Dovanokite sveikatą! Dovanokite sveikatą!

Dovanokite sveikatą!

Birštonas Druskininkai
Artėjant šventėms visi ieškome vertingų dovanų, kuriomis galėtume nudžiuginti mylimus žmones. Tačiau joks daiktas nenudžiugins labiau nei gera sveikata, meile gyvenimui degančios akys, ramios mintys... Dovanokite sveikatą sau, šeimai, draugams. Pirkdami dovanų kuponą už 200 Eur ar daugiau su nuolaidos kodu DOVANA, padovanosime jums apsilankymą baseinų ir pirčių komplekse Druskininkuose arba Birštone! Pasiūlymas galioja dovanų kuponą perkant lapkričio 1–30 d.

Norint gauti apsilankymą baseinų ir pirčių komplekse dovanų, apmokėjimo žingsnyje, laukelyje „Pritaikyti nuolaidos kodą“ įrašykite nuolaidos kodą DOVANA.

DOVANŲ KUPONAI 

 

Informacija

Kitos naujienos

Senjorų dienos!
Kiekvieną paskutinį mėnesio antradienį atvykusiems senjorams nuo 60 metų dovanojame 50 Eur jų užsakymui. Tegul gera sveikata liejasi pro mineralinės vonios kraštus!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Šeimos sveikatingumo atostogos sanatorijoje!
Kai atėjus atostogoms moksleiviai užveria mokyklos duris – ateina laikas visos šeimos atostogoms! Gruodžio 22 d. – sausio 7 d. „Eglės sanatorija“ laukia tėvų, išsiilgusių turiningo laiko drauge su vaikais. Sveikatą gerinančios procedūros, neribotos maudynės baseinų ir pirčių komplekse, šėlionės vaikų žaidimų kambaryje, poilsis nuo buities darbų ir maisto ruošimo – taip skamba tobulos atostogos!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Rezervuojate anksčiau – mokate mažiau!
Savo sveikata rūpintis turime visus metus. Sveikatos specialistai rekomenduoja sanatorinį gydymą 2 kartus per metus. Mat laukti, kol sveikata ims šlubuoti ir tik tada imti ją gelbėti – visai netikslinga. Puoselėkite ją nuolat, jei norite be didelio vargo, laiko ir pastangų puikia sveikata džiaugtis ir ateityje. Užsitikrinkite geriausią kainą planuodami savo sveikatingumo atostogas iš anksto. Rezervuodami atvykimą į „Eglės sanatoriją“ prieš 3 mėnesius ar daugiau, garantuojame jums mažiausią kainą. Geriausia investicija – į savo sveikatą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau