsigyti tiesiogiai iš „Eglės sanatorijos“.

 

Ar sanatorijoje vyksta laisvalaikio renginiai?

Taip, sanatorijoje, laikantis visų saugumo reikalavimų, organizuojami renginiai, skirti sanatorijoje gyvenantiems klientams. Taip pat abiejuose miestuose dirba vaikų kambarys, atidarytos lauke esančios žaidimų, sporto aikštelės.

 

Svarbu! Informacija gali keistis, pasitikslinti galite telefonu: +370 313 60220.

Kitos naujienos

Drauge su krintančiais lapais – PASIŪLYMAI JŪSŲ RUDENS ATOSTOGOMS
Ilgi vasaros vakarai ir maloniai lepinantys saulės spinduliai pamažu kelia nostalgiją? Nenusiminkite, sanatorijoje – visada geras oras! Paruošėme jums patrauklių rudens pasiūlymų.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIENA – paprastai ir patogiai išsirinkite norimą knygą!
Leiskitės į užburiantį vaizduotės pasaulį – atsipalaiduokite skaitydami knygą. Didesniam jūsų komfortui sukurti ir saugumui užtikrinti, „Eglės sanatorija“ Druskininkuose ir Birštone pristato naujieną – nuo šiol jūsų išsirinktą knygą pristatysime tiesiai į registratūrą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Draugų BARBORA dovanos sanatorijos svečiams!
Visada smagu gauti dovanų, tiesa? Kai po sveikatingumo atostogų „Eglės sanatorijoje“ ruošitės keliauti į namus, Barbora.lt pasirūpins jūsų pirkinių krepšeliu!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau