Dienos stovykla vaikams – „Ąžuolas“ Dienos stovykla vaikams – „Ąžuolas“

Dienos stovykla vaikams – „Ąžuolas“

Druskininkai
Ieškote intensyvios veiklos savo vaikams? Kol tėvai mėgaujasi procedūromis ir gamtos ramybe, kviečiame vaikus į dienos stovyklą!

Druskininkų švietimo centras organizuoja dienos stovyklą 6–12 metų vaikams. Stovykla vyks darbo dienomis 8.00–17.00 val., kaina vienam vaikui – 13 Eur/1 d. Kiekvieną dieną vaikų laukia vis kita interaktyvi programa!

 

PLANUOJAMA STOVYKLOS VEIKLA:

 • Žaidimai (sportiniai, loginiai, bendravimo).
 • Išvyka į Grūto parką. Mini zoologijos parko lankymas. Žaidimai K. Dineikos parke.
  Išvyka į M. K. Čiurlionio memorialinį muziejų.
 • Edukacinė programa „Grafika“. Užsiėmimas su kariais savanoriais.
  Išvyka į Liškiavos kultūros centrą, aplankant bažnyčios rūsius. Pasivaikščiojimas Liškiavos piliakalniu, supažindinimas su jo istorija.
 • Išvyka į Druskininkų pasienio užkardą. Susipažinimas su pasieniečių darbu, susitikimas su kinologais. Išvyka į V. K. Jonyno galeriją. Edukacinė programa „Ekslibrisų kūrimas“.
 • Išvyka į Metelių regioninį parką. Išvyka į Žirmūnų darbo rinkos mokymo centrą. Ekskursija po Druskininkus su Plepia Ponia.
 • Išvyka Į Druskininkų muziejų. Edukacinė programa „Piešimas ant vandens“.
 • Susitikimas su Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos narių komanda. Išvyka į Čepkelių Rezervatą. Edukacija „Čepkelių mokomasis takas“.
 • Išvyka į Druskininkų priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. Susipažinimas su ugniagesių darbu ir technika.
 • Išvyka į Liškiavą pas keramiką A. Kazlauską. Vazelių, puodukų žiedimas iš molio.

 

Jei norite daugiau informacijos ar užregistruoti savo vaiką, susisiekite su stovyklos organizatoriais tel. 8 313 51853 arba gintutis@dscentras.lt.

Kitos naujienos

NAUJIENA – dviračių nuoma
Atvykę į kurortą – apie automobilį galite pamiršti, visus objektus pasieksite pėsčiomis ar dviračiais, kuriuos nuo šiol galėsite išsinuomoti „Eglės sanatorijoje“!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ po karantino?
Turite klausimų? Atsakysime!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svečiuose – keliautojas Žygimantas Barysas
Vienas pirmųjų po pertraukos „Eglės sanatorijoje“ lankėsi žinomas keliautojas ir asmeninis kelionių planuotojas, TV laidų dalyvis Žygimantas Barysas – po raktikaulio operacijos 34-erių metų vyras sanatorijoje stiprino ir kūną, ir sielą. Kviečiame skaityti apie Ž. Baryso kelionę sveikatos link!
Druskininkai
Skaityti daugiau