Refleksoterapinis takas Refleksoterapinis takas

Refleksoterapinis takas

Greta biuvetės Druskininkuose esantis refleksoterapinis takas – tai iš įvairių akmenėlių nuklotas takas, sukurtas siejant senąsias dvasines praktikas ir Indijos mediciną (ajurvedą), kinų Dao filosofiją, kovos ir sveikatos meną Tai chi, tradicinę kinų mediciną – akupresūrą, vokiečių vienuolio Sebastiano Kneipo natūropatinę mediciną, aurasomą (spalvos, akmenys, kristalai), šiuolaikines fizikos, anatomijos, fiziologijos žinias ir jas pritaikant prie mūsų gamtos.

Vaikštant basomis refleksoterapiniu taku, įvairių spalvų ir skirtingo dydžio akmenukai spaudžia pėdose esančius biologiškai aktyvius taškus, susijusius su mūsų vidaus organais. Kuo akmenukų spaudimo jėga švelnesnė, tolygesnė, tuo labiau ramina ir atpalaiduoja centrinę nervų sistemą, normalizuojasi širdies ir kraujagyslių sistemos veikla. Kuo spaudimo jėga stipresnė, tuo labiau aktyvinamos visos žmogaus organizmo sistemos.

Toks natūralus pėdų masažas šalina nuovargį, dirglumą, nemigą, gerina darbingumą, atmintį, padeda koncentruoti dėmesį. Taip pat stiprinami kojų raumenys, raiščiai, gerėja laikysena, lavinama pusiausvyra, kinta skausmo samprata. Tai veiksminga organizmo grūdinimo ir ligų profilaktikos priemonė.