Atvykstant su vaikais

Palikę rūpesčius užnugary, persikelkite į ramybe alsuojančią „Eglės sanatoriją“. Čia jūsų laukia ypatingi žemės gelmių lobiai, tyras kurortų oras, aukščiausios kokybės sveikatinimo paslaugos, kvalifikuotas personalas, gardus maistas ir užburianti aplinka…

Tėvams atvykstant drauge su vaikais ir pasirinkus vieną iš šių programų: Sanatorinio gydymo; Sanatorinio gydymo MINI; Sanatorinio gydymo MAXI; Gydomąją programą PLIUS; Gydomąją programą SVEIKADIENIAI.

 • Vaikai 0–4 metų apgyvendinami nemokamai, vaikams priklauso 3 kartų maitinimas ir 2 užkandžių barai per parą, hidrorelaksacija kasdien, apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą;
 • 5–15 metų vaikams gyvenant kambaryje kartu su tėvais, į kainą įskaičiuota: gydytojo konsultacija, kurios metu skiriamos 2 gydomosios procedūros (kineziterapija grupėje ir  relaksacijos procedūra) kiekvieną dieną, 3 kartų maitinimas ir 2 užkandžių barai per parą, hidrorelaksacija kasdien, apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą ir apgyvendinimas.

Tėvams atvykstant drauge su vaikais ir pasirinkus Gydomąją programą LENGVUMAS:

 • Vaikai 0–4 metų apgyvendinami nemokamai, vaikams priklauso 2 kartų maitinimas (pusryčiai ir vakarienės), hidrorelaksacija kasdien, apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą;
 • 5–15 metų vaikams gyvenant kambaryje kartu su tėvais, į kainą įskaičiuota: gydytojo konsultacija, kurios metu skiriamos 2 gydomosios procedūros (kineziterapija grupėje ir relaksacijos procedūra) kiekvieną dieną, 2 kartų maitinimas (pusryčiai ir vakarienės), hidrorelaksacija kasdien, apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą ir apgyvendinimas.

Tėvams atvykstant drauge su vaikais ir pasirinkus Nakvynę su pusryčiais:

 • Vaikai 0–4 metų apgyvendinami nemokamai, vaikams priklauso pusryčiai, hidrorelaksacija ir neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse.
 • Vaikams 5–15 m. į kainą įskaičiuoti pusryčiai, hidrorelaksacija, neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse ir apgyvendinimas.
DSC 7450 1

Sanatorinis gydymas ŠEIMA

Kas sudaro programą?

 • Gydytojo konsultacija atvykus arba nuotolinė konsultacija;
 • 5 gydomosios procedūros per parą ir suaugusiems, ir vaikams;
 • 3 maitinimai per parą (švediškas stalas) ir užkandžių baras: priešpiečiai ir pavakariai (visuose maitinimuose apsilankymai neriboti);
 • apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą;
 • hidrorelaksacija kasdien;
 • natūralus mineralinis ir gėlas vanduo biuvetėje;
 • papildomos grupinės treniruotės „Būk aktyvus“;
 • laisvalaikio užsiėmimai (muzikos vakarai, vaikų kambarys, teniso kortai, biliardas ir kt.)
 • apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje.

Jei norite maksimaliai sustiprinti vaiko sveikatą, galite rinktis vaikų sanatorinio gydymo programą (skirta 5–15 metų vaikams).

„Eglės sanatorijoje“ – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

VAIKŲ KAMBARYS

Kai tėvams numatytos procedūros, vaikai yra laukiami vaikų žaidimų kambaryje, kur juos nuo 3 m. amžiaus prižiūri auklė. Su jaunesniais vaikais iki 3 m., kviečiame tėvelius pažaisti drauge. Čia gausu įvairių žaislų ir stalo žaidimų, taip pat „X-box“ kompiuteriai su „Kinect“ technologija, skatinančia vaikus ne tik žaisti ir smagiai leisti laiką, bet ir aktyviai judėti. Paslauga apsistojusiems sanatorijoje – nieko nekainuoja.

DSC 7079

LAUKO ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖ

„Eglės sanatorijoje“ norima užtikrinti, kad praleistas vaikų laikas sietųsi ne tik su sveikatinimusi, bet ir turiningomis pramogomis, kurios padeda atsipalaiduoti, formuoja džiugius šeimos laisvalaikio prisiminimus, ugdo įvairius gebėjimus ir skiepija sveikos gyvensenos įpročius. Lauke įrengtos vaikų žaidimų aikštelės, aplink sanatoriją gausu pasivaikščiojimo ir dviračių takų, krepšinio aikštelė, teniso kortai.

PLAYGROUND

BASEINŲ IR PIRČIŲ KOMPLEKSAS

Baseinų ir pirčių kompleksas – itin mėgstama vieta ne tik suaugusiųjų, bet ir mažųjų mūsų svečių! Čia galima pasimėgauti gėlo ir mineralinio vandens baseinais su įrengtomis povandeninėmis srovėmis, atsipalaiduoti masažinėse ir vertikaliose voniose. Pirčių zonoje galima išbandyti įvairias pirtis: skirtingų temperatūrų garines, infraraudonųjų spindulių, įvairių temperatūrų ir drėgnumo saunas bei ledo kambarį.

DSC 8234