Drauge su krintančiais lapais – PASIŪLYMAI JŪSŲ RUDENS ATOSTOGOMS Drauge su krintančiais lapais – PASIŪLYMAI JŪSŲ RUDENS ATOSTOGOMS

Drauge su krintančiais lapais – PASIŪLYMAI JŪSŲ RUDENS ATOSTOGOMS

Birštonas Druskininkai
Ilgi vasaros vakarai ir maloniai lepinantys saulės spinduliai pamažu kelia nostalgiją? Nenusiminkite, sanatorijoje – visada geras oras! Paruošėme jums patrauklių rudens pasiūlymų.

SENJORAI, STIPRINKITE IMUNITETĄ! (Birštone ir Druskininkuose)

Visų senjorų nuo 60 metų, atvykstančių iki gruodžio 23 dienos, sanatorinio gydymo programoms taikoma 7 proc. nuolaida! (Programos, kurioms taikoma nuolaida: Sanatorinis gydymas, Sanatorinis gydymas MAXI, Sanatorinis gydymas MINI).

 

LAIKAS ATSIKVĖPTI (Birštone ir Druskininkuose)

Iki gruodžio 23 d. ūkininkams, atvykstantiems su viena iš sanatorinio gydymo programų, taikoma 7 % nuolaida. (Programos, kurioms taikoma nuolaida: Sanatorinis gydymas, Sanatorinis gydymas MAXI, Sanatorinis gydymas MINI. Nuolaida suteikiama registracijos metu pateikus ūkininko pažymėjimą ir galioja visiems asmenims, apsistojusiems viename kambaryje).

 

IEŠKANTIEMS RAMYBĖS (Birštone ir Druskininkuose)

Atvykstant į „Eglės sanatoriją“ darbo dienomis su savaitgalio gydomąja programa iki gruodžio 23 d. taikoma mažesnė kaina nei atvykstant savaitgalį (anksčiausias atvykimas sekmadienį, vėliausias išvykimas penktadienį).

 

DIDESNIAM JŪSŲ KOMFORTUI IR PATOGUMUI (Birštone ir Druskininkuose)

Iki lapkričio 30 d. visiems klientams, atvykstantiems savomis lėšomis 10 nakvynių ir daugiau, siūlome rinktis vieną iš trijų galimybių:

  1. Nemokamą grupinį pervežimą su kitais žmonėmis, atvykstant ir išvykstant iš sanatorijo, šiomis kryptimis: Vilnius – oro uostas, autobusų stotis, geležinkelio stotis; Kaunas – oro uostas; Marijampolė – autobusų stotis.
  2. 50 Eur vertės kuro kompensavimo kortelę (vienam kambariui išduodama viena kortelė).
  3. 50 Eur vertės dovanų kuponą papildomoms paslaugoms (vienam kambariui išduodamas vienas dovanų kuponas, kurį išnaudoti reikia iki 2020 12 23).

 

Svarbu! Visų pasiūlymų nuolaidos nesumuojamos su kitų pasiūlymų ir lojalumo programos nuolaidomis.

Daugiau informacijos ir rezervacija: telefonu +370 313 60 220, el. paštu: druskininkai@sanatorija.lt, birstonas@sanatorija.lt arba internetu.

 

Kitos naujienos

Juodasis penktadienis – NUOLAIDA -20 %!
Tik šį penktadienį – lapkričio 27 d. – pirkite dovanų kuponą pinigų sumai, programai ar procedūrai ir mokėkite 20 % mažiau!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIEJI METAI 2021
2021-ieji – metalinio jaučio metai, raginantys dirbti kiek tik leidžia jėgos! Susipažinkite su mūsų planuojamomis Naujųjų metų švenčių programomis Druskininkuose ir Birštone. Šiuo metu negalime garantuoti, kad renginiai įvyks, tačiau kviečiame jus užpildyti registracijos formą. Ji yra nemokama ir neįpareigoja jūsų dalyvauti šventėje net ir tuo atveju, jei šventė įvyks.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ tęsia savo veiklą ir laukia jūsų!
Šiuo metu laukiame jūsų atvykstant su sanatorinio gydymo programomis, pagal visus Vyriausybės ir SAM reikalavimus teikiame švediško stalo tipo maitinimą, gydomąsias procedūras, apgyvendinimo paslaugas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau