Gydomieji masažai Gydomieji masažai

Gydomieji masažai

Gydomasis masažas – viena labiausiai vertinamų procedūrų. Mūsų specialistų tikslas – ne paglostyti jus, o iš esmės užčiuopti jūsų kūne slypinčias problemas – įsitempusius taškus, kuriuos reikia atpalaiduoti. Tiesa, masažas gali būti ir kitoks – atliekamas modernių šiuolaikinių technologijų.

Raginame jus pasirūpinti savo sveikata jau dabar!

Naujai įsikūrusiame „Eglės sanatorijos“ Dienos centre VILNIUJE jums atliksime:

Gydomasis masažas

Klasikinį gydomąjį masažą, kurio poveikio nė pristatyti nereikia! Laisvumo pojūtis, užliejantis kūną, kalba pats už save.

Sauso masažo lova

Masažą „Aquatizer“ aparatu – tai masažo lova, kurios metu jūsų kūną masažuos vandens srovė. Jūs nesušlapsite, jums nereikės ir specialios aprangos – galėsite drąsiai gulėti su tokiais drabužiais, su kokiais atėjote. Sauso masažo lova sukurs plūduriavimo ant vandens pojūtį ir padės atsipalaiduoti.

Physiotherapy3

Limfodrenažą – tai aparatu atliekama procedūra, kuri veiksmingai gerina kraujotaką jūsų kūne, suaktyvina veninę ir limfos apytaką, taip gerėja ir odos būklė – celiulito paveiktos vietos.

Šie efektyvūs, nuo 15 iki 60 minučių trunkantys masažai atliekami jums patogiu laiku. Tai gali būti netgi produktyvi pertraukėlė tarp darbų!
Gydomasis masažas nereikalauja daug laiko, o poveikis – efektyvus ir jaučiamas iškart. Skirkite laiko SAU!
Daugiau perki – sutaupai! Gydomosios procedūros efektyviausiai veikia tada, kai atliekama procedūrų serija. Kviečiame įsigyti 6 skirtingų procedūrų abonementus penkiems arba dešimčiai kartų. Įsigydami abonementą ne tik mokėsite mažiau nei pirkdami procedūras atskirai po vieną, bet ir pasieksite geresnių rezultatų stiprindami savo sveikatą.
5 kartai* 10 kartų**
Gydomasis masažas (30 min.) 170.00 € 320.00 €
Limfodrenažinis masažas „LymphaMat“ aparatu (20 min.) 85.00 € 160.00 €
Masažas „Aquatizer QZ-40“ aparatu 85.00 € 160.00 €

* galioja 6 mėn. nuo įsigijimo dienos.
** galioja 12 mėn. nuo įsigijimo dienos.

Daugiau informacijos ir rezervacija: