Dovana lojaliems klientams! Dovana lojaliems klientams!

Dovana lojaliems klientams!

Birštonas Druskininkai
Sveikata – vertingiausias mūsų turtas! Iki pat liepos 30 d. turite galimybę pasinaudoti specialiu, tik lojaliems klientams skirtu, pasiūlymu – didesnėmis nuolaidomis ir dovanomis.

Nuo birželio 1 d. iki pat liepos 30 d. dovanojame aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas, nei turite dabar!

Sidabriniam klientui suteikiama galimybė naudotis Auksinio kliento naudomis, Auksiniam – Platininio, o Platininiam – Deimantinio kliento. Deimantinio kliento taip pat laukia specialus pasiūlymas, skirtas tik šio statuso turėtojui.

Be kita ko, visiems lojaliems klientams, apsistojusiems nuo 4 parų, dovanojama 1 papildoma diena sanatorijoje, vėlyvo išvykimo galimybė, pietūs išvykimo dieną. Taip pat, visų lojalumo statusų galiojimas prailgintas 3 mėnesiais!

Norėdami sužinoti daugiau apie lojalumo programą, spauskite čia.

Savo lojalumo statusą galite pasitikslinti paskambinę telefonu +370 313 60220.

PASINERKITE Į SVEIKAS VASAROS ATOSTOGAS!

Kitos naujienos

NAUJIENA – dviračių nuoma
Atvykę į kurortą – apie automobilį galite pamiršti, visus objektus pasieksite pėsčiomis ar dviračiais, kuriuos nuo šiol galėsite išsinuomoti „Eglės sanatorijoje“!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ po karantino?
Turite klausimų? Atsakysime!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svečiuose – keliautojas Žygimantas Barysas
Vienas pirmųjų po pertraukos „Eglės sanatorijoje“ lankėsi žinomas keliautojas ir asmeninis kelionių planuotojas, TV laidų dalyvis Žygimantas Barysas – po raktikaulio operacijos 34-erių metų vyras sanatorijoje stiprino ir kūną, ir sielą. Kviečiame skaityti apie Ž. Baryso kelionę sveikatos link!
Druskininkai
Skaityti daugiau