SPECIALI DOVANA lojaliems mūsų klientams! SPECIALI DOVANA lojaliems mūsų klientams!

SPECIALI DOVANA lojaliems mūsų klientams!

Birštonas Druskininkai
Tikime, kad lojalūs „Eglės sanatorijos“ klientai žino, kad geriausia investicija – į savo sveikatą! Dėkojame lojaliems sanatorijos svečiams ir nuo kovo 29 d. iki pat gegužės 31 d. atvykstant į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone DOVANOJAME aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas, nei turite dabar!

Sidabriniam klientui suteikiama galimybė naudotis Auksinio kliento naudomis ir nuolaidomis, AuksiniamPlatininio, o PlatininiamDeimantinio kliento. Deimantinio kliento taip pat laukia specialus pasiūlymas, skirtas tik šio statuso turėtojui!

Norėdami sužinoti daugiau apie lojalumo programą, spauskite čia.

Savo lojalumo statusą galite pasitikslinti paskambinę telefonu +370 313 60220.

 

DABAR PATS LAIKAS STIPRINTI SVEIKATĄ!

 

 

SANATORINIO GYDYMO PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

SANATORINIO GYDYMO PROGRAMOS BIRŠTONE

 

 

VISA PATEIKTA INFORMACIJA GALI KEISTIS ATSIŽVELGIANT Į SITUACIJĄ ŠALYJE! „Eglės sanatorija“ pasilieka teisę bet kada keisti informaciją.

Kitos naujienos

Dviračių nuoma sugrįžta!
Atvykę į kurortą – apie automobilį galite pamiršti, visus objektus pasieksite pėsčiomis ar dviračiais, kuriuos galėsite išsinuomoti „Eglės sanatorijoje“!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuolaida SENJORAMS – stiprinkite sveikatą!
Nėra nieko brangesnio už puikią savijautą, auštant žvaliam ir energingam rytojui. Senjorams nuo 60 metų visą balandžio mėnesį taikoma nuolaida!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIENA! Papildoma procedūra DOVANŲ kasdien!
Dabar pats laikas stiprinti sveikatą! „Eglės sanatorijoje“ iki balandžio 30 d. atvykstant su sanatorinio gydymo programa dovanojame +1 papildomą procedūrą kiekvieną dieną! Taip pat padovanosime jums ir firminį „Eglės sanatorijos“ kvapą, o prieš išvykstant jūsų lauks STAIGMENA!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau