SPECIALI DOVANA lojaliems mūsų klientams! SPECIALI DOVANA lojaliems mūsų klientams!

SPECIALI DOVANA lojaliems mūsų klientams!

Birštonas Druskininkai
Tikime, kad lojalūs „Eglės sanatorijos“ klientai žino, kad geriausia investicija – į savo sveikatą! Dėkojame lojaliems sanatorijos svečiams ir nuo kovo 29 d. iki pat gegužės 31 d. atvykstant į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone DOVANOJAME aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas, nei turite dabar!

Sidabriniam klientui suteikiama galimybė naudotis Auksinio kliento naudomis ir nuolaidomis, AuksiniamPlatininio, o PlatininiamDeimantinio kliento. Deimantinio kliento taip pat laukia specialus pasiūlymas, skirtas tik šio statuso turėtojui!

Norėdami sužinoti daugiau apie lojalumo programą, spauskite čia.

Savo lojalumo statusą galite pasitikslinti paskambinę telefonu +370 313 60220.

 

DABAR PATS LAIKAS STIPRINTI SVEIKATĄ!

 

 

SANATORINIO GYDYMO PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

SANATORINIO GYDYMO PROGRAMOS BIRŠTONE

 

 

VISA PATEIKTA INFORMACIJA GALI KEISTIS ATSIŽVELGIANT Į SITUACIJĄ ŠALYJE! „Eglės sanatorija“ pasilieka teisę bet kada keisti informaciją.

Kitos naujienos

Visą birželį VAIKAMS nemokamas apgyvendinimas, maitinimas ir procedūros!
„Eglės sanatorija“ orientuojasi į kokybišką visos šeimos laiką, skirtą sveikatai stiprinti, tad visą birželio mėnesį kviečiame pasisemti sveikatos iš gamtos ir pasimėgauti gydančiomis procedūromis kartu su vaikais!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Atvykite kartu su savo augintiniu – birželį apgyvendinimas jūsų keturkojui NIEKO NEKAINUOJA!
Mūsų mylimi augintiniai – tikri šeimos nariai, tad per atostogas palikti juos namuose tikrai nesinori. Visą birželio mėnesį su savo keturkojais draugais galėsite apsistoti „Eglės sanatorijos“ Birštone apartamentuose, o mokėti papildomai už augintinį nereikės!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIENA! Ozono terapija Druskininkuose – energijos ir deguonies pliūpsnis
Procedūros metu iš medicininio deguonies „Hyper Medozon Comfort“ aparatu pagamintu ozonu prisotinamas nedidelis kraujo kiekis, paimtas iš paciento ir sulašinimas pacientui atgal. Ši procedūra – tikras energijos ir deguonies užtaisas, turintis visą puokštę gydomųjų savybių.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau