Dėmesio! Spalio 16–17 d. keičiasi lankytojų priėmimo į baseinų ir pirčių kompleksą tvarka Birštone Dėmesio! Spalio 16–17 d. keičiasi lankytojų priėmimo į baseinų ir pirčių kompleksą tvarka Birštone

Dėmesio! Spalio 16–17 d. keičiasi lankytojų priėmimo į baseinų ir pirčių kompleksą tvarka Birštone

Birštonas
Informuojame, kad dėl didelio klientų srauto ir dėl jūsų pačių saugumo šį penktadienį (spalio 16 d.) į baseinų ir pirčių kompleksą galėsime priimti tik svečius, apsistojusius sanatorijoje.  Šeštadienį (17 d.) sanatorijoje negyvenantys, bet pageidaujantys apsilankyti baseinų ir pirčių komplekse klientai, kviečiami atvykti nuo 14 val. iki 17 val. Nuo 17 val. į baseinų ir pirčių kompleksą galėsime priimti tik svečius, apsistojusius sanatorijoje ir paslauga negyvenantiems sanatorijoje svečiams nebus parduodama.

Atsiprašome už galimus nepatogumus. Lauksime jūsų sugrįžtant!

Kitos naujienos

„Eglės sanatorijos“ pranešimas
Skelbiamas svarbus pranešimas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Dėmesio! Spalio 23–24 d. keičiasi lankytojų priėmimo į baseinų ir pirčių kompleksą tvarka Birštone
Informuojame, kad dėl didelio klientų srauto ir dėl jūsų pačių saugumo šį penktadienį (spalio 23 d.) į baseinų ir pirčių kompleksą galėsime priimti tik svečius, apsistojusius sanatorijoje.  Šeštadienį (24 d.) sanatorijoje negyvenantys, bet pageidaujantys apsilankyti baseinų ir pirčių komplekse klientai, kviečiami atvykti nuo 14 val. iki 17 val. Nuo 17 val. į baseinų ir pirčių kompleksą galėsime priimti tik svečius, apsistojusius sanatorijoje ir paslauga negyvenantiems sanatorijoje svečiams nebus parduodama.
Laikas atsikvėpti – speciali nuolaida ūkininkams
Ne paslaptis, kad ūkio darbai – vieni sudėtingiausių, o ūkininko profesija reikalauja daug laiko ir pastangų, priverčia nubraukti ne vieną sūrų prakaito lašą, tad kviečiame ūkininkus atsikvėpti ir atgauti jėgas „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose arba Birštone su specialia nuolaida ir jiems skirta dovana!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau