DOVANA! Atvykstate 4 naktims ir +1 gaunate dovanų DOVANA! Atvykstate 4 naktims ir +1 gaunate dovanų

DOVANA! Atvykstate 4 naktims ir +1 gaunate dovanų

Birštonas Druskininkai
Birželio mėnesį „Eglės sanatorija“ Birštone švenčia 10 metų jubiliejų ir šia proga paruošė jums stulbinančią dovaną – pasirinkus vieną iš sanatorinio gydymo programų ir užsakius 4 nakvynes – penktąją padovanosime! O nakvynė tai ne tik apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje. Tai diena, kupina sveikatinimosi procedūrų, neribotas apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse, gardus maistas ir laisvalaikio pramogos. Nepramiegokite, rezervaciją galite atlikti tik birželio 1–7 dienomis, o atvykti iki birželio 30 dienos.

„Eglės sanatorija“ Birštone duris pravėrė prieš dešimtmetį – 2013 metų birželio 7 dieną. Šiame kurorte esanti sanatorija įsikūrusi vaizdingame Lietuvos upių tėvo Nemuno kilpų regioniniame parke. Sanatorija apsupta vaizdingo kraštovaizdžio – vienoje pusėje sanatorijos svečius pasitinka tekančios upės vaizdai, kitoje – dangų remiantys medžiai. Visa tai sukuria aplinką, kurioje gera būti, sveikatintis, mėgautis kiekviena akimirka.

10-ojo jubiliejaus proga sanatorija savo svečiams dovanoja vieną papildomą nakvynę su gydomosiomis procedūromis ir kitomis į pasirinktą programą įeinančiomis naudomis.

Šio specialaus pasiūlymo rezervaciją tiek Birštone, tiek Druskininkuose esančioje „Eglės sanatorijoje“ galite atlikti tik birželio 1–7 d., o atvykti iki birželio 30 d. Pasirinkite vieną iš sanatorinio gydymo programų:

 

SVARBU! Jei užsakote internetu, tuomet pasirinkite 5 nakvynes jūsų norimu laikotarpiu (birželio 1–30 d.), įdėkite į krepšelį ir pereikite prie rezervacijos patvirtinimo. Tada matysite galutinę kainą, t. y. kaina bus už 4 naktis, o 5-ta nakvynė jums nieko nekainuos!

Šiam specialiam pasiūlymui galioja Lojalumo programos nuolaidos, tačiau negalioja kitos sanatorijos nuolaidos ar nuolaidos kodai. Šis pasiūlymas nesisumuoja su pasiūlymu, kai atvykstant birželio mėnesį su vaikais, mokėti už vaikus nereikia. Daugiau apie šį pasiūlymą, sužinosite čia.

Kitos naujienos

Po praktikos kineziterapeutai sėkmingai tęsia karjerą
Kineziterapijos studentė Lina 1989 m. į „Eglės sanatoriją“ atėjo atlikti praktiką. Po jos atsisveikindama, pasakė, kad tikrai sugrįš. Ir sugrįžo labai greitai. Šiuo metu vyr. kineziterapeutė Lina Žukauskienė jau 34 m. yra vienas ryškiausių „Eglės sanatorijos“ šviesulių − kupina energijos ir pozityvumo veda savo kineziterapeutų komandą į priekį, nenustygsta vietoje, tobulėja ir augina naujas kineziterapijos žvaigždes.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Spalio 27 d. – lapkričio 5 d. šeimos atostogų metas!
Kai atėjus atostogoms moksleiviai užveria mokyklos duris – ateina laikas visos šeimos atostogoms! Spalio 27 d. – lapkričio 5 d. „Eglės sanatorija“ laukia tėvų, išsiilgusių turiningo laiko drauge su vaikais. Sveikatą gerinančios procedūros, neribotos maudynės baseinų ir pirčių komplekse, šėlionės vaikų žaidimų kambaryje, poilsis nuo buities darbų ir maisto ruošimo – taip skamba tobulos atostogos!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Stiprinkite sveikatą – SPECIALUS PASIŪLYMAS SENJORAMS!
Profesionalūs gydytojai, asmeninis dėmesys jums ir jūsų sveikatai – tai tarsi „Eglės sanatorijos“ vizitinė kortelė. Sanatorijoje jūsų laukia efektyvios gydomosios procedūros, tiesiai iš žemės gelmių atkeliavęs mineralinis vanduo, Lietuvoje kasamas ir gydymui naudojamas natūralus durpinis purvas, šviežias maistas, jauki aplinka. „Eglės sanatorija“ kviečia atrasti sanatorinio gydymo naudą ir sustiprinti savo sveikatą jau dabar! Rugsėjo 10–30 d. senjorų laukia specialus pasiūlymas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau