Tik šią savaitę užsakant gydomąją programą, DOVANOJAME +1 nakvynę nemokamai! Tik šią savaitę užsakant gydomąją programą, DOVANOJAME +1 nakvynę nemokamai!

Tik šią savaitę užsakant gydomąją programą, DOVANOJAME +1 nakvynę nemokamai!

Birštonas Druskininkai
Dovanojame jums atotrūkį nuo kasdienybės. Ir ne šiaip atotrūkį, o puikia sveikata, pakilia nuotaika ir pozityvia energija pulsuojantį pabėgimą į vieną gražiausių Lietuvos kurortų – Druskininkus arba Birštoną. „Eglės sanatorijoje“ jūsų laukia išskirtinis pasiūlymas: tik sausio 24–29 d. užsakius vieną iš sanatorinio gydymo programų 4 nakvynėms ar daugiau, dovanojame +1 papildomą nakvynę! Atvykimas iki birželio 1 d.

O papildoma nakvynė tai ne tik ilgesnė jūsų viešnagė – jums priklausys gydomosios procedūros, maitinimas, baseinų ir pirčių kompleksas, laisvalaikio pramogos… Nes „Eglės sanatorijoje“ viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

 

  • Gydytojo konsultacija.
  • 3–6 gydomosios procedūros kasdien (priklauso nuo pasirinktos programos)
  • 3 maitinimai per parą (švediškas stalas) ir užkandžių barai: priešpiečiai ir pavakariai (visuose maitinimuose apsilankymai neriboti).
  • Hidrorelaksacija kasdien.
  • Neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą.
  • Mineralinis ir gėlas vanduo biuvetėje.
  • Papildomos grupinės treniruotės „Būk aktyvus“.
  • Laisvalaikio užsiėmimai (muzikos vakarai, tenisas, biliardas, vaikų kambarys ir kt.).
  • Apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje.

 

Sausio 24–29 d. užsakius vieną iš sanatorinio gydymo programų 4 nakvynėms ar daugiau, dovanojame +1 papildomą nakvynę „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose arba Birštone. Rezervaciją atlikti galite tik sausio 24–29 dienomis (imtinai), o atvykti iki birželio 1 d.

 

KAINOS

 

REZERVACIJA

Internetu, įvedus nuolaidos kodą: dovana

Telefonu: +370 313 60 220

 

PROGRAMOS IR JŲ KAINOS DRUSKININKUOSE

PROGRAMOS IR JŲ KAINOS BIRŠTONE

 

Svarbu! Rezervaciją atlikti galima tik sausio 24–29 dienomis (imtinai), o atvykti iki birželio 1 d. Pasiūlymas negalioja vasario 10–18 d. imtinai ir balandžio 7–15 d. imtinai . Pasiūlymas galioja naujai sukurtoms rezervacijoms nuo sausio 24 d. Nuolaida nesumuojama su jokiomis kitomis nuolaidomis ar nuolaidos kodais bei dovanų kuponais. Nuolaida sumuojama tik su Lojalumo programos nuolaida. Daugiau apie Lojalumo programą, skaitykite čia.

 

Kitos naujienos

Apdovanojome geriausius 2022 metų darbuotojus
Visus 2022 metus 50 metų jubiliejų minėjusi „Eglės sanatorija“ kasmet puoselėja tradiciją metus pabaigti išrenkant ir pasveikinant geriausius ir labiausiai nusipelniusius sanatorijos darbuotojus. 2022 metų pabaigoje visi Egliečiai vertino ir išrinko 3 geriausius įmonės Metų darbuotojus, 18 padalinių / skyrių Metų darbuotojus, Metų vadovą bei 40 klientų mylimiausių darbuotojų, kurie buvo paskelbti, pasveikinti ir apdovanoti piniginėmis premijomis 2023 metų Žiemos šventėje.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
MEDICINOS DARBUOTOJAMS – 50 Eur dovana!
Rūpindamiesi kitų sveikata, neužmirškite reguliariai puoselėti ir savosios! Kviečiame iki kovo 1 d. pasinaudoti medicinos darbuotojams skirta 50 Eur nuolaida. Atvykite sustiprinti savo fizinės ir psichologinės sveikatos jau dabar!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
ŪKININKAMS – 50 Eur dovana!
Mes žinome kaip jūs vertinate gamtą. Ją ypatingai vertiname ir mes! Iki kovo 1 d. kviečiame ūkininkus pasinaudoti jiems skirta 50 Eur nuolaida. Pasinerkite į natūralius gydomuosius šaltinius ir sustiprinkite savo sveikatą jau dabar. Neatidėliokite – juk sveikata yra vertingiausias mūsų turtas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau