Atvykstant su vaikais

„Eglės sanatorija“ orientuota į kokybišką visos šeimos poilsį, tad kviečiame pasisemti sveikatos iš gamtos, pasimėgauti sveikatinančiomis procedūromis ir turiningu vaikų laisvalaikiu!

Tėvams atvykstant drauge su vaikais ir pasirinkus Sanatorinio gydymo arba Sanatorinio gydymo MINI programą:

  • Vaikai 0–4 metų apgyvendinami nemokamai, vaikams priklauso 3 kartų maitinimas per parą;
  • 5–15 metų vaikams gyvenant kambaryje kartu su tėvais, į kainą įskaičiuota: gydytojo konsultacija, kurios metu skiriamos 2 gydomosios procedūros (kineziterapija grupėje „Stipruolių mankšta“ ir aparatinės fizioterapijos arba relaksacijos procedūra) kiekvieną dieną, 3 kartų maitinimas per parą ir apgyvendinimas.

Tėvams atvykstant drauge su vaikais ir pasirinkus Sanatorinio gydymo programą MAXI  arba Savaitgalio gydomąją programą:

  • Vaikai 0–4 metų apgyvendinami nemokamai, vaikams priklauso 3 kartų maitinimas per parą;
  • 5–15 metų vaikams gyvenant kambaryje kartu su tėvais, į kainą įskaičiuota: gydytojo konsultacija, kurios metu skiriamos 2 gydomosios procedūros (kineziterapija grupėje „Stipruolių mankšta“ ir aparatinės fizioterapijos arba relaksacijos procedūra) kiekvieną dieną, 3 kartų maitinimas per parą, apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse ir apgyvendinimas.

Tėvams atvykstant drauge su vaikais ir pasirinkus Savaitgalio poilsio programą:

  • Vaikai 0–4 metų apgyvendinami nemokamai, vaikams priklauso 3 kartų maitinimas per parą;
  •  5–15 metų vaikams gyvenant kambaryje kartu su tėvais, į kainą įskaičiuota: 3 kartų maitinimas per parą, apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse ir apgyvendinimas.

Tėvams atvykstant drauge su vaikais ir pasirinkus Nakvynę su pusryčiais:

  • Vaikai 0–4 metų apgyvendinami nemokamai, vaikams priklauso pusryčiai;
  • Vaikams 5-15 m. į kainą įskaičiuoti pusryčiai ir apgyvendinimas.
Seima 1122 X 1376

Jei norite maksimaliai sustiprinti vaiko organizmą, galite rinktis vaikų gydymo programas (skirta 5–15 metų vaikams).

„Eglės sanatorija“ – kokybiškam visos šeimos poilsiui!

VAIKŲ KAMBARYS

Kai tėvams numatytos procedūros, vaikai yra laukiami vaikų žaidimų kambaryje, kur juos nuo 3 m. amžiaus prižiūri auklė. Su jaunesniais vaikais iki 3 m., kviečiame tėvelius pažaisti drauge. Čia gausu įvairių žaislų ir stalo žaidimų, taip pat „X-box“ kompiuteriai su „Kinect“ technologija, skatinančia vaikus ne tik žaisti ir smagiai leisti laiką, bet ir aktyviai judėti. Paslauga apsistojusiems sanatorijoje – nieko nekainuoja.

DS 0017

LAUKO ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖ

„Eglės sanatorijoje“ norima užtikrinti, kad praleistas vaikų laikas sietųsi ne tik su sveikatinimusi, bet ir turiningomis pramogomis, kurios padeda atsipalaiduoti, formuoja džiugius šeimos laisvalaikio prisiminimus, ugdo įvairius gebėjimus ir skiepija sveikos gyvensenos įpročius. Lauke įrengtos vaikų žaidimų aikštelės, aplink sanatoriją gausu pasivaikščiojimo ir dviračių takų, krepšinio aikštelė, teniso kortai.

DS 0290

BASEINŲ IR PIRČIŲ KOMPLEKSAS

Baseinų ir pirčių kompleksas – itin mėgstama vieta ne tik suaugusiųjų, bet ir mažųjų mūsų svečių! Čia galima pasimėgauti gėlo ir mineralinio vandens baseinais su įrengtomis povandeninėmis srovėmis, atsipalaiduoti masažinėse ir vertikaliose voniose. Pirčių zonoje galima išbandyti įvairias pirtis: skirtingų temperatūrų garines, infraraudonųjų spindulių, įvairių temperatūrų ir drėgnumo saunas bei ledo kambarį.

DS 0753