Drauge su krintančiais lapais – PASIŪLYMAI JŪSŲ RUDENS ATOSTOGOMS Drauge su krintančiais lapais – PASIŪLYMAI JŪSŲ RUDENS ATOSTOGOMS

Drauge su krintančiais lapais – PASIŪLYMAI JŪSŲ RUDENS ATOSTOGOMS

Birštonas Druskininkai
Ilgi vasaros vakarai ir maloniai lepinantys saulės spinduliai pamažu kelia nostalgiją? Nenusiminkite, sanatorijoje – visada geras oras! Paruošėme jums patrauklių rudens pasiūlymų.

ATVYKSTANT KARTU SU VAIKAIS (Birštone ir Druskininkuose)

Apgyvendinimas ir maitinimas vaikams – NIEKO NEKAINUOJA! Iki rugsėjo 30 d., vaikams iki 15 metų apsistojus „Eglės sanatorijoje“ viename kambaryje kartu su tėvais, apgyvendinimas ir maitinimas vaikams papildomai nieko nekainuoja! Be kita ko, vaikų gydomosioms programoms taikoma 50 proc. nuolaida.

 

DIDESNIAM JŪSŲ KOMFORTUI IR PATOGUMUI (Birštone ir Druskininkuose)

Nuo rugpjūčio 25 d. iki lapkričio 30 d. visiems klientams, atvykstantiems savomis lėšomis 10 nakvynių ir daugiau, siūlome rinktis vieną iš trijų galimybių:

  1. Nemokamą grupinį pervežimą su kitais žmonėmis (atvykstant ir išvykstant iš sanatorijos) šiomis kryptimis:

Oro uostas

Autobusų stotis

Geležinkelio stotis

Vilnius

***

Kaunas

*

Marijampolė

*
  1. 50 Eur vertės kuro kompensavimo kortelę (vienam kambariui išduodama viena kortelė).
  2. 50 Eur vertės dovanų kuponą papildomoms paslaugoms (vienam kambariui išduodamas vienas dovanų kuponas, kurį išnaudoti reikia iki 2020 12 23).

 

PASIRINKUSIEMS COMFORT DRUSKININKUOSE (tik Druskininkuose)

Apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse – DOVANŲ! Iki lapkričio 1 d., apsistojusiems „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose, Comfort apgyvendinimo lygyje, dovanojami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą.

 

IEŠKANTIEMS RAMYBĖS (Birštone ir Druskininkuose)

Savaitgalio programoms taikoma 10 proc. NUOLAIDA! Atvykstant į „Eglės sanatoriją“ darbo dienomis su savaitgalio programomis – gydomąja arba poilsio – nuo rugsėjo 1 d. iki lapkričio 1 d. taikoma 10 proc. nuolaida (anksčiausias atvykimas sekmadienį, vėliausias išvykimas penktadienį; nuolaida nesumuojama su kitomis nuolaidomis).

 

DARBAS IR ATOSTOGOS – SUDERINAMA (Birštone ir Druskininkuose)

Programos, skirtos dirbantiems nuotolinį darbą – SVEIKOS DARBOSTOGOS ir SVEIKOS DARBOSTOGOS PLIUS! Sanatorijoje galėsite darbuotis savo kambaryje ar kitoje jums patogioje vietoje, prieš darbą rytais paplaukioti baseine ar pasimankštinti, pasistiprinti sočiais pusryčiais, vėliau – pietumis ir vakariene. Viso apsistojimo laikotarpiu vakarais nemokamai galėsite mėgautis baseinų ir pirčių malonumais, naudotis treniruoklių sale, šiaurietiško ėjimo lazdomis ir kitomis kurortų ypatybėmis.

 

Vasara baigėsi – atostogos tęsiasi!

 

Daugiau informacijos ir rezervacija: spausti čia arba skambinti telefonu +370 313 60 220.

Nuolaidos nesumuojamos su kitomis nuolaidomis.

Kitos naujienos

Laikas stiprinti imunitetą – specialus pasiūlymas senjorams
Pasiruoškite šaltajam metų sezonui ir sustiprinkite sveikatą. Kviečiame pasinaudoti specialia akcija, skirta senjorams nuo lapkričio iki gruodžio pabaigos. Nėra nieko brangesnio už puikią savijautą, auštant žvaliam ir energingam rytojui!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Vienijamos pastangos sveikatos stiprinimo srityje
Lietuvos kurortai yra mūsų šalies nacionalinis turtas. Visuomenės sveikatos stiprinimas, ligų prevencija, gydymas ir reabilitacija, taikant natūralius gamtinius veiksnius, šimtmečiais siejami su mūsų kurortų vietovardžiais: Druskininkai, Birštonas, Palanga ir t.t. Siekdami mokslo ir studijų bei praktikos pažangos, Vilniaus universitetas (VU) ir Nacionalinė sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacija (Asociacija) pasirašė 5-ių metų bendradarbiavimo sutartį.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svečiuose – televizijos laidų vedėjas ir režisierius Vytenis Pauliukaitis
Šiltas ir atviras pokalbis su „Eglės sanatorijoje“ Birštone besisvečiuojančiu puikiai visiems pažįstamu televizijos laidų vedėju ir režisieriumi Vyteniu Pauliukaičiu. Sužinokite, kas ir kodėl Vytenį sanatorijoje žavi labiausiai!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau